Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NVelouš - Profil | Pá 26.5.2017 20:30:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Zdar sinci, vždy jsem toužil přelstít velkého amura.. Posledni dobou jsem opravdu moc toužil takovou rybu mít na udici.. A teraz se mi splnil sen.. Bylo to opravdové nádherné peklo!! Jooo je to tam😀 I když mám asi 2roky chuť na amura.. Tak bych takové rybě nemohl ublížit.. Byl to krásný pocit jak si odplouval.. A ještě lepší když mi domorodci ři kali.. TY JSI CYP žes ho pustil.. Víš kolik je to masa? Jinak pozdravuju Aleše z megafishe, který mi přál devadesatdevitku... Ale krasavec měl rovný metr a 15,5kg😀

      Nbarysek115911 - Profil | Pá 26.5.2017 20:16:56

      Zdravím.

      Nevíte někdo jak je to stěmi oky za heřmanikým rybníkem?..
      Chytám na heřmanickém ale jak jsem se šel projít okolo všiml jsem si těch ok naproti lesníku jednoho a naproti heřmanického rybníka dvou a vyhřívqli jse tam krásné kousky jen jsem uvažoval zda se jedná o soukromou či svazovou vodu. Tím že jsem ta viděl desítku ciganu tak jsem byl až zaražen že od byvalích kališť až po ty oka chodí a nikdo to neřeší.

        Nluli - Profil | Pá 26.5.2017 12:32:40

        Rada. >> tak potom informuj :D

          NRada. - Profil | Pá 26.5.2017 10:37:04

          luli >> zatím se teprve chystám ;)

            NDarďas - Profil | Pá 26.5.2017 8:58:20

            bumboš >> Spíše to vypadá na pijavice. :-))

              Nbumboš - Profil | Pá 26.5.2017 8:40:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Včerejší vysazování Úhoře říčního do našich řek.

                NLoveczhory - Profil | Čt 25.5.2017 21:02:22

                Stroft >> hmmm tak to jo...

                  Nluli - Profil | Čt 25.5.2017 13:45:00

                  Ahoj, chodite nekdo cilene na uhore na odru?

                    NStroft - Profil | Čt 25.5.2017 10:08:29

                    Loveczhory >> ředidlo dobře leptá molitan.

                      Nmondry - Profil | Čt 25.5.2017 6:05:20

                      ŠUKI >> bo bys je nevrátil. Znáš se. Bys aj ty papíry zmasil! :-)))

                        Nvenca1 - Profil | St 24.5.2017 23:30:19

                        ŠUKI >> Tak to máš ještě dobré, hlavně že manželka nerozhodla, že už tě ryby nebaví..-)))

                          NŠUKI - Profil | St 24.5.2017 23:26:09

                          venca1 >> Ráno dospával noční (na rozdil od tebe !!!)pak nějaké práce kolem baráku,tím jsem dostal žízeň ale kolega rozhodl za mě že na ryby stačí jít až zítra tož vyhrály karty a čepované :-)))

                            Nvenca1 - Profil | St 24.5.2017 23:20:44

                            ŠUKI >> Kdes byl dneska celý den, když jsi ten abstinent?..-))))

                              NŠUKI - Profil | St 24.5.2017 23:16:16

                              Shafi >> Ještě kdyby tam tak byl kurs 1:500 a ty bys na to fláknul celou svou výplatu...už bys nepracoval(výpověď) a za měsíc Holčovice...to raději budu abstinent a nechám se za mizerný žold "prcat"šéfém :-)))

                                NShafi - Profil | St 24.5.2017 23:07:08

                                ŠUKI >>Taky jsem tak tipoval, ale ve Fortuně na mě koukali jak na vola a prý, za který tým Tomáš Nitka hraje. Tak jse zkusil FC ČRS. Nevyšlo :)))

                                  NŠUKI - Profil | St 24.5.2017 22:58:17

                                  Shafi >> Nevím proč ale než jsem viděl další zápis od "majitele" tak jsem nějak "poznal" že to je od N----y. Tel.číslo ???...vždyť ho má nálezce v kartě...asi byl trošku ze ztráty rozhozený tak jak bývalý porybný kterému jsem náhodou našel ztracený odznak. Nálezné jsme propili.

                                    Nvenca1 - Profil | St 24.5.2017 22:52:27

                                    Shafi >> :-))))

                                      NShafi - Profil | St 24.5.2017 22:49:47

                                      ŠUKI >> Se divim, že mu Chalmi nenapsal,ať se pro to stavi ve 2 ráno na Odru, že mu to již vyplněné vrátí, neb čeká na úhoře a to je nejlepší doba kdy berou:)))

                                        NŠUKI - Profil | St 24.5.2017 22:30:14

                                        Okuník >> Já bych řekl že teď může brát kapře a ji pod "míru" :-)) Proč jsem ty papíry nenašel raději já :-)))

                                          NPYTLAKS - Profil | St 24.5.2017 21:06:24

                                          Stroft >> pod řiť nebo do krmení:-))

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet