Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NLoveczhory - Profil | St 24.5.2017 20:17:43

    Stroft >> a na co to ředidlo? 😂😂😂

      NOkuník - Profil | St 24.5.2017 20:01:23

      chalmi >> kolego si borec musím uznat opravdu poctivost.a teď bude kapr nad 80cm z Odry.

        NDarďas - Profil | St 24.5.2017 18:45:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Rekonstrukce jezu na Lhotce

          NHeiko - Profil | St 24.5.2017 18:04:42

          Ahoj, nebyl nekdo z vas v posledni dobe na Harte? kdyztak soukromou zpravu prosim :)

            Ndžigit - Profil | St 24.5.2017 11:59:46

            tomt5 >> mi to bylo hned jasne :-)))))

              NStroft - Profil | St 24.5.2017 11:16:52

              PYTLAKS >> Bez molitanu v vodě nejdu:-)

                NPYTLAKS - Profil | St 24.5.2017 6:51:30

                Stroft >> to žluté vypadá jak natrhaný molitan:-)))

                  Ntomt5 - Profil | Út 23.5.2017 18:30:38

                  chalmi >> zdravím. Tyto oznámení a zámek na kolo jsou me. Teď jsem si všiml že mam ve vaku díru. Můžete mi poslat na vás tel?

                    Nchalmi - Profil | Út 23.5.2017 16:13:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Ahoj lidí našel jsem na Odře ty to věci .... kdyby to někoho bylo ať mi napíše :-):-):-)

                      NDědek - Profil | Út 23.5.2017 15:06:58

                      Dr. Greenthumb >> psí lejna :-))).
                      No, já do Polska hodně dlouho nepojedu, ale máš-li tam cestu, tož mi ze dva balíky vem :-)))

                        NLubo - Profil | Po 22.5.2017 21:21:39

                        Michal1 >> ale prd. To je známá věc, která se používá uz X let. Sám jsem to použival už tak před 15-ti lety :-))) A taky, kdyby Stroft chtěl, tak ti odpoví, že to není ono a hotovo.

                          NDědek - Profil | Po 22.5.2017 21:21:17

                          Lubo >> OK

                            NLubo - Profil | Po 22.5.2017 21:18:02

                            Dědek >> pošli foto všech typů a já ti řeknu. Na ten naviják se podívám.

                              NDědek - Profil | Po 22.5.2017 20:52:35

                              Lubo >> jen se ptám, jestli si dal s tím práci v mixeru - krátké dávky, nebo to prostě v sáčku mechanicky podrtil.
                              Tyto křupky jsem ještě nepoužil, ale klasické arašídové křupky, pracují ve futru asi podobně, s těmi, zkušenost mám a mohu říct, že na stojce, je to luxusní součást futra. Taky dobře pracují....

                              Jinak bych potřeboval, aby ses mi podíval na jeden navi z teleskopu. Jde kure..ky z tuha a zadrhává. Ti kapři ho úplně strhli :-). Dám dohromady ty olova a přinesu jej i s nimi.
                              Jen mě tak napadlo, jestli je důležité, zda je to olovo, nebo ty další dva druhy těch závaží na kola. Funkčně a velikostně jsou téměř stejné. A jestli je k těm krmítkům lepíš, mělo by být zcela jedno, z jakého jsou materiálu....

                                NDr. Greenthumb - Profil | Po 22.5.2017 20:50:07

                                Dědek >> v sobotu v Chalupkách budou psí lejna vyprodané.

                                  NMichal1 - Profil | Po 22.5.2017 20:46:42

                                  Stroft >> sorry draku,netušil jsem ,že to nikdo nepozná:-)

                                    NLubo - Profil | Po 22.5.2017 20:46:19

                                    Dědek >> není to až zase taková alchymie. Rozdrtíš v mlýnku, nebo mixeru, přidáš do suché směsi a pak vlhčíš stejně jako plavačkové krmení.

                                      NDědek - Profil | Po 22.5.2017 20:37:03

                                      Stroft >> Máš ty křupky jen v mixeru trochu pohoněné, nebo si je nadrtil?
                                      Asi bude to futro dost náchylné na převlhčení...

                                        NDědek - Profil | Po 22.5.2017 13:44:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Přes zimu jsem se koukal po nějakém stojanu na pruty. Chtěl jsem něco, co by se dalo použít jak na řeku, tak na stojku, ale aby to bylo lehké, skladné a cenově přijatelné.
                                        Díky Emiliovi, z linku "S feederem na kapry", který si takový stojan poslkádal z "náhradních dílů", které měl doma navíc, a s jeho svolením, jsme si s Fouňou postavili stojan co je na foto. Je to pět vidliček, nějaký kloubek, dvě hrazdy a hotovo.
                                        Stojan se dá použít ve stavu, v jakém je na fotkách, jako normální klasika. Bez zadních vidliček, při vysunutí předních vidliček, jako luxusní stojan na řeku a když je potřeba jen vidličky, tak je jich pět k dispozici.
                                        Vyzkoušeno teď v Luhačovicích, k absolutní spokojenosti, s velkým díky Emiliovi, za výborný nápad a inspiraci.
                                        Nakonec pár fotek přehrady z míst, kde jsme chytali...

                                          Ndžigit - Profil | Po 22.5.2017 12:02:33

                                          Stroft >> jak to nazýváš pracovně? Polská vločka? :-)))

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet