Labe Nymburk a okolí

Chlapi kdo z vás jezdí kaprařit do okolí Nymburka, dostali jste tam nějakýho solidního kapra nebo amura?
Autor diskuse: m@rťas - Profil , 21.1.2007 kaprařina - revíry, cestování

pjarmil - Profil | Ne 21.8.2011 14:39:47

Mirek.V. >> njn :-)) kdyz na to ma cas :DD

    pjarmil - Profil | Ne 21.8.2011 14:39:17

    hit >> rozumim, me se ptali uz nekolikrat, jestli nechci jit na porybnyho, tak jsem jim rek ze ja porusuju pravidla a budu za to nekoho jebat?? zatukal jsem si na celo a odesel jsem. ti porusovanim je nonstopka.....

      Mirek.V. - Profil | Ne 21.8.2011 14:34:05

      pjarmil >> Bez se podivat na Remu pod nohejbalovy kurty sedi tam skoro denne muj kamarad Pepa Manek duchodce:-))) okolo a proti nemu nekolik podobnejch Pepa jako velitel kdyz nema kazdej rok 150 kapru, 20 stik a 15 candatu jen tak na rozdavani znamejm tak je vse na how.... a takhle to provozuje uz 40 let:-)))))

        hit - Profil | Ne 21.8.2011 14:33:47

        odznak nemám,ani nechci.Protože mám malý dítě a když vidím co se dneska děje...Pobodaj tě na poště za bílýho dne...

          pjarmil - Profil | Ne 21.8.2011 14:30:58

          hosi ono je k hovnu to resit, kdyz ty nase vody rabujou i nekteri jakoby porybni... masareni, prevazeni do jinych vod, atd... par jich to dela a to si hrajou na ty nejvetsi...

            pjarmil - Profil | Ne 21.8.2011 14:28:12

            metal >> na to mas pravo zavolat policii čr

              pjarmil - Profil | Ne 21.8.2011 14:27:14

              hit >> a ty mas odznak??

                metal - Profil | Ne 21.8.2011 14:27:04

                Petanek81 >> tak to samozřejmě !! máš pravdu

                  metal - Profil | Ne 21.8.2011 14:26:26

                  pjarmil >> RS ?? blázníš ty akorát chytaj ty nejlíp chytitelný .tj. ten co sedí tejden na jednom fleku .... helet tudle sme byli skámošem na čumendu u vody , jdem po břehu najednou 2 rybáři , jeden obsluhoval 4 pruty a jeden nepřetržitě kuchal a škrabal ryby , za 20 minut dem zpátky a stále to samí ... určitě měli víc jak 4 ryby jo a zbytky házeli samozřejmě do vody ...
                  úplně jim bylo jedno že jde někdo kolem , tudíž už musejí bejt zvyklí to takhle dělat ..... stačí ti to ??

                    pjarmil - Profil | Ne 21.8.2011 14:26:18

                    Mirek.V. >> jooooo no comment :-)))

                      Petanek81 - Profil | Ne 21.8.2011 14:26:15

                      metal >> To je možné,ale pořád je to lepší, než aby to bylolegální. Nechci se dočkat, že na Labi bude stejné hovno, jako v okolních nymburských revírech.

                        Mirek.V. - Profil | Ne 21.8.2011 14:23:29

                        pjarmil >> kam se podely prachy za povodne:-))))

                          pjarmil - Profil | Ne 21.8.2011 14:22:20

                          metal >> promin, od toho je rad rybarsky a kazdy si ho ma precist, aby vedel o stanovech dane organizace.. od toho jsu rybarske straze, aby kontrolovali, tyhle nadsence pro maso a tezbu penez......

                            pjarmil - Profil | Ne 21.8.2011 14:20:07

                            Mirek.V. >> no comment :-))))

                              metal - Profil | Ne 21.8.2011 14:19:33

                              Petanek81 >> Promiň , že ti to takhle napíšu ale nebud naivní !! ty lidi prostě nic nezastaví a vždy si nějakou cestu najdou , sice by to bylo dobrý mít tam K70 , určitě to pár lidí bude dodržovat ,ale určitý tipy lidí to prostě neberou ..... u nás je K70 už asi 3 nebo 4 roky a loni mi jeden rybář řekl .. tady je K70 ?? co to je ?? .....

                                pjarmil - Profil | Ne 21.8.2011 14:19:29

                                Mirek.V. >> no to bude on........

                                  Mirek.V. - Profil | Ne 21.8.2011 14:19:19

                                  pjarmil >> Ja myslel ze sadska se uz odtrhla:-))) leta o to bojovala, me by spis zajimalo kam se podely prachy za prodej rybarsky chaty v Sadsky:-))))))

                                    pjarmil - Profil | Ne 21.8.2011 14:18:57

                                    Petanek81 >> daa, musi se jit na schuzi ale ne ve trech litech, ale aby nas tam slo treba 150 a prehlasovali tu bandu radoby rybru..

                                      pjarmil - Profil | Ne 21.8.2011 14:17:54

                                      Petanek81 >> tak hlavne ze mazurovi u pist zarybnujou piskovnu. vozej tam ryby ze vsech reviru, ktere spadaji pod nymburk. nejvic to odsira saska... nebudu jmenovat dotycne...

                                        Petanek81 - Profil | Ne 21.8.2011 14:17:04

                                        Dá se nějak docílit, aby se u nás K70 zavedla, nebo si to řídí banda dědků někde u piva a chlubí se jen plnýma mrazákama?