Labe Nymburk a okolí

Chlapi kdo z vás jezdí kaprařit do okolí Nymburka, dostali jste tam nějakýho solidního kapra nebo amura?
Autor diskuse: m@rťas - Profil , 21.1.2007 kaprařina - revíry, cestování

Petanek81 - Profil | Ne 21.8.2011 14:15:16

metal >> Ale nebude to legální. Takhle je to legální tak to nikoho netankuje, že by je mohl někdo chytnout.

    Mirek.V. - Profil | Ne 21.8.2011 14:15:10

    pjarmil >> mladej urcite neni je mu 54 jestli to je ten co myslim pochazi z Krchleb

      pjarmil - Profil | Ne 21.8.2011 14:14:16

      Mirek.V. >> myslim, ze neni. je to takovej postrasi paan.. je n case, aby to vzala na sebe mladsi generace..

        Mirek.V. - Profil | Ne 21.8.2011 14:11:58

        pjarmil >> kdyz si vzpomenu na dobu pred 7-8 lety tak jsi si mezi kamenym mostem a jezem v Hradistku nemel kam sednout, dneska to je pohoda. Ovsem proc neni v NBK K-70 a stale patri pod svaz je pouze v lenosti funkcionaru se o neco starat:-)) a kdyz jsem dneska cetl pokladnika ing.Vaclav Kemr tak se mi protocily panenky. Do 93. roku nez jsem z Nymburka odesel nevedel co ryba je, ale pocitat umel velmi dobre.....jestli to je pouze shoda jmen s nekym jinym tak se tomu dotycnemu predem omlouvam....

          pjarmil - Profil | Ne 21.8.2011 14:06:52

          Mirek.V. >> tak preci jen jsi o neco starsi, nez-li ja. ja ryby chytam uz 18 let a az poslednich par roku zjistuju, jak nymburk je na tom hodne spatne... podivam-li se na prahu, podebrady,kolin lysa nad labem, vsude maji K-70 a v nekterych pripadech i nonstop. fakt radsi pojedu 4x za rok do francie nebo do madarska, nez se jebat tady u nas, kde to stoji za pikaču

            metal - Profil | Ne 21.8.2011 14:06:45

            Mirek.V. >> a to že je to jen o lidech , je ten největší problém ...

              Mirek.V. - Profil | Ne 21.8.2011 14:04:31

              metal >> presne tak nikdo to nemuze uhlidat na rece obzvlast, je to pouze o lidech, bohuzel

                metal - Profil | Ne 21.8.2011 14:03:28

                Petanek81 >> Myslíš že když tam bude K70 , že nejednou začnou všichni větší ryby pouštět ?? kdo bude chtít stejně tu dvacku sežere at je tam K70 či ne ... je to blbí ale je to tak !!

                  hit - Profil | Ne 21.8.2011 14:02:03

                  Jsem z Nymburka a denně děkuji za Labe.Je to revír kde nikdy člověk neví čím ho překvapí.Ale taky už jsem viděl pár věcí na blití.Naposledy tento týden-malí kluci vytáhli štiku 110cm.Hned ji zabili.Copak to ještě chápu,taky jsem jako mladý byl pyšný a chtěl se všem pochlubit.Ale že ji ještě po hodině neměli zapsanou a pokračovali vesele v lovu-to mě štvalo moc.Drze tvrdili že ta ryba má tak 6 kg.Já bych se moc moc přimlouval za nastavení pravidel pro lov mládeže tak jak býval dřív.Nejsou všechna děcka taková-vím.Ale můj názor je ,že tak jako zraje člověk s věkěm ,tak i rybář.Myslím úctu k přírodě,rybě,okolí.

                    Mirek.V. - Profil | Ne 21.8.2011 13:56:43

                    pjarmil >> Muj strejda byl jeho predchudce, takze si jeste dovedu vzpomenout jak nymburskej oddil funguje:-))))))

                      pjarmil - Profil | Ne 21.8.2011 13:38:13

                      Petanek81 >> presne tak, staci se jen podivat na jmena funkcionaru, jeste si mezi sebou na konci roku vyhlasuji kdo toho zmasil njevic. a mit 200kg v mrazaku nebo i 6 metraku je ubohy.. kazdej normalni clovek si za rok vezme 7 kapriku kolem 50cm.

                        Mirek.V. - Profil | Ne 21.8.2011 13:00:49

                        Petanek81 >> Kdyz se podivs na jmeno hospodare tak pochopis:-)))

                          Petanek81 - Profil | Ne 21.8.2011 12:35:06

                          pjarmil >> Já tohle nechápu. Nevím proč u nás na Labi není K70 aby se tyto ryby chránily a nebyly jen pro jednoho rybáře. Fakt MO Nymburk je kocourkov hadr.

                            pjarmil - Profil | Ne 21.8.2011 11:50:33

                            palmexman >> kdyz chces takhle masivne krmit, tak se musite domluvit a krmit treba dvema druhama boilie a peletama...jakmile budes krmit 7 druhama tak ten flek zabijes a dlouho si tam nezachytas...

                              pjarmil - Profil | Ne 21.8.2011 11:46:12

                              aucon >> minuly tyden, se chytly dve rb 20+ na labi a mistni spolkari to odvezli neam buhvikam.. bohuzel ale je to spatny, kdyz uz labe drancuji i spolkari z mo nymburk.. hnus fialovej. mam labe takrka za prdeli, ale nechodim tam.. kor kdyz se to pod elektrarnou drancuje a nejakej zkurvenej dedek se zelenym trabantem to vozi cinanum za prachy.

                                Tetřev123 - Profil | Ne 21.8.2011 11:33:17

                                Pvl >> O odnesené rybě.

                                  Pvl - Profil | So 20.8.2011 18:56:59

                                  Tetřev123 >> Co raději neslyšet ? O odnesené rybě do rybníčku ? Nebo celý přispěvek ? :o§))

                                    aucon - Profil | So 20.8.2011 17:54:34

                                    byl jste to nekdo v nej. dobe vyzkout pod Nymburkem?

                                      Tetřev123 - Profil | St 17.8.2011 21:39:04

                                      aucon >> Tohle nechápu...radši ani neslyšet.

                                        palmexman - Profil | Út 16.8.2011 8:13:53

                                        Není to o tom jít si sednout na předkrmené místo, spíš když investuju peníze do koulí a pelet (kuku nestojí nic) a naproti to sype taky někdo a v pohodě by se mohlo krmit jedno místo a vedle sebe, tak je to škoda...tak kdyby někdo chtěl...