Labe Nymburk a okolí

Chlapi kdo z vás jezdí kaprařit do okolí Nymburka, dostali jste tam nějakýho solidního kapra nebo amura?
Autor diskuse: m@rťas - Profil , 21.1.2007 kaprařina - revíry, cestování

Naucon - Profil | Po 15.8.2011 19:01:26

Byl jsem pod Nymburkem od čt do ne a zachytal si parádne,cca ve dvouch 30 ryb od 5 do 13kg. jen mě pak mrzela jedna věc, když jsem se doslech že nějaký dědula ve čt o kus výš vytáhl kapra 96cm a odnesl¨si ho domu do svého rybníčku...tak je zas o jednoho pěkného kapra na tomto úseku méně:(((

    Nperch2 - Profil | Po 15.8.2011 18:57:30

    Tetřev123 >> proto většinou už ani neříkám, že na něj jezdím, jezdí na něj už až moc lidi. :(

      NTetřev123 - Profil | Po 15.8.2011 18:52:46

      perch2 >> Včera jsem byl na Labi u NBK a taky dost rybářů. Ale spíše místní.

        Nperch2 - Profil | Po 15.8.2011 18:50:22

        palmexman >> hledáš předkrmené místo? :D To ti asi nikdo neřekne. Nevím jak je na tom Nymburský úsek,ale poděbradský je přerybářovaný hlavně niklákama z kolína a potom ,,pražská louka" je taky pecka.

          Npalmexman - Profil | Po 15.8.2011 17:32:51

          někdo kdo krmí Labe v okolí Nymburka? Pár kluků jsem potkal tenhle víkend, tak by nemuselo být špatný se domluvit...

            Nvedec | So 27.1.2007 17:55:46

            Ani ja netvrdim, ze co Liberečák, to hovado. Bohužel poslední dobou když jsem nějaký "doplň si sám" tak se ke svému Libereckému původu vesele hlásili. A jak na jezeru, tak i na Doubkám značky zákazu jsou - na Doubkách je např. na druhé odbočce u silničky podél Labe (u první je závora).

              NBolek.P - Profil | Pá 26.1.2007 20:45:07

              Ano,v tomto úseku ponejvíce drancovali Liberečáci. Ale už tam nejezdí. Ne proto, že je tam zákaz vjezdu a bivakování. Je to čistě jenom proto, že už bohužel není co drancovat.....

                Nfisher - Profil | Čt 25.1.2007 10:52:38

                Určitě nejsou všichni stejní a takovéhle drancující party se najdou v každém kraji. Ale tady u nás to drancovali opravdu Liberečáci. To vím jistě. Ale je to už nějaký 3 roky zpátky, dnes je tu už čisto a sem tam přijede jedna partička přes noc a druhý den jedou domu.

                  Nm@rťas - Profil | Čt 25.1.2007 10:38:44

                  Já všechny do jednoho pytle nechci házet. To co jsem napsal v poslednim příspěvku, tak ti opravdu z Liberce byli. Sám mi to ten jeden sdělil.

                    NMambo | Čt 25.1.2007 10:29:36

                    I já vozím na autě značku 1L8XXXX,přesto,že nejsem z Liberce.A můžu Vám říct,že mě to docela štve,když někam přijedu a už slyším:"Nojo,vydry liberecký.To zase bude maso!"Je pravda,že liberečáci si udělali špatné jméno v rybářském světě,ale nemůžeme přece házet do jednoho pytle všechny.Sám znám několik rybářů z liberecka a jsou to slušní lidé.I já sám se mezi slušné rybaře řadím.Sám jsem byl vloni několikrát na Doubkách svědkem nevhodného chování rybářů,ale nikdo z nich z Liberce ani okolí nebyl.Byla to parta asi deseti lidí s auty,která měla znašky Prahy a středočeského kraje.Takže nelze všechny házet do jednoho pytle.Něco podobného jsem pak viděl i na Vaňkově jezeře a ve Lhotě a zase to nebyli žídní liberečáci.Se značkou libereckou jsem ta byl jenom já se synem.

                      Nm@rťas - Profil | Čt 25.1.2007 10:08:12

                      Ještě k těm Liberečákum. To se taky nesnášej a podsedávaj mezi sebou. Když jsem si byl jednou obhlídnout místo u Labe kde jsem chtěl chytat, tak jsem viděl jednoho z Liberce se starou stříbrnou sierou kterej zrovna balil. Když jsem jel zpátky tak už byl pryč a po cestě jsem potkal dalšího se značkou 1L1 ale ten měl bílího tranzita a ten se mě ptal jestli jsem náhodou neviděl někoho se stříbrnou sierou s libereckou značkou. Tak jsem mu řek že tak před půl hodinou odjel a vypadalo to že měl na spěch. To by jste nevěřili jak začal nadávat, že až to prase který ho pořád podsedává a kurví mu fleky chytí tak že mu namlátí hubu, protože to není poprvé atd. Takže po sobě jdou i pánové masaři sami.

                        Nfisher - Profil | Čt 25.1.2007 6:08:02

                        Ondra (tloušťák)- Doubka patří pod MO Lysá nad Labem. Tam žádný zákaz není.

                          NCerebro - Profil | St 24.1.2007 20:21:06

                          Dobrá poznámka tloušťáku :)

                            NOndra (tloušťák) - Profil | St 24.1.2007 20:18:59

                            Je tu taky ještě jedna otázka... dneska už poznávací značka u auta nehraje moc roli... jsou to opravdu "jen" Liberečáci??? ...

                              Nvedec | St 24.1.2007 19:21:03

                              Má smysl pokračovat - to jsou i borci z Liberce, co autem zajedou okolo značky zákaz vjezdu až na břeh k jezeru v Ostrý....

                                NOndra (tloušťák) - Profil | St 24.1.2007 18:55:06

                                fisher: Na Doubkách je biwak povolen?? Edit: Jinak s těmi domácími souhlasím... speciálně ta špička od chatiček - od jara do podzimu je tam jakýsi dědula který se zná z porybnýma navíc je to hrozná sviňě... napráská co může, hlavně když ty chatáš a on ne....

                                  Nfisher - Profil | St 24.1.2007 18:32:19

                                  Ano, na Doubkách je to samé, ale tam si to ještě navíc drancujou domácí. Vesměs to byli důchodci. Tam je bivakování povoleno, tak jsme tam také párkrát byli. Vzpomínám si jak jsme tam chytali 4 dny v květnu a na druhém břehu jsme pozorovali dědky, jak ráno vytáhnou dva kapříci, zapytlujou a odjedou na babetě a odpoledne jsou tam zas.

                                    NOndra (tloušťák) - Profil | St 24.1.2007 18:26:14

                                    Když se tu bavíte o tom Labi a okolí, tak já jsem něco podobného viděl na Doubkách ( Labe 20A) ...

                                      Nfisher - Profil | St 24.1.2007 18:24:00

                                      Když tak nad tím přemýšlím, tak jsou ty omezení ( zákaz bivakování a zákazy vjezdu ) k něčemu dobré. Ty partičky se opravdu povedlo z tohoto úseku vyhnat, dneska tam nenajdete ani jednu. Samozřejmě, že to dost zkomplikovalo rybaření i sportovním rybářům, kteří chytají převážně "Chyť a pusť". Hold se s tím musíme nějak poprat.

                                        N_Stanley_ - Profil | St 24.1.2007 18:17:09

                                        Já jsem viděl na Labi 20 partičku rybářů.... Myslim, že to bylo u Semic. Měli tam zaparkovanej obytnej příves a navíc jeden z nich byl porybnej a prodávali kapry dětkům kolem nich co, nic nechytli....