Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Ngibbon - Profil | Po 27.5.2013 21:22:08

poldeci >> no to bol tiež pekný prievan v krabičke, ale kto neriskuje a netrhá tak nechytá :-)

    Npetersomja - Profil | Po 27.5.2013 21:18:00

    gibbon >> ..parna?..normalne sa smejem ked si to predstavujem...))..aj ked to neni smiesne..))

    ....ja dva dni feederka,do kosika troska krmiva a pstuhove velmi silne pelety co mam zo skoly,na hacik jedna kukuricka a diali sa divy..))..lapol som aj takeho cez 4 kila,paradna zdolavacka...

      Npoldeci - Profil | Po 27.5.2013 21:17:44

      gibbon >> vlani na hlavátke behom chvíle pošlo 9voblerov,zo tri dni si potom hovorím,źe sa mi aj tak nepáčili ))

      tento rok som sa kúpal pre 14 magnuma,radosť mi vydržala dva dni R.I.P.

        Ngibbon - Profil | Po 27.5.2013 21:15:24

        oborc >> zavol milých ujov v bielom plášti?? :-)))

          Ngibbon - Profil | Po 27.5.2013 21:13:40

          vanuz >> nebol som na blave, ale na parnej, tam je chladnička a guma z nákladniaku......

            Ngibbon - Profil | Po 27.5.2013 21:12:10

            petersomja >> dva woby som dal po sebe :-))) odtrhol som tak v 1,5 jame, zahrešil zapálil cígo, naviazal ďalšieho, prešiel do ďalšej jamy, dal náhod otočil kľučkou a bol tam.........zas....raný koreň!!! :-))))))) dal som druhé cígo a naviazal rotačku ktorú som urval asi 4-tým náhodom, už som sa ani nedokázal rozčúliť :-))

              Noborc - Profil | Po 27.5.2013 21:09:58

              kebator >> kebo dĺžka futbalového ihriska je široký pojem. Na medzinárodnej scéne by mala byť 100 - 110 metrov, na mnohých dedinách možno 80 metrov. Preto tých 5,6s beriem s rezervou. :) čo by si povedal na suseda ktorý má v 2-izbovom byte 2-och vlčiakov!? :$

                Nvanuz - Profil | Po 27.5.2013 21:09:56

                gibbon >>si zavadil o ten sprchovaci kut?

                  Npetersomja - Profil | Po 27.5.2013 21:05:25

                  gibbon >> ..ked sa dari-tak sa dari...))...toto mi dokaze pokazit naladu na tyzden....ked trham..

                    Ngibbon - Profil | Po 27.5.2013 21:03:06

                    petersomja >> bol, ale keďže sa mi nechcelo, tak len na miestnej "pstruhovke", odtrhol som troch woblerov, dve rotačky, chytil zopár jalcov nejakého bodkáča +-35....taká normálna vychádzka a tréning na upevňovanie psychyckej odolnosti :-)))

                      Nvanuz - Profil | Po 27.5.2013 21:00:33

                      ze cez brodske... :))))))))))))

                        Npetersomja - Profil | Po 27.5.2013 20:56:40

                        Martinbati >> ..ani na to nekliknem...))

                          Npetersomja - Profil | Po 27.5.2013 20:55:00

                          gibbon >> ..aj si bol vcera?....ja som bol prasiatka lapat na feeder...dari sa mi..asi bude zo mna kaprar...)))

                            Nkura11 - Profil | Po 27.5.2013 20:54:28

                            kebator >> ked si psa na byt vychovas je kludny, neruší ostatných tak je to úplne v poriadku, ale vela ľudí má nevhodných psov, nevychovanych, ked to stale brese a zavija a ruší ostatných tak taký pes je neakceptovatelny aby žil v byte.. pes za to nemôže jakeho má majiteľa a čo z neho robí.

                              Npetersomja - Profil | Po 27.5.2013 20:52:39

                              Mysho22 >> ..to sa najprv zabali do alobalu..?..))

                                NeXecutor - Profil | Po 27.5.2013 20:48:38

                                kura11 >> :)

                                  Nkura11 - Profil | Po 27.5.2013 20:46:30

                                  eXecutor >> ani by som sa ti nečudoval keby psíka svrbel pele že by si mu ho poskrabkal ty milovník :-) ked uz ryby pusinkujes.. ta ryba je isto celá bez seba z teba

                                    Nkebator - Profil | Po 27.5.2013 20:45:36

                                    Mysho22 >> Ty si pica ! ak by som Ta nepoznal, tak by si dostal po budke :-)) Aniss dal futbalove ihrisko na dlzku za 5.6 sekundy

                                      Nkebator - Profil | Po 27.5.2013 20:44:32

                                      kura11 >> ano, to je Tvoj nazor, ja Ti ho neberiem ! Ale neodsudzuj druheho, ktory si vyberie psa do bytu, resp. domu