Pískovna Toušeň

Zdravim všechny.Od příštího roku se bude měnit rybařský řád na pískovně Toušeň.Vedení se dohaduje co změnit a co ne.Proto se ptáme Vás rybářů s čím jste na této vodě spokojeni,nebo právě nespokojeni.Napište prosím nápady a tipy pro zlepšení.Děkuji

NPiškothonza - Profil | Čt 4.9.2014 11:54:16

gavlin >> mluvím o cestě podel karavanů,který ležej v žaludku koukám jen tobě..... ještě když jsem tam jezdil,tak jsem s karavanistama vždycky pokecal i kafe mi uvařili....takže za mě pohoda....))))

    Ngavlin - Profil | Čt 4.9.2014 8:25:53

    Piškothonza >> To by jich musel mit alespon 100 aby vsechny co jezdi podel Labe okolo Malvin capli za prdel.A uz vubec si nejsem jisty ze cesta mezi Labem a Tousni je soukroma to asi tezko ale mozny je vseno v tom kapitalismu tak at se ti vrtej labute

      NPiškothonza - Profil | Čt 4.9.2014 7:27:58

      gavlin >> ahoj,to je právě ono,každej vydělává jak umí,ostatním potom nic není,když už máme henten kapitalismus....tobě,ale vůbec nepřeju,aby když se projíždíš po soukromým pozemku,tě čapli správcovo vlčáci za prdel....)))))))))))

        Narnošt - Profil | Čt 4.9.2014 0:04:23

        Mě kupříkladu karavanisti na Toušni nikdy nevadili,já jsem výhradně typ z druhé strany pískovny... :))

          Ngavlin - Profil | St 3.9.2014 23:40:02

          Piškothonza >> To máš pravdu je me fuk že tam má kolotočáře jen obcas prohodim par slov s rybáři a bez pardonu si všichni stěžuji pravě na tento nešvar. Ale na druhou stranu když tam solí ty tisícovky tak jsou v celku spokojeni jako narod jsme asi blbci.

            NPiškothonza - Profil | St 3.9.2014 19:42:11

            gavlin >> ahoj,před tím jsem se do tebe neobul,ted jo....))))) když tam nejezdíš chytat,ale prohánět se na kole po soukromým pozemku,tak co ti na tom vadí...je věc majitele co tam bude.....

              NPiškothonza - Profil | St 3.9.2014 19:33:17

              mik UTD >> ahoj,co já mám info,nebude to klasickej soukromák,ale klubová voda....

                Nmik UTD - Profil | St 3.9.2014 19:20:08

                FRANK71 >> Běžná jako na všech caprdromech. 3tis na týden není zas tak moc

                  NFRANK71 - Profil | St 3.9.2014 19:14:43

                  mik UTD >> a cena opět lidová:-)))

                    Nmik UTD - Profil | St 3.9.2014 19:13:52

                    Jinak dle infa se již brzy má otevřít nová pískovna nedaleko Toušně. Majitel bude stejný a ryby už tam jsou vysazené

                      NHoumi.. - Profil | St 3.9.2014 18:22:57

                      Slušnej úklid :)

                        Npřemysl - Profil | St 3.9.2014 18:04:03

                        beni >> díky, ale není to moje práce

                          Nbeni - Profil | St 3.9.2014 17:06:27

                          Klobouk dolu...Přemysl je pašák...

                            Npřemysl - Profil | St 3.9.2014 16:46:43

                            posílám video natočené na Toušeni, je také na jejich stránkách
                            https://www.youtube.com/watch?v=dCRm-qVi76Q&feature​=youtu.be

                              Ngavlin - Profil | Út 2.9.2014 21:24:04

                              A vidite klegove... stejne hovno ...nereaguji.Tak setrete koruny

                                Narnošt - Profil | Ne 31.8.2014 22:00:07

                                Copak karavany,ale koupáči jsou problém a to každoročně... :-(
                                S těma kdyby šlo něco udělat...

                                  Ngavlin - Profil | Ne 31.8.2014 18:10:48

                                  Piškothonza >> Dik myslel jsem si to :-D

                                    NPiškothonza - Profil | Ne 31.8.2014 18:08:39

                                    gavlin >> pleteš se mám jen centryfůgu,ale ne tam...)))) nijak jsem se do tebe neobul,jen jsem tě upozornil na datum.....

                                      Ngavlin - Profil | Ne 31.8.2014 18:05:24

                                      Piškothonza >> Aha tak sorry pripadlo me to jak jsi se do me obul ze mas taky strelnici

                                        NPiškothonza - Profil | Ne 31.8.2014 18:01:03

                                        gavlin >> nemám s tím nic společnýho....