Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

Npikaču - Profil | Ne 28.3.2010 16:59:54

a tady jsou ty karaskove

    Npikaču - Profil | Ne 28.3.2010 16:58:49

    dneska prvni kapřik a nekolik karasku

      Nlubos666.p - Profil | So 27.3.2010 22:57:54

      Koukam,že Sedlec snad nespí,už tam funguje Jim?

        Njirkaas - Profil | So 27.3.2010 22:55:10

        Nejlepší co jsem v brně bylo-,,já jsem výrobce, ptejte se...chvilku ticho a pak to je ale píč.vina jdeme pryč:-DDD že klucíí

          Njirkaas - Profil | So 27.3.2010 20:54:15

          Jacky10 >> Bylo to stejný jako v praze,ale asi tak 5xmenší....neutrácel jsem jen nějaký háčky a tak...

            NJacky10 - Profil | So 27.3.2010 18:46:29

            jirkaas >> Jo a jak bylo za co se utrácelo ?? :D :-)

              Npikaču - Profil | So 27.3.2010 18:00:52

              kadele >> kadele nechces jeden kufrik je moc pekny urcite by se ti libil ,ja ti ho přivezu na sedlec devatyho tak tam bud.....

                Ndada sumcar - Profil | So 27.3.2010 16:46:27

                tak kadele,uz se zitra tesim na sedlec,prijedem tam kolem druhy,treti.

                  Njirkaas - Profil | So 27.3.2010 15:42:23

                  Tak jsem se právě vrátil z Brna....

                    Ndada sumcar - Profil | Pá 26.3.2010 21:14:13

                    neboj,budem to pit po douskach a mezi tim taky chytat ryby

                      Nkadele - Profil | Pá 26.3.2010 20:30:30

                      dada sumcar >> Už teď mě bolí hlava!

                        Ndada sumcar - Profil | Pá 26.3.2010 20:15:40

                        teda karle zrovna rum jemson nepatri mezi slabe,to je vino a medovina.mam doma krasnou sbirku
                        flasek z unora,kdy jsem slavil 35 let a protoze moc nepiju,tak budem mit co pit cele leto.taky doufam,ze me ukazes ten novy kufrik-uz se me poradne stejska§dneska jsem uspesne napustil jezirko a rybky tam nemam,tak tam zatim dam chladit alkohol s ceduli -*na male sedleci*

                          Njirkaas - Profil | Pá 26.3.2010 17:42:01

                          pikaču >> jj....jo jinak voda má 5°C cca 10m od břehu...blíž 6°

                            Npikaču - Profil | Pá 26.3.2010 16:59:15

                            jirkaas >> tak zitra rano ......

                              Npikaču - Profil | Pá 26.3.2010 16:54:48

                              jirkaas >> tak panove co jsem povidal do patku rozmrzle .

                                NJacky10 - Profil | Pá 26.3.2010 16:27:31

                                jirkaas >> Jupííí u nás na Kladně taky

                                  Njirkaas - Profil | Pá 26.3.2010 16:05:17

                                  A je too:-))

                                    Nkz.dribbler - Profil | Čt 25.3.2010 21:14:59

                                    jirkaas - je mi to jasný :D

                                      Njirkaas - Profil | Čt 25.3.2010 20:28:07

                                      kz.dribbler >> si piš,já nikde nesmim chybět:-))

                                        Nkadele - Profil | Čt 25.3.2010 20:18:21

                                        dada sumcar >> Davide!To byla sranda s tím zápisným ale zase když na tom trváš tak to nemusí bejt nic drahýho (RUM a pod.)bohatě bude stačit třikrát pálená irská whisky (JAMESON).A to byla taky sranda tak neblbni čau Karel!!