Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

Nkz.dribbler - Profil | Čt 25.3.2010 20:15:08

jirkaas - aho tak se se dozvěděl že jedeš snáma do Brna. Jsem zvědaví jaký to tam bude. stima fotkama jsi mě potěšil.

    Nkadele - Profil | Čt 25.3.2010 20:13:11

    jirkaas >> Ahoj Jirko! Udělal jsi mi obrovskou radost,ale bohužel jsem slíbil že pujdu v sobotu do práce tak pojedu až příští týden.Už se moc těším.Ahoj a ještě jednou díky za fotky.

      Ndada sumcar - Profil | Čt 25.3.2010 18:05:31

      nazdar kadele,zapisne bude,jen nevim co budeme ochutnavat,jestli neco s ledem nebo neco v plavkach?

        Njirkaas - Profil | Čt 25.3.2010 17:44:21

        To už vypadá lííííp...

          Njirkaas - Profil | St 24.3.2010 22:02:05

          kadele >> pane, už tam máte poštovní schránku??:-))

            Nkadele - Profil | St 24.3.2010 21:53:23

            dada sumcar >> Tak tě tady vítám!!Zápisné v kapalné formě můžeš odevzdat v mém bivi příští týden v pátek .Ahoj.

              Ndada sumcar - Profil | St 24.3.2010 21:42:59

              ahoj zdravim vsechny milovniky sedlece,ledy taji pomalu a jiste.na chytani to jeste neni,ale jedu se tam podivat v nedeli na cumendu,kde se budou odehravat letosni souboje

                NJacky10 - Profil | St 24.3.2010 19:27:44

                jirkaas >> Přesně !!

                  Njirkaas - Profil | St 24.3.2010 17:16:15

                  Jacky10 >> Nefoka,nefoka...když ma fokat tak nefoka a když nema a já tam sedim tak foka až by se z toho člověk pos..l:-)))

                    NJacky10 - Profil | St 24.3.2010 17:10:59

                    jirkaas >> Pomalu ale jistě !! Fů Fů větříčku rozfoukej tu břičku :-)

                      Njirkaas - Profil | St 24.3.2010 17:09:56

                      Taje,taje a taje:)) ..

                        Njirkaas - Profil | St 24.3.2010 17:09:01

                        Vzadu u obou přítoků je to už povolený

                          Njirkaas - Profil | St 24.3.2010 16:54:34

                          pikaču >> jj

                            Npikaču - Profil | St 24.3.2010 12:49:13

                            jirkaas >> a co jako ,fotečky ?

                              Njirkaas - Profil | St 24.3.2010 11:44:01

                              kadele >> :-))dneska zase něco přibyde:))

                                Nkadele - Profil | Út 23.3.2010 21:12:43

                                jirkaas >> Jirko díky za fotky děláš mi radost ty kluku ušatej!!!

                                  Nkz.dribbler - Profil | Út 23.3.2010 20:02:06

                                  jirkaas >> to jsimi udelal radost

                                    Njirkaas - Profil | Út 23.3.2010 18:54:09

                                    Teď už to půjde fofrem.........

                                      NOskarek - Profil | Út 23.3.2010 15:24:11

                                      MH >> Nemam čekam aš odevřou cestu.Uš mam hotovo.Tak jsem nakonec koupil ty Greysi.

                                        NMH - Profil | Út 23.3.2010 15:18:35

                                        Jacky10-já letní korčule nemam,jen zimní.
                                        Oskárek-nazdarek bejku,coje ty nemakáš?Já mu to říkal.Ty už máš máš roční koupenou?