Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

NOskarek - Profil | Út 23.3.2010 14:42:53

MH >> Čau neska jsem byl na sedleci,do pátku to určitě nerozmrzne.A před velikonocema to bude akorát tak rozmrzlí.Tak kdo si nebere povolenku narok,tak škoda peněz.Stejně to nebude brát,je kalná voda jako kráva. Takzvaně sněhová.

    NJacky10 - Profil | Út 23.3.2010 14:33:53

    MH >> No musíš pučit brusle tak se ptam jestli na Letní neni brzo :D na ty brusle letní

      NMH - Profil | Út 23.3.2010 14:30:35

      jacky10-co tím myslíš?

        NJacky10 - Profil | Út 23.3.2010 14:24:20

        MH >> Letní neni brzo ?

          NMH - Profil | Út 23.3.2010 14:22:42

          pikaču-do neděle asi určitě,ale v pátek musim Karlovi pučit BRUSLE!!!

            Npikaču - Profil | Út 23.3.2010 12:40:03

            MH >> uvidiš že to bude rozmrznuty do nedele určite.

              Npikaču - Profil | Út 23.3.2010 12:38:40

              MH >> ja tam jedu 9 .4. na vikend.

                NMH - Profil | Út 23.3.2010 12:09:02

                pikaču-myslím že to asi do pátku nerozmrzne,říkal jsem to i Karlovi.Jsem zvědavej na tvůj člun s motorem a hlavně tu baterku.Pojedu s Kájou na velikonoce,jestli tam nebudou nějaké zásadní změny v pravidlech.

                  Npikaču - Profil | Út 23.3.2010 11:59:23

                  jirkaas >> ja hlavne musim vyzkouset clun a motor s baterkou.

                    Npikaču - Profil | Út 23.3.2010 7:13:42

                    jirkaas >> to nevadi že nebudou brat hlavně že to vyzkoušime a natahneme vlasce jak řika kadel.

                      NJacky10 - Profil | Po 22.3.2010 19:31:10

                      pikaču >> Bohužél ne tátovi se nechce ale docela mě to mrzí v Praze sem nebyl protože jsem byl v nemocnici a ted nikdo nejede strejda jede ve středu ale já musim do ŠKOLY

                        Njirkaas - Profil | Po 22.3.2010 19:00:06

                        kadele >> Já myslim že to povolí.koukam že do pátku má bejt hezky tak by to mohlo...ale ta voda je zakalená jak kafe....ryby v tom asi ještě žrát nebudou....

                          Njirkaas - Profil | Po 22.3.2010 18:57:44

                          kadele >> Já taaaky:-)

                            Nkadele - Profil | Po 22.3.2010 18:25:56

                            pikaču >> to si piš že tam budu !

                              Npikaču - Profil | Po 22.3.2010 18:17:59

                              kadele >> ja tam jedu s kajou na vikend 9.4 doufamže tam budeš .

                                Nkadele - Profil | Po 22.3.2010 18:15:59

                                pikaču >> Já že bych už vyrazil ale má pršet tak nevím jestli tu první rybačku odložit až na velikonoce protože to bude samý bahno a sněhová voda v rybníku ,takže by to stejně bylo jen narovnání vlasců.Ještě uvidím ale abych celý weekend strávil zalezlej v bivi tak to radši počkám do příštího týdne!

                                  Npikaču - Profil | Po 22.3.2010 18:10:40

                                  Jacky10 >> ja jedu do Brna v sobotu a ty ?

                                    Npikaču - Profil | Po 22.3.2010 18:08:41

                                    jirkaas >> jo ono to pujde do vikendu je to prič.

                                      Nkadele - Profil | Po 22.3.2010 18:08:03

                                      jirkaas >> Ahoj Jirko!Myslíš že to do pátku roztaje?Jde to docela pomalu na můj vkus.

                                        Njirkaas - Profil | Po 22.3.2010 16:37:27

                                        Jacky10 >> Hlo se to tak o půl metru, ale další 2metry už je jen břečka bez ledu... :-)