Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

NJacky10 - Profil | Po 22.3.2010 16:34:17

jirkaas >> Ale deto !!! Tak co kdo má namířeno do Brna na BBV ??

    Njirkaas - Profil | Po 22.3.2010 16:32:46

    Nějak nic moc..........

      Ntomasn24 - Profil | Ne 21.3.2010 21:21:03

      oskarek:moc velky ryby tam nejsou co letos se tam chi vypravit kamos tam jezdi ale naky velky tam moc nema a jeste tam prudej ty ochranari?vim ze se tam nesmelo bivakovat nakej cas a na co co tam jdou castejs na masovky nebo na sladky?

        Ntomasn24 - Profil | Ne 21.3.2010 20:45:29

        oskarek:muzes mi napsat ty ceny prosim ja stratil nekam ten papir a cenama a dzim uz tam neni co?

          Njirkaas - Profil | Ne 21.3.2010 19:39:53

          Jacky10 >> Už to bude brzy...

            NJacky10 - Profil | Ne 21.3.2010 19:38:06

            jirkaas >> Však se dočkáme \=Někdy :D

              Njirkaas - Profil | Ne 21.3.2010 19:25:52

              Kua ať už to roztaje...už mi poskakujou pruty...

                NJacky10 - Profil | Ne 21.3.2010 18:45:14

                pikaču >> JJ mam já bych řekl že pro mě jsou Ok dnes sme je byly otestovat na Labi a těch 80 metrů s 60g olovem se dá hodit :D tady je stránka http://www.rybolov.cz/pruty/kaprove-delicky/challe​​nge-pro-carp-+-druhy-zdarma


                  Npikaču - Profil | Ne 21.3.2010 18:36:42

                  Jacky10 >> tak co už maš ty nove pruty a jaky ?

                    NJacky10 - Profil | Ne 21.3.2010 18:31:23

                    jirkaas >> Hezké

                      Npikaču - Profil | Ne 21.3.2010 17:09:45

                      jirkaas >> vypada to moc pekne....

                        Njirkaas - Profil | Ne 21.3.2010 15:59:27

                        dneska.........

                          NOskarek - Profil | Ne 21.3.2010 10:56:06

                          tomasn24 >> Čau stejný jako loni.

                            Ntomasn24 - Profil | Ne 21.3.2010 10:43:06

                            ahoj kluci jak to tam ted bude vypadat s tema cenama povolenek?

                              Njirkaas - Profil | Ne 21.3.2010 10:02:51

                              pikaču >> když jsem tam byl včera,tak to co jsem rozbil den předtim tak to bylo zase lehce zamrzlý...ale teďka prší tak to půjde...

                                Npikaču - Profil | So 20.3.2010 20:39:28

                                jirkaas >> tak jak to taje jirko?

                                  Njirkaas - Profil | Pá 19.3.2010 9:47:27

                                  Čus, nevíte někdo o nějaký starší loďce na prodej??klidně i děravý....

                                    Nkadele - Profil | Čt 18.3.2010 17:41:18

                                    Oskarek >> JJ jak se dostane voda na led tak máme vyhráno.Ja počítám že příští weekend už tam budu!!

                                      Njirkaas - Profil | Čt 18.3.2010 16:09:09

                                      Oskarek >> Na zejtra a neděli něco hlásej tak by mohlo sprchnout...

                                        NOskarek - Profil | Čt 18.3.2010 16:06:36

                                        jirkaas >> chce to aby pořádně zapršelo a led sleze rychle.