Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

jirazabr - Profil | Čt 19.2.2009 21:45:56

Komplexacek >> tak stejne na snuru nechytame tak je to jedno:-)))

    Komplexacek - Profil | Čt 19.2.2009 21:45:38

    Chose >> Je to soukromá voda, jinde je míň za větší prachy.

      jirazabr - Profil | Čt 19.2.2009 21:45:28

      Chose >> za jaky prachy covece???chytas vubec ryby?nejezdi se pro ryby ale k vode do prirody ne?nevim co by jsi chtel jeste vic

        Komplexacek - Profil | Čt 19.2.2009 21:44:42

        jirazabr >> Aha :-) tak 1:1
        Myslel jsem, že jsem tam byl už za toho nového majitele a to s tou šňůrou tam loni neplatilo.

          Chose - Profil | Čt 19.2.2009 21:42:57

          Komplexacek Nic víc za ty prachy???

            jirazabr - Profil | Čt 19.2.2009 21:42:19

            Komplexacek >> ja zase nepochopil tebe:-)))

              Komplexacek - Profil | Čt 19.2.2009 21:41:29

              jirazabr >> nechápu???

                Komplexacek - Profil | Čt 19.2.2009 21:41:08

                Chose >> A co bys chtěl od pohodové rybačky? Taky je kráná příroda, bohové ticho, jak říkáš... bez signálu.... a ryby jou tam taky hezký tak co bys ještě chtěl?

                  jirazabr - Profil | Čt 19.2.2009 21:40:07

                  Komplexacek >> na co snury:-)))kdyz mas lodku s moturkem:-)))

                    Komplexacek - Profil | Čt 19.2.2009 21:39:24

                    jirazabr >> Ja tam byl loni a všichni měli šňůry jak na náklaďáky a pohoda :-)

                      Chose - Profil | Čt 19.2.2009 21:36:45

                      Já opravdu nevím co vás tak fascinuje na to m sedleci krom toho, že je tam ticho( pokud teda vojáci neblbnou) a není tam tel.signál.Mohu vědět,co je tam ještě supr.

                        jirazabr - Profil | Čt 19.2.2009 21:35:43

                        Komplexacek >> no je to uz hodne davno...rikam mozna 5 let zpatky...

                          Komplexacek - Profil | Čt 19.2.2009 21:33:28

                          jirazabr >> Od kdy to má nový majitel?

                            Komplexacek - Profil | Čt 19.2.2009 21:32:25

                            Mají docela drahou stravu koukám. Za nocleh 150 a za nocleh s polopenzí 500 :-)

                              jirazabr - Profil | Čt 19.2.2009 21:32:24

                              bik kapr >> chceme nekdy z jara to zkusit ...nevim jak to tam ted chodi...ma to jiny majitel a nevim ja to tam ted provozuje...tak treba tam zkusit ten vikend...hlavne se netrefit do treni...a jinak tam jsou i pekny pstruzi:-)))pamatuju si ze pak uz po x dnech bez zaberu jsem tam dal normalka kukurici a prisel mi na to pstruh uctyhodnych rozmeru:-)))

                                bik kapr - Profil | Čt 19.2.2009 21:30:12

                                jirazabr >> nevim jak mi vyjde čas ,ale nebyl bych proti

                                  jirazabr - Profil | Čt 19.2.2009 21:28:00

                                  bik kapr >> letos tam chceme vyrazit tak by jsi mohl treba s nami co ty na to?

                                    bik kapr - Profil | Čt 19.2.2009 21:24:22

                                    jirazabr >> jsem někde četl že chytali někde na první hraně od břehu a taky nachytali,ale většinou je to všechno z druhé strany

                                      Komplexacek - Profil | Čt 19.2.2009 21:23:38

                                      To je mi ale novina, nevěděl jsem, že mají stránky.

                                        bik kapr - Profil | Čt 19.2.2009 21:23:13

                                        jirazabr >> no kamaradi tam párkrát byli a moc si to pochvalovali