Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

Nliborcarp - Profil | Čt 19.2.2009 22:25:11

Chose >> já jen že všichni píšou že se musí zavážet až do stulíků a přitom se dá i pěkná ryba nalapat na zhoupnutí,taky jsem něco nalapal na odhoz.Jinak koukám že ti sedlec pěkně leží v žaludku.Já když jsem tam jezdil tak nikdy k ničemu o čem ty tady píšeš nedocházelo,majitel kupoval rybu s dokladem.Jestliže tímto napadáš správce že vyměńuje rybu za povolenku tak máš asi přímej důkaz.

    Njirazabr - Profil | Čt 19.2.2009 22:23:36

    Komplexacek >> neresit...muze to byt jedna pani povidala...muze to byt pravda...tezko soudit..ale kapr z italie tam je...vezli se asi dva a nebo 3 a prezil to jen jeden...o tom taky neco vim...

      NKomplexacek - Profil | Čt 19.2.2009 22:22:02

      Chose >> Hele neber mi iluze jo. Já neznám soukromák, kde by se netvrdilo, že se tam nevozí ryby (netvrdím, že na Sedlec se nevozí) Vadí mi to taky, ale ten kapr ještě plave. Až budu svědkem toho jak se nabízí povolenka za ryby, třeba změním názor taky.

        NChose - Profil | Čt 19.2.2009 22:20:19

        liborcarp >> také jsem tam v ten den byl a také vím kde ho jim chytil.

          NChose - Profil | Čt 19.2.2009 22:18:13

          Komplexacek >> Pro ulovení kapra je povětšinou potřebná zavážka .Čti pozorně.) Zabíjení candátu dědkem ti vadí,ale to že se tam veze kapr 800 km z pádu ti nevadí.Pak tam měli cestu další,ale trancport nepřežili.To že jse tam v knajpě dělaj pikle za pěknýho kapra povolenka zdarma si nechám pro sebe.Atd.

            NKomplexacek - Profil | Čt 19.2.2009 22:16:01

            liborcarp >> Pěknej kousek tím a nemyslím Jima :-)

              Njirazabr - Profil | Čt 19.2.2009 22:12:06

              Chose >> mas pravdu...ale ja nevim jak bych ti to popsal..jde hlavne o tu zkousku novych veci...a o pokec...

                NChose - Profil | Čt 19.2.2009 22:11:55

                liborcarp >> Pro ulovení kapra je povětšinou potřebná zavážka .Čti pozorně.)

                  Nliborcarp - Profil | Čt 19.2.2009 22:11:52

                  Nebudu vám tady do toho moc kecat ale třeba tento kapr byl chycen pár metrů od břehu na kupovanou nástrahu,měl jsem tu čest bejt u toho a i tu nádhernou ,čistou rybu nafotit.Na tuto vodu jsem jezdil rád,dnes je to tam už trochu o něčem jiném,zákazy od ochranářů atd.Každopádně nikdy na tuto vodu nezapomenu.

                    NKomplexacek - Profil | Čt 19.2.2009 22:11:37

                    Chose >> Jo, dají, ale taky to není zadara :-)

                      NChose - Profil | Čt 19.2.2009 22:10:02

                      jirazabr >> Já nevím,ale na svazový vodě jse dají taky chytat krásný ryby.Tak jako nemusíš nachytat na svazovce,tak taky nemusíš nachytat na soukromáku. Také si té ryby budeš na svazovce víc važit,nebo právě na ní je to teprv uspěch.

                        NKomplexacek - Profil | Čt 19.2.2009 22:08:46

                        Chose >> Není třeba Tě kamenovat, je to Tvůj názor. Já jsem jezdil rád na Nechranice, ale jednou jsem viděl dědulu jak chytá 30cm candátky jednoho za druhým a hází je do tašky pro kachny.... bylo mi 15 tak jsem to moc neřešil, ale později jsem si toho začal všímat i na jiných vodách a čím dál častěji.... Když jedu na Sedlec, tak vím, že člověk který si to chytání tam zaplatí, tam chytá pro potěchu a ne pro maso. Možná to vdíš jiank, ale já mám zatím odtamtud jen hezké vzpomínky.
                        A mimochodem, chytá se i na odhoz, jen to chce trochu trpělivosti a nabídnout těm potvorám něco dobrého :-)

                          Njirazabr - Profil | Čt 19.2.2009 22:06:38

                          liborcarp >> ve vetsine pripadu je to tak aspon co jsem tak cetl, slysel a z vyzkouseni

                            Nliborcarp - Profil | Čt 19.2.2009 22:04:26

                            Chose >> a jak jsi přišel na to že pro ulovení kapra je potřeba zavážet?

                              Njirazabr - Profil | Čt 19.2.2009 22:02:53

                              Chose >> nic do tebe...mas pravdu ale kdyz si chce clovek drobet zatahat a vyzkouset nove veci tak kde jinde nez na dobre zarybnene vode?

                                NChose - Profil | Čt 19.2.2009 22:01:02

                                jirazabr >> Ryby chytám a nejezdím pro ryby ale k vodě si odpočinout a pokud možna chytat krásný ryby a co najšetrněc knim.Klid tam je,ale ten najdu i na svazový vodě.Zas taková pohoda tan není,pokud nechytneš top fleky.Tím myslím,že pokud jsi pod penzionem,tak chrápeš několik desítek metru od prutu na parkovišti kde je slušnej ruch.Pro ulovení kapra je povětšinou potřebná zavážka 200m a po záběru doslova rvaní kapra ze stulíku.Ve finále ti zabere kapr něco okolo 60cm někdy i větší,který ti skazí radost fialovou hubou,tudíš kapr aliaz cvičená opice pro uspokojení rybáře.V celém rybníce plave možná patnáct poláku okolo patnácti kil a jeden kapr dovezenej z pádu.Krom těchto šestnásti kapru jsou tam kapři který chytnu běžně na svazový vodě.Tak a ted do mě.

                                  Ng60 - Profil | Čt 19.2.2009 22:00:11

                                  Devil 666 >> díky za kontakt

                                    NKomplexacek - Profil | Čt 19.2.2009 21:51:02

                                    jirazabr >> No loni jsem byl jen na kaprech a říkali, že občas tam šlo chytat sumce na 4tý prut, ale nevím.....

                                      Njirazabr - Profil | Čt 19.2.2009 21:48:36

                                      Komplexacek >> no a jak to tam s nima je...ja myslel kapry...sumiky letos budem s tatou zacinat...dovoluje jeste ten jeden prut na vic na sumiky?

                                        NKomplexacek - Profil | Čt 19.2.2009 21:47:14

                                        jirazabr >> Já jo, teda alespoň sumíky :-(