Vhodný vařič

Poraďte nějaký vařič s levným provozem.Díky
Autor diskuse: dusan - Profil , 6.10.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

Nromanek26 - Profil | Ne 7.5.2017 14:13:50

Chlapi,ted ma v nabidce lidl kempingovy varic.nemate nekdo zkusenosti,jestli do nej jit?

    NSaimon - Profil | Pá 5.5.2017 18:42:39

    Petr.J >> můžu se zeptat co to je za "kastrůlky" ?

      NPetr.J - Profil | Pá 5.5.2017 12:35:28

      Jo na kafe jsem si pořídil takovou tu překapávací konvičku, je to z jí bez logru, to mám raději. Ty instantní kafe nemám rád.

        NPetr.J - Profil | Pá 5.5.2017 12:16:46

        jurasoft >> No letí to, nedávno se děti učily mluvit a teď už se rozmnožují :-)

          NPetr.J - Profil | Pá 5.5.2017 12:11:19

          jurasoft >> Tak já už mám děti dospělé, jsem už děda a manželku jsem kdysi dávno vyhnal :-) Někdy, když se jede ve víc lidech, tak se taky griluje, ale když jedu sám, jenom ohřívám to zavařené ze skleniček, vařím jenom přílohu a dělám si maso na pánvičce. To mám naložené a zalité olejem a i v létě, když je vedro vydrží několik dní, nesmí na něj ale vzduch.

            NPetr.J - Profil | Pá 5.5.2017 12:05:56

            jurasoft >> Jo nerez, já tomu teflonu nějak nemohu přijít na chuť. Velikostí to je asi tak jako ešus, možná malinko větší. Jezdím sám a tak mi tahle velikost vyhovuje. Ještě vozím normální pánev.

              NPetr.J - Profil | Pá 5.5.2017 11:59:51

              Tak mi přišla celá rybářská kuchyně, kastrůlky, vařič a palivo. Tak bude zase na čas vystaráno. Kastrůlky jsou perfektní, vařič hoří parádně a ta kartuše, to je léty ověřená klasika, nejlevnější kartuše co jsou,4 kousky jsou za 150Kč. Vařič byl za 600, stovku stála redukce a kastrůlky taky za 600. Tak to komplet bylo asi za 1600

                Ntuzemak - Profil | Čt 4.5.2017 15:51:55

                Radek Ráliš >> Radek Fox - 4.5.2017 13:44:12 >> přesně Radku.o)) a 2 🍻🍻

                  NPetr.J - Profil | Čt 4.5.2017 14:18:08

                  V přírodě to jinak chutná. Už se těším.

                    NRadek Fox - Profil | Čt 4.5.2017 14:02:16

                    Petr.J >> Ještě dodatek k těm výpečkům. Z rozemletých je super bůčkovka, tu též děláme, už mám slin plnou hubu :-)

                      NRadek Fox - Profil | Čt 4.5.2017 14:00:46

                      Petr.J >> Výpečky už jsme dělali, na nich není co zkazit ;-) Parťák k nim u vody uvařil knedlík, podusil kysané zelí, zkrátka nebe na zemi. Byla to připravovaná hostina pro kamaráda, jenž žil dlouho mimo ČR. PS: Ono jde vlastně zavařit i howno, stačí sklenice, víčko a tolik zde probíraný vařič :-)

                        NPetr.J - Profil | Čt 4.5.2017 13:54:07

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 4.5.2017 13:52:34 >> Stejnej nápad už jsem měl, ale ještě jsem se k tomu nedostal. Teď mám v úmyslu si ještě zavařit vepřové výpečky, to je na chleba taky lahůdka.

                          NRadek Fox - Profil | Čt 4.5.2017 13:52:34

                          Petr.J >> Přesně tak ;-) Už jsi zkoušel udělat hovězí ve vlastní šťávě? Přemýšlím nad tím a zítra asi skočím k řezníkovi pro pupek či krk, který doplním trochou zadního. Co ty na to?

                            NPetr.J - Profil | Čt 4.5.2017 13:48:30

                            Radek Ráliš >> Radek Fox - 4.5.2017 13:44:12 >> Zvláště když je domácí :-)

                              NRadek Fox - Profil | Čt 4.5.2017 13:44:12

                              tuzemak >> Bez problémů ji vdechnu s cibulí i chlebem a žádný vařič či dokonce smrdič k tomu nepotřebuji :-))

                                Ntuzemak - Profil | Čt 4.5.2017 13:21:39

                                Petr.J >> no když čtu zadání otázky,a pak některy slinty o naftě,tak určitě...

                                  NPetr.J - Profil | Čt 4.5.2017 13:19:44

                                  tuzemak >> Studená vepřovka je stejně nejlepší :-)

                                    Ntuzemak - Profil | Čt 4.5.2017 13:16:03

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 4.5.2017 12:36:24 >> a nakonec zežere vepřovku za studena.😂😂😂

                                      NPetr.J - Profil | Čt 4.5.2017 13:09:59

                                      Jinak pánové, dneska jsem byl u doktorky a moribundus co jsem měl, je vyléčen a tudíž už se zase zapojím do pracovního procesu a taky se snad podívám i na ryby. Tak už nebudu mít tolik času se účastnit těchto debat. Z mého hlediska ta debata byla plodná, koupil jsem si krásné nerezové kastrůlky a pěkný vařič na kartuše, který nahradí ten můj starý, který už dosluhuje. Taky jsem se někdy krásně nasmál. Jirka mě na americkej benzíňák nenalákal, nehodlám to někde dlouze roztápět, čuchat smradlavej benzín, kterej kouří a nebo ještě smradlavější naftu, která kouří ještě víc. Letecký petrolej je pro mě nedosažitelná věc. Do Indie se nechystám, na Sibiř taky ne a u Labe mi ten butan myslím hořet bude. Až bude válka, tak budu asi v průseru, protože nebudu mít na čem vařit, ale jelikož jsem prostý vojín, půjdu asi položit život na bojišti a to zvládnu i bez benzínového vařiče.