Vhodný vařič

Poraďte nějaký vařič s levným provozem.Díky
Autor diskuse: dusan - Profil , 6.10.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

Petr.J - Profil | Út 2.5.2017 12:15:10

Bomber76 >> Pěkná vyvařovna, taky si někdy tak vyvařuji, když jsem na rybách déle, chutě na dobré jídlo jsou silnější než lenost.

    mazar - Profil | Út 2.5.2017 11:13:58

    jurasoft >> Na to jsem zase lenivý já :). z týdne si vařím tak maximálně jednou jinak jen ohřívám věci z domu.

      Pvl - Profil | Út 2.5.2017 11:07:39

      mazar >> Tisíc lidí tisíc názorů .. Když se "má" někde něco válet Může se tam válet sklenice od okurek jako plechovka z Babic ... Ovšem domácí je domácí EDIT : a nemusíš se starat o suroviny u vody --to navíc

        mazar - Profil | Út 2.5.2017 11:00:44

        jurasoft >> Sklenice...... taky se v tom křoví může válet plechovka nebo i ten pytlík, to si nevybereš a nemá to s tím co dělat. Záleží na každém co si vezme, ale já dávám přednost jídlu a ne tomu co je např. v plechovce.

          Bomber76 - Profil | Út 2.5.2017 10:53:44

          Vařič za pár kaček a o vody to můžu rozjet :o)))

            Petr.J - Profil | Út 2.5.2017 10:52:44

            mazar >> Kuře je dobrý, jenom k tomu potom udělám brambor a jím si jako doma. Upeču stehna a normálně upečený stehno dám do sklenice.

              mazar - Profil | Út 2.5.2017 10:48:30

              Petr.J >> Maso také, ale konkrétně kuře jsem nezkoušel. Opruz je jíst konzervy .

                Petr.J - Profil | Út 2.5.2017 10:42:39

                mazar >> Zavařuji i třeba pečené kuře a nebo i sekanou. Je to oproti konzervám paráda a moc práce to nedá.

                  mazar - Profil | Út 2.5.2017 10:37:13

                  jurasoft >> Že to není opruz poznáš na rybách, když si vytáhneš, domácí gulášek, nebo třeba i zavařené domácí klobásy.

                    Petr.J - Profil | Út 2.5.2017 9:19:57

                    jurasoft >> Já si na ryby taky dělám svoje jídlo, je to mnohem chutnější a kvalitnější. Tolik práce to zase nedá. Nebo si zavařuji jenom takové polotovary a na rybách si to dodělávám. Dokonce zavařuji i polévky i když ty pytlikové mi celkem chutnají. Mám problémy s tlustým střevem a to jídlo s plechovek mi nedělá dobře.

                      j.sladkay - Profil | Út 2.5.2017 9:16:58

                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 1.5.2017 22:59:55 >> cim je ten primus lepsi trebars od mevy solo

                        drvoštěp - Profil | Po 1.5.2017 23:15:41

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 1.5.2017 23:08:03 >> Běžně chytám, vláčím s celou rodinou po nedělní mši v kdy nasednu na trekové kolo a vyjedu do nebe nebo do džungle ;)))(

                          Radek Fox - Profil | Po 1.5.2017 23:08:03

                          drvoštěp >> V letadle ho nepoužívám :-))

                            drvoštěp - Profil | Po 1.5.2017 23:06:55

                            Radek Ráliš >> Radek Fox - 1.5.2017 22:59:55 >> Jo, ale co ti to dělá v nadmořské výšce 8000+ to už mlčíš co ? Hrdino ;))))

                              Radek Fox - Profil | Po 1.5.2017 22:59:55

                              Pánové, doslova žasnu, tolik povídání a hlavně dohadů kvůli vařiči a nádobí na ryby :-)) Zajímavá diskuse je zde: https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=607779&kw=va%F8i%​E8%20var

                              Po letitých zkušenostech jsem vyřadil všechny outdoorové vařiče, které jsou z mého pohledu určené na ohřívání či krátkodobé vaření. Já však jezdím na výpravy delší než jeden týden k čemuž potřebuji výkonný, ekonomický a spolehlivý vařič. Mnoho let používám tuto níže zmíněnou kombinaci a nemám důvod k nějakým změnám. Jídlo používáme domácí zavařené + uvařená příloha.

                              Co se týká nádobí, tak vyhrála kvalita nad plechovými rendlíky od rybářských i horolezeckých výrobců.

                              Zde je můj soupis:

                              Plynový vařič Primus Mimer
                              https://www.armed.cz/plynovy-varic-primus-mimer/d-8​8367/

                              Redukce VAR
                              http://www.var.cz/produkt/03-Redukce-VAR/

                              Tlaková láhev 2 kg
                              http://meva.zahrada-naradi.cz/lahev-tlakova-nadoba-​propanbutan-2kg-bomba-na-plyn-96081.html

                              Nádobí Tefal Ingenio So Intensive 4 díly
                              https://www.odkulinare.cz/tefal-ingenio-so-intensiv​e-4-dily

                              Možnost dokoupení pokliček :-)
                              https://www.mall.cz/hrnce-prislusenstvi/tefal-ingen​io-sada-sklenenych-poklic-l9931012-558545?utm_sourc​e=zbozi.cz&utm_medium=cse&utm_campaign=NK&utm_conte​nt=hrnce-prislusenstvi&utm_term=558545

                                drvoštěp - Profil | Po 1.5.2017 22:35:36

                                Petr.J >> Vždy k věci.I já jsem se od „cucáků" něčemu přiučil.Od toho je diškuš ;)

                                  Petr.J - Profil | Po 1.5.2017 22:24:48

                                  drvoštěp >> S jinejma to byla debata v pohode. Nekdy trochu sranda,ale dobry, bez urazek, tak to ma byt.

                                    drvoštěp - Profil | Po 1.5.2017 22:14:41

                                    Petr.J >> Tak toho Pepu jsem zrovna já nemyslel...

                                      drvoštěp - Profil | Po 1.5.2017 22:13:19

                                      Piscicapus >> Tak zrovna ten to nebyl ;))) Kolega který nás školil se nakonec propálil alimínium ;))

                                        Petr.J - Profil | Po 1.5.2017 22:07:12

                                        Piscicapus >> S tim Pepou jsme si nejak nesedli. Blokace to vyresila.