Boilie Richworth

Co na něj říkáte? Mně se docela dost osvědčila příchuť Robin Red (na něj mám letos chycený 3 kapříky nad 70 cm) a sladká kukuřice (na ní mam chycený 2 kapry 75). Brácha zkouší zelenou mušli a zatím akorát nějaký záběry na řece, já na ní mam chyceného jednoho 74. Kámoš má jahodu a zatím nic. Máte nějakou oblíbenou příchuť?
Autor diskuse: soulfly - Profil , 31.8.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

NOndra (tloušťák) - Profil | So 3.5.2008 19:55:02

Zdenall: Zdravím já bych dal variantu "A" s rovnátkem:)

    NZdenall - Profil | So 3.5.2008 19:45:36

    "B"

      NZdenall - Profil | So 3.5.2008 19:44:04

      "A"

        NZdenall - Profil | So 3.5.2008 19:43:05

        ja davam i na PVA
        Jen nevím jaký mám použít háček jestli variantu "A" nebo "B"

          Nthundarr - Profil | So 3.5.2008 19:15:41

          ja uvazuji jestli nahodim PVA nebo ne :)

            NZdenall - Profil | So 3.5.2008 19:06:18

            zítra vyrážím na cca 6-ti hodinovou rybačku,a taky chci na jeden prut dát Tuti od Ričího,jen musím ještě vyladit montáž.

              NGe-MA - Profil | So 3.5.2008 17:34:05

              Sobb:dik otestuji a pripadne uspechy neuspechy zverejnim,............

                NGe-MA - Profil | So 3.5.2008 17:28:39

                thundarr:no pokud chovas tak to toho casu asi opravdu neni,ja uz to mam zaplat panbuh za sebou.............

                  NSobb - Profil | So 3.5.2008 17:27:35

                  Ge-MA : jj, na jahodu s jogurtem

                    NGe-MA - Profil | So 3.5.2008 17:26:41

                    Sobb:krasna ryba,na Richworth?

                      NSobb - Profil | So 3.5.2008 17:22:39

                      tak dneska zase jahůdka úspěšná, krásnej šupi 74 cm :)

                        Nthundarr - Profil | So 3.5.2008 17:07:08

                        Ge-MA - no ja mam v planu vic veci ... bohuzel mam prirustek tak neni zase tolik casu jak bych si pral, takze se chytam kazde chvilky ... dneska od 4:30 do 10:30 ... jeden na boilie druhy krmitko ... zitra skusim kapku prikrmit kulickama ... musim si mozna najit revir kde se tak nelape ehm na partikl ... kdyz lapes a peres to tam na krev coz je pocitam tak skoro do pulky vody / hod s krmitkem / tak nez jsem odesel, tak jsem videl jak po druhe strane jezdili a v pasu asi 30-50 m ... do vody sypali neco z kyblu rukou ... pocitam asi kuku ... doufam ze aspon varenou jinak bych je asi hodil do vody :)

                        slo mi o to dostat nastrahu za krmitkare, uvazuji ze to nebudu davat zbytecne tak daleko

                          NGe-MA - Profil | So 3.5.2008 17:01:52

                          thundarr:jde mne o to chytat a ne jenom cekat na ty monstra,jeste jsem ho nepouzil,ale mam to v planu tak zjistuji skusenosti........

                            Nthundarr - Profil | So 3.5.2008 16:54:36

                            Ge-MA - proc myslis ze nechytis ? ---

                              NGe-MA - Profil | So 3.5.2008 14:17:52

                              Takze boilie od Richwordu je spis na kratsi lovy a pro ty co necekaji na 15ti kylace ,ale i 50ka je potesi?

                                NKEULI - Profil | So 3.5.2008 14:10:52

                                Právě se divím že na ty hotovky od ritchwordu mají všichni docela úspěch.

                                  NCarpkiller - Profil | So 3.5.2008 14:02:17

                                  Keuli: pro anglickej trh určitě...

                                    NKEULI - Profil | So 3.5.2008 14:00:58

                                    Tak co chlapi dělá richworth i mraženky?

                                      Nthundarr - Profil | So 3.5.2008 13:01:46

                                      Dussy - no ja na soukromaky nechodim tak nevim :)

                                        NDussy - Profil | So 3.5.2008 12:34:14

                                        Proč naopak? Na svazovkách kde chytám jsou kapříci nad 40cm a berou mě v poho na kuku, ale na soukromáku, kam chdím je plno výtěrových kapříků, kteří vezmou i 2pelety na vlasu nebo 5 kuku na vlasu....viz foto.