- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
domáce bolies
Ahoj!Bol by som rad keby my ňiekto poradiť nejaké dobre cesto na boilies s domacich produktou.dakujem
Autor diskuse: MIRO - Profil , 5.8.2006 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NKlikař - Profil | Po 7.8.2006 19:48:56
Petrfox - ®ano máš pravdu a že mam na účtě 7místnou cifru mi dovoluje si koupit co chci,viď :-))
NPetrfox - Profil | Po 7.8.2006 19:45:49
Klikař: nevím jak ty, ale já nemám na to, abych si kupoval levné věci..... :-))) už to neřeš to nemá cenu a navíc to sem nepatří....pan Fishky ať si jezdí na svoji třičtvrtě hektarovou louži a chytá si tam třeba na hliněné kuličky...
NKlikař - Profil | Po 7.8.2006 19:32:50
Fishky - ® Ja se tě neptal na tvůj názorja jsem odpovídal MIROvy,tak si pro příště nech ty kecy a raději se uč slušnému vychování!!! (aby s tebou vůbec někdy šel slušnej člověk na ryby viz.závody)
petrfox - ® Nemá smysl vysvětlovat cokoli člověku který nemá vychování.P.S a jinak my co na to máme peníze si můžem koupit jakoukoli směs,viď :-)))))
kaprhans - ® taky mi to tak občas připadá
petrfox - ® Nemá smysl vysvětlovat cokoli člověku který nemá vychování.P.S a jinak my co na to máme peníze si můžem koupit jakoukoli směs,viď :-)))))
kaprhans - ® taky mi to tak občas připadá
Npetrfox - Profil | Po 7.8.2006 17:44:36
Fishky: pro každého je relaxace něco jíného.... :-))) na to nezapomeň...
NJaro - Profil | Po 7.8.2006 17:42:16
Typický príklad ako sa jednoduchá otázka premení na vzájomné osočovanie. Nechápem, prečo sa vyjadrujú tí, ktorí k otázke nemajú čo povedať.
Miro má predsa 13 rokov a zrejme chce poradiť v rámci svojich - zrejme nie veľkých - finančných možností. Miro ak ti to pomôže môžeš vyskúšať jahodové boilie na http://www.ryby.sk/index.php?go=book&id=976111327
Miro má predsa 13 rokov a zrejme chce poradiť v rámci svojich - zrejme nie veľkých - finančných možností. Miro ak ti to pomôže môžeš vyskúšať jahodové boilie na http://www.ryby.sk/index.php?go=book&id=976111327
NFishky - Profil | Po 7.8.2006 17:09:36
kaprhans: Miro zadal otázku, a když zkoukneš odpovědi typu "je důležitá nutriční hodnota", pak mi nepřipadá mimo mísu zapojit se do diskuze s tím, že tomu tak mnohdy není a skutečně i na produkty "ala kuchyň" se dá nachytat, petrfox věří tomu na co chytá a já mu to neberu, chytá mu to a když je s tím spokojen (jako že je) pak nech na to chytá, ale kretén jako ty, co bude "vojebávat" a ironicky narážet, mi může akorát víš co...
Nkaprhans - Profil | Po 7.8.2006 17:00:27
Fishky - ®ne myslím že zcela určo ty, protože většího chytrolína jsem dlouho nepotkal, tot vše a víc se vyjadřovat nebudu
Miro: promin , přispěl jsem zcela mimo mísu
Miro: promin , přispěl jsem zcela mimo mísu
NFishky - Profil | Po 7.8.2006 16:57:48
petrfox: nechci tě chytat za slovíčka... ale dávat si majzla na "nutriční hodnotu", chytat pouze na "kvalitní směsi" a za ty "draze" platit (bohužel)... tak to mi ještě můžeš chvíli vykládat, že k vodě chodíš hlavně relaxovat :-) relaxovat bys mohl i s foukačkou. Už domácí bobky bych řekl že nejsou z kategorie "relaxu" no a chytat na "špičku", tak to už vůbec ne :o) //kaprhans: ne ne, tím budeš určo ty...
Nkaprhans - Profil | Po 7.8.2006 16:55:59
Fishky - ®ty jsi zcela určitě nejlepší kaprař v celé ČR možna i světa , ty zkratka víš a znáš vše nejlepe.
Npetrfox - Profil | Po 7.8.2006 16:49:47
Fishky: buhužel se tato diskuse ubírá jiným směrem , tak je zbytečné tady cokoliv dál psát. Každý si chytejte na co uznáte za vhodné...a jestli mě někdo přechytá nebo ne je mi úplně jedno, já k vodě chodím především relaxovat.....co se týče levného bilies já netrvrdím, že se na ní nedá chytit....ale já je zkrátka nepoužívám, tak nevím proč to pořád řešíte.Celou diskusi je řeč o biliesu z domácích produktů a níže uvedené hmoty, která by měla mít s boiliesem něco společného....ale Vy jste se ubrali trochu jiným směrem....přečtěte si můj první příspěvek na co jsem reagoval a pak se zamyslete nad tím na co regujete Vy.Doporučuji ti založ si novou otázku levné bolies.....tam tvé příspěvky budou k věci.....
NMarek B. - Profil | Po 7.8.2006 16:36:27
Ondra..:Jo, ja to neodsuzuju ale souhlasim s Fishky ze good boili nemusi byt znackovy a drahy!
NFishky - Profil | Po 7.8.2006 16:21:35
petrfox: víš, možná kdyby tvou "nadupanou" a "kvalitní" směs přechytal boreček s bobkama za "dvacku", tak bys změnil názor :o) dobrý boilie nemusí být jen to "značkový" a "drahý", ale můžeš dál přesvědčovat o opaku...
Npetrfox - Profil | Po 7.8.2006 15:56:35
Fishky: ptát se můžeš, ale nepřesvědčuj mě o tom, že koule z mouky jsou super...
Npetrfox - Profil | Po 7.8.2006 15:54:35
Bachy: dělat boilies z mouky to opravdu nepochopím...a dát sem recepty od Solaru či jiných zhraničních výrobců je mimo otáku a na víc na to byli už otázky dříve, když si je prohlídneš....není problém je tu uveřejnit znovu....
NNovimex | Po 7.8.2006 13:59:56
Petr: pokud jsi z Prahy a okolí, tak dobře nakoupíš zde: www.praryb.cz. Granule taky rozvažují
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NLexikon boilies komponentů901
NKaprařský top vercajk3167
NCcMoore a vše kolem něj3769
NShimano Power Aero 100001660
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NDolní Benešov1703
NVyroba valcu, motoru a prevodu593
NKrátkodobá kaprařina x9963
NNakupoval někdo v Anglii1186
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
21:25NKrátkodobá kaprařina x 9963
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
20:54NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5336
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - kaprařina + obecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64











