Recepty od Mikbaits

Chci se zeptat jaké směsi a aminokomplexi jsou nejlepší od Mikbaits????
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 27.7.2006 kaprařina - domací dílna

NŠolcik - Profil | Po 26.3.2007 15:36:06

Zdar chlapi.Nemám s boilies žádný zkušenosti,ale chci se vás zeptat,jesli boilies při sušení po uvaření ztvrdnou?Nebo když koupím v krámě tvrdé a měkké boilies,tak to je receptem?ˇ4etl jsem v knížce Chytání velkých kaprů-Andy Little,že doporučuje ještě teplé boilis dát hned do mrazáku.

    Ndandys - Profil | Po 26.3.2007 15:25:42

    Pvl - ®; Sla - ® Jojo, máte pravdu, na to jsem zapomněl :-))

      Ntomm - Profil | Po 26.3.2007 15:24:25

      Pvl> No, že váháš! Když dělám koule ze třiceti vajec a dám k tomu skořápky tak toho mám hned o půlkila víc:-))))

        NPvl - Profil | Po 26.3.2007 15:21:38

        dandys : ještě jedna věc když výr. dává skořápky do bolků, vlastně směsi je o trochu víc. I když ne o moc ,ale ve finále .....:o§)

          NSla - Profil | Po 26.3.2007 15:18:15

          a další výhoda že mas z kila o neco vetsi hmotnost bobku:)

            Ndandys - Profil | Po 26.3.2007 15:13:57

            Forest 1 - ® :-)) já to tušil. Zpracovávám do těsta všechny skořápky, těsto po ručním hnětení proháním elektrickým mlýnkem na maso. Skořápky to zdrtí na malé kousíčky, které 100% u kapra efekt křupnutí nezpůsobují:-)) Je to reklamní trik výrobců hotovek, podle mě :-) Výhoda je v malinko větší pórovitosti boilie, způsobené právě těmi kousíčky skořápek. To je druhý klad. První je ten pořádek kolem :-)

              Ntomm - Profil | Po 26.3.2007 15:10:09

              Forest 1> Já si myslím, že to křupání jim rozhodně nemůže vadit, nakonec většina kaprovy potravy při rozkousnutí křupe. Dokonce věřím i na ten "efekt křupnutí", zvlášť když se boiliem vnadí ve větší míře. Líbí se mi když krájím boilie těsto a ono při tom nádherně křupe:-)

                NForest 1 - Profil | Po 26.3.2007 15:06:39

                dandys - ® ano chtel jsem cist neco o krupnuti :-))

                  Ndandys - Profil | Po 26.3.2007 15:04:26

                  Forest 1 - ® Já mám třeba tenhle důvod. Nedělám si doma nepořádek z vlhkých skořápek. Recyklace přes slepice je zbytečně složitá na manipulaci, to je snažší jim kvůli vápníku natlouct omítku. :-) A druhý důvod je ten, že jsem nenašel důvod proč je je tam nedávat. Pokud chceš číst něco o efektu křupnutí, na to já nejedu, zbytečnost :-))) Toť moje vysvětlecí, co se skořápkami

                    NForest 1 - Profil | Po 26.3.2007 14:49:14

                    A vas duvod???

                      Ntomm - Profil | Po 26.3.2007 14:42:04

                      Forest 1 > Já klidně i ze všech dvaceti nebo třiceti:-)

                        NAmurek - Profil | Po 26.3.2007 9:49:41

                        Forest 1 - ® jo ze všech 10 vajec

                          NForest 1 - Profil | Po 26.3.2007 9:47:34

                          Davate nekdo do smesi rozmackane na male kousky skorapky???

                            NMartin - Havířov - Profil | Po 26.3.2007 9:42:32

                            Vase zprava

                              NMartin - Havířov - Profil | Po 26.3.2007 9:41:51

                              Vase zprava

                                NMartin - Havířov - Profil | Po 26.3.2007 9:40:25

                                Vase zprava

                                  NMartin - Havířov - Profil | Po 26.3.2007 9:39:45

                                  Vase zprava TAHLE TU NEMĚLA BÝT, TO JSEM SE PŘEHMÁTL :o))))

                                    NMartin - Havířov - Profil | Po 26.3.2007 9:38:49

                                    tak jsem to včera dodělal, tady pár fotek.

                                      NMartin - Havířov - Profil | Ne 25.3.2007 21:25:20

                                      Korda - ® : tak ti přeju dobrou chuť, to bude dobrý celozrný chleba :o))))

                                        Nrybarking - Profil | Ne 25.3.2007 1:01:59

                                        Chlapi zitra jak nebude pršet tak jdu na to. Ale budu chytat na mraženky... Ananas N-BA s tim robin redem a pak zkusim ještě banan, byl lacny, za stošede,- tak uvidíme jak to bude piskat, jo a snad bude i echolot a takovata kultura k tomu... Jak se vratim napišu jak sem dopad, stejně pi.. chytim