Recepty od Mikbaits

Chci se zeptat jaké směsi a aminokomplexi jsou nejlepší od Mikbaits????
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 27.7.2006 kaprařina - domací dílna

NKorda - Profil | So 24.3.2007 17:59:41

Martin - Havířov. Dědku ,taky jsem dnes zadělal jeden druh těsta do díže, než půjdu na fotbal :-)) Vypadá to hrozivě:-))

    Nsnajpr46 - Profil | So 24.3.2007 11:39:47

    díky za rady

      NMartin - Havířov - Profil | So 24.3.2007 11:37:59

      snajpr46 - ® : vezu to vždy k vodě zmrazené a u vody to přesypu do vzdušných pytlíků, vydrží to i 14 dní, pokud to neznokne, nebo to nenecháš na přímém slunku, nikdy jsem problémy neměl !

        Ndandys - Profil | So 24.3.2007 11:34:51

        snajpr46 - ® Týden ti musí vydržet v poho. Když to necháš pořádně proschnout a skladuješ to u vody na větraném místě, v prodyšných pytlíkách a občas je protřepeš.

          Nsnajpr46 - Profil | So 24.3.2007 11:32:32

          mám ještě jeden takový dotaz jak dlouho ti to vydrží u vody?než se to začne kazit?vydrží to tak aspon týden bez mražaku na volném vzduchu...

            NMartin - Havířov - Profil | So 24.3.2007 11:28:09

            snajpr46 - ®: já to suším 2-3 dny a pak na mrazák

              Nsnajpr46 - Profil | So 24.3.2007 11:27:26

              martin: cus vypadá to skvěle,potom to sušíš nebo to dáš hned do mrazáku?

                NMartin - Havířov - Profil | So 24.3.2007 11:25:16

                zatavit do sáčku a šup do lednice, zítra budu koulet a vařit :o)) ta kombinace Brusinka + Japonský korýš + EO black peper voní celkem zajímavě, udělám si z toho asi i dežodorant na velikonoce :o)))

                  NMartin - Havířov - Profil | So 24.3.2007 11:21:59

                  no a z 1 kg, jsem udělal tolik

                    NMartin - Havířov - Profil | So 24.3.2007 11:19:16

                    tak mám hotovo, nechám do zítra odležet.

                      NBachy - Profil | So 24.3.2007 11:12:27

                      Martin - Havířov: Jo, losos je supr. Taky to letos budu valit na lososa, jen za jinou cenu. :o)

                        NSova Vl. - Profil | So 24.3.2007 11:03:51

                        Matin - Havířov to nemusís dávat davkovaní smrdí to až u mě v PC

                          NMartin - Havířov - Profil | So 24.3.2007 10:55:26

                          dandys - ® : no zatím to zvládám stihat i fotit, příští víkend to bude horší, to bude větší šrumec, ale snad to taky nafotím :o))

                            Ndandys - Profil | So 24.3.2007 10:51:09

                            M-H Aaaaa vypadá to na další seriál :-))) V poslední době se tu s nima roztrhnul pytel :D

                              NMartin - Havířov - Profil | So 24.3.2007 10:49:38

                              a už je i kašička :o) mňamka. Dávkování si nechám pro sebe :o))

                                NMartin - Havířov - Profil | So 24.3.2007 10:48:15

                                už se to dělá :o))

                                  NTORARYK - Profil | So 24.3.2007 10:39:10

                                  určitě sůl

                                    NOndra (tloušťák) - Profil | So 24.3.2007 10:36:47

                                    Lc1: No to určitě taky ale to by bylo zase moc jednoduchý...:-))

                                      NLc 1 - Profil | So 24.3.2007 10:31:00

                                      Ondra(tloušťák): Myslím , že by i stačilo třeba na strom pověsit vlajku Mikbaits...o)))

                                        NOndra (tloušťák) - Profil | So 24.3.2007 10:28:11

                                        Havíř: to ani nemusíš nahazovat.... zatím budou skákat na břeh... :-)))