Recepty od Mikbaits

Chci se zeptat jaké směsi a aminokomplexi jsou nejlepší od Mikbaits????
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 27.7.2006 kaprařina - domací dílna

NOndra (tloušťák) - Profil | St 28.3.2007 20:16:35

A kdo je to ten MIK??? :o)))

    Nkaprr - Profil | St 28.3.2007 20:13:59

    carlosman - to zní hezky,krab, a směs je též MIK?

      NCarlosman - Profil | St 28.3.2007 19:36:21

      kaprr: No jo skoro si to trefil...Ananas je ale ta malá bedýnka úplně vzadu...Toho jsem dělal jen půl kilča.Jinak tohle je moje tajná zbraň - krab

        Nkaprr - Profil | St 28.3.2007 19:19:05

        Carlosman- že by ultra red fish s ananasem? :-D

          NCarlosman - Profil | St 28.3.2007 18:40:23

          A druhej...Už aby tu byly Velikonoce:-))

            NCarlosman - Profil | St 28.3.2007 18:39:46

            Tady ještě detail

              NCarlosman - Profil | St 28.3.2007 18:39:28

              Taky jsem se včera činil:-))

                NMartin - Havířov - Profil | St 28.3.2007 9:02:22

                Kubajz - ® : ono to snad nebude tak hrozné, ty spirály se dají vytáhnout a opláchnout, to není problém.
                cipa - ® : jo jo jen se směj, třeba to na krokety bude brát líp :o)))

                  NAmurek - Profil | St 28.3.2007 0:06:13

                  Martin - Havířov - ® Taky jsem si sehnal friťak,mám spirálu pod hrncem,2000W a je to super,už jsem 2x vařil a spokojenost na 100%

                    Ncipa - Profil | Út 27.3.2007 20:41:26

                    Martin-Havířov-když to v nedělu budeš vařit tak si kup kečup nebo tatarku,kdybys z toho náhodou mněl krokety?

                      NKubajz - Profil | Út 27.3.2007 19:56:36

                      Martin - Havířov-nechci ti kazit radost z friťáku,ale myslím si že budou dělat problémy ty topný spirály.To co vyvaříš z bolků se na to bude během vaření napíkat.mám zkušenosti z friťáku kterej má topení pod hrncem a po dovaření kopíruje sajrajt přesně dráhu topení,tak aby to něco neprovedlo se spirálama.

                        NMartin - Havířov - Profil | Út 27.3.2007 19:40:12

                        Pvl - ® : no to jsem fakt zvědav ? Bude to asi paráda, už se těším. V neděli to pojede na plný výkon a dostane pořádně zabrat, těch bolků bude asi 40 kg, tak snad to friťáček vydrží ???

                          NPvl - Profil | Út 27.3.2007 19:35:10

                          Martin -Havířov : Tak to si pis !!

                            NMartin - Havířov - Profil | Út 27.3.2007 19:29:15

                            Tak jsme si dneska koupili na vaření bolků starší fritovací hrnec, doufám, že to vaření bude rychlejší a lepší, než na plyňáku. Friťák je jako nový a za slušných 500 Kč

                              Nm.kindl - Profil | Po 26.3.2007 20:16:43

                              Jedinej rozdíl v sušení a brzkém mražení je ten že délkou sušení si udělám požadovanou tvrdost která po vyndání z mrazáku je taková jako před zmražením.Pokud dám do mrazáku boilie hned po uvaření tak akorát po vyndání z mrazáku zůstane na dně sáčku víc ledu a boilie tak jako tak musím dva dny sušit...

                                Ncipa - Profil | Po 26.3.2007 19:52:09

                                dandys-to teda ne,ale po vychladnutí myslím by neměl být žádný problém

                                  Ndandys - Profil | Po 26.3.2007 19:17:32

                                  cipa - ® A zkoušel jsi je dát hned po uvaření zamrazit?

                                    Ncipa - Profil | Po 26.3.2007 18:19:30

                                    dandys-já je nechám oschnout přes noc a pak do mražáku a zatím mi žádná nepraskla

                                      NŠolcik - Profil | Po 26.3.2007 18:13:59

                                      Dandys-A jsou pak tvrdé,nebo jdou mezi prsty rozmáčknout po usušení?

                                        Ndandys - Profil | Po 26.3.2007 16:34:25

                                        Šolcik - ® Dávat koule hned po uvaření do mrazáku bych se bál. Jsou nasáklé vodou a mráz by je mohl rozpraskat. NIkdy jsem to nezkoušel, jen doměnky. Nechávám sušit den až dva, pak teprve do mrazáku.