Recepty od Mikbaits

Chci se zeptat jaké směsi a aminokomplexi jsou nejlepší od Mikbaits????
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 27.7.2006 kaprařina - domací dílna

Ndandys - Profil | So 24.3.2007 10:20:34

Martin - Havířov - ® jojo, to mi povídej. :) člověk to nesmí počítat.

    NMartin - Havířov - Profil | So 24.3.2007 9:59:19

    dandys - ® : no budeme na těch 28 kg 3, tak to nebude zase taková řacha, no, ale levné to nebude. Co bys pro ty ryby neudělal, že :o))))

      Ndandys - Profil | So 24.3.2007 9:55:16

      Martin - Havířov - ® 28kg směsi? No jestli to budete dělat z těch komponentů na fotce, tak vás to bude stát skoro stejně, co mě stálo moje první auto (škodovka) :-)) jojo, mlýny jsou gut, jen je lapnout a nepřijít o papíry :-))))

        NLc 1 - Profil | So 24.3.2007 9:51:00

        M-H:)))

          NMartin - Havířov - Profil | So 24.3.2007 9:50:19

          Lc 1 - ® : neboj oleje nedávám hodně, možná tam prdnu konopný. Jinak ta esence Japonský korýš, to je brutus, to by měli prodávat v lékárně místo Olintu na rýmu !!!

            NMartin - Havířov - Profil | So 24.3.2007 9:48:04

            dandys - ® : málo to je, ale je to jenom zkouška, příští týden budeme dělat z cca 28 kg suché směsi, tak to se asi poser*me :o))) jinak těch 20+ je na Mušově dost, jen je lapnout, mrchy :o)))

              NLc 1 - Profil | So 24.3.2007 9:47:31

              M-H: Bacha na to množství oleje, abys to uválel))

                NLc 1 - Profil | So 24.3.2007 9:46:35

                M-H: Poslal bych vás s Kaprňákem na Seinu, ono by vás to přešlo...o)) Aspoň jednoho, bych ti ale přál))

                  NMartin - Havířov - Profil | So 24.3.2007 9:45:37

                  Lc 1 - ® : jinak letos mám ještě v plánu udělat boilies z Halibut pelet + ostatních komponentů, tak jsem zvědav, jak to bude chytat ? Tam bych se s cenou mohl dostat za 1 kg na nějakých cca 130 Kč. Věřím, že to bude chytat taky a chtěl bych použít 50 - 70% pomletých Halibut pelet.

                    Ndandys - Profil | So 24.3.2007 9:45:28

                    Martin - Havířov - ® Není to málo? 1,5kila koulí na výpravu do francie? (kam jinam by jsi za těmi 20+ jinak jel) :DD

                      Ndandys - Profil | So 24.3.2007 9:42:57

                      SVITY - ® Myslím že Lc1 ví kolik co stojí :-) a že zná odkaz na stránky kde ty ceny najde.

                        NMartin - Havířov - Profil | So 24.3.2007 9:42:16

                        Lc 1 - ® : na cenu nekoukej, když to lapne 5 kaprů 20+, tak to bude supr :o))))

                          NSVITY - Profil | So 24.3.2007 9:39:30

                          jdi na www.mikbaits.cz a tam najdeŠ veŠkerý sortiment i s cenami má katalog za 20cku

                            NLc 1 - Profil | So 24.3.2007 9:29:41

                            M-H: Jak na to koukám, tak bych to tipoval na 600kč za kg))

                              NMartin - Havířov - Profil | So 24.3.2007 9:27:26

                              Lc 1 - ® : jo tohle všechno, ale od každého jen trošku :o)))

                                NLc 1 - Profil | So 24.3.2007 9:15:45

                                M-H: Kolik vyjde asi 1kg?))Tohle všechno tam budeš dávat?

                                  NMartin - Havířov - Profil | So 24.3.2007 9:13:23

                                  tak dneska si taky udělám KILEČKO :o)))

                                    NOndra (tloušťák) - Profil | Út 20.3.2007 21:10:40

                                    soulfly: Těžko takto radit... zní to dobře ale praxe může být mnohdy jiná... ale jako základní východisko je to velmi dobré... :-))

                                      NMiras - Profil | Út 20.3.2007 7:42:44

                                      JOKRS: dobrá volba, v chladnější vodě funguje velmi dobře.

                                        Nsoulfly - Profil | Po 19.3.2007 23:02:15

                                        JOKRS - Tak dej vědět jak to zobou.