Recepty od Mikbaits

Chci se zeptat jaké směsi a aminokomplexi jsou nejlepší od Mikbaits????
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 27.7.2006 kaprařina - domací dílna

NJOKRS - Profil | Po 19.3.2007 20:35:49

Tak dneska jsem uválel novinku od Mika krvavej pomeranč a jsem na to zvědavej. Příjde mi to trochu nevírazný,ale uvidíme jak to bude šlapat ve vodě.

    Nsoulfly - Profil | Po 19.3.2007 19:41:47

    Ondra (tloušťák) - Jak vnadíš magickou olihní? Já včera pár kouliček kolem montáže a trochu kapřích granulí myslíš, že je to tak správně? Máš v ®, že máš rád pískovny pár pěknejch ve Veselí máme kdyby si chtěl zajed stačí říct.

      NMaxwell - Profil | Po 19.3.2007 8:00:04

      Mick:myslím,že s tvou pověstí ,tě stejně žádná reklama nezachrání,.)))))

        NMiras - Profil | Po 19.3.2007 7:20:57

        Mick: myslíš to, co ty mě musíš?

          NMick - Profil | Ne 18.3.2007 22:55:16

          Miras: Víš co mě demente můžeš :-))))))))))))))))

            NMiras - Profil | Ne 18.3.2007 9:19:00

            Mick: co kdybys ty odkazy přestal srát i tam, kam absolutně vůbec nepatří... Zkus tohle: http://www.mrk.cz/reklama.php

              Nsoulfly - Profil | So 17.3.2007 23:00:14

              Ondra (tloušťák) - Ok tak dík za info. Jdu spát ráno brzo stávam.

                NOndra (tloušťák) - Profil | So 17.3.2007 22:58:43

                soulfly: No podle mě můžeš chytat i na ty co jsi dělal dnes... korikrát jsem nahazoval kuličky přímo z hrnce... .o))

                  Nsoulfly - Profil | So 17.3.2007 22:53:44

                  Ondra (tloušťák) - Jedu zejtra na celej den. Myslíš, že když sem si jich dal pár na topení tak na ně můžu už zejtra chytat?

                    NOndra (tloušťák) - Profil | So 17.3.2007 22:50:44

                    soulfly: teď už jen vyrazit a nahodit... :-))

                      Nsoulfly - Profil | So 17.3.2007 22:49:23

                      Tak už mam hotovo. Díky vaší pomoci sem to snad zvlád. Akorát přišli naši a nebyli nadšený z magický olihně.

                        NMick - Profil | So 17.3.2007 22:33:01

                        Hoši na Moravě bude nová distribuce SBSka, chystá se e-shop (http://www.sbsbaits.cz/), prej i pro normální lidi a ne jenom pro prodejny, jsou tam i ceny MO a dost zajímavý.

                          NOndra (tloušťák) - Profil | So 17.3.2007 21:56:33

                          Fildis: A nebo na www.mikbaits.cz napiš dotaz a Mik ti určitě hned po návratu z Brna odpoví... :-)

                            Nliborcarp - Profil | So 17.3.2007 21:42:26

                            Fildis - ® -není zač.

                              NFildis - Profil | So 17.3.2007 21:34:39


                              liborcarp:dekuju

                                Nliborcarp - Profil | So 17.3.2007 21:30:41

                                Fildis - ®-vem si mobil a vyťukej Mikbaits.

                                  NFildis - Profil | So 17.3.2007 21:27:09

                                  hosi docetl sem se v casopise o mikbaits ze maji nejaky tekuty prezervativ ktery prodluzuje zivotnost boilies tak jestli vyte kde ho sehnat tak prosim napiste!

                                    Ncipa - Profil | So 17.3.2007 21:05:47

                                    soulfly-ty seš nedočkavej ty už jedeš na ně?
                                    jinak tak jak ti poradil liborcarp

                                      Nsoulfly - Profil | So 17.3.2007 20:57:04

                                      Díky hoši. Jdu na to.

                                        NOndra (tloušťák) - Profil | So 17.3.2007 20:12:15

                                        soulfly: Já vařím 20ky tak 2 min a pak je klidně 3 dny suším... :-))

                                        Jinak držím palce... :-)