Recepty od Mikbaits

Chci se zeptat jaké směsi a aminokomplexi jsou nejlepší od Mikbaits????
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 27.7.2006 kaprařina - domací dílna

Nliborcarp - Profil | So 17.3.2007 19:43:28

soulfly - ® -vařit tak dlouho než to začne plavat....a sušit ve větrané cimře tak 24hod,potom zalejt zbytkem ákáčka,nechat nasáknout a potom zamrazit......nebo rovnou ne fišle.Jo.......možností je víc tak si vyber.

    NMichalM(štikař) - Profil | So 17.3.2007 18:53:45

    soulfly: vařit 3 minutky...potom sušit dva -tři dny...
    PS: sem tě v davu asi viděl :)))

      Nsoulfly - Profil | So 17.3.2007 18:52:13

      Maxwell - Dík.

        NMaxwell - Profil | So 17.3.2007 18:24:33

        soulfly:vařit dle velikosti,já vařím 16 mm max 2 min,pak nechám 2 dny vysušit a pak do mrazáku.Nesušit na slunci.

          Nsoulfly - Profil | So 17.3.2007 18:02:00

          Tak sem byl dneska v brně a nakoupil nějaký suroviny. Tak mi držte palce. Ještě potřebuju vědět jak dlouho vařit boilie a jak dlouho je potom sušíte?? Předem děkuju.

            NOndra (tloušťák) - Profil | St 28.2.2007 5:53:01

            Až přijdu ze školy, tak ji vyfotim a dám sem foto...

              NOlin - Profil | Út 27.2.2007 22:57:53

              soulfly: casem zacnes!! budes resit jak co nevice kouli co nejrychleji a s co nejménší námahou!!! Já osobně to nenavidim ale bez vlastních koulí k vode nejdu respektive tomu moc pak neverim!!!

                NLadiis - Profil | Út 27.2.2007 22:54:54

                soulfly - ®: pokud nebudeš nastřelovat kobrou, udělej si různé patvary a různých velikostí.. je to podle mě lepší a ve vodách s velkým tlakem to není tak nápadný pro kapra jak dyž máš okolo plno stejnejch kuliček.. Letos se mi to potvrdilo..

                  Nsoulfly - Profil | Út 27.2.2007 22:53:44

                  Zatim velkovýrobu neplánuju. :-)

                    NLadiis - Profil | Út 27.2.2007 22:49:28

                    soulfly - ®: Ahoj. Long John stačí, pokud neválíš najednou větší množství koulí.. To je pak vopruz.. Pokud válíš po kilu, kup si long johna.. Jinak bych též doporučil ten od KN...

                      Ntulo - Profil | Út 27.2.2007 22:49:20

                      soulfly-ten ti asi bude stačit.Pro začatek dobra volba,ale nepočitej s nějakym velkym množstvim vyroby.Hlavně nepotřebuješ pistol ani mlynek,valečky udělaš pomocí rolbalu.

                        NOlin - Profil | Út 27.2.2007 22:48:52

                        soulfly: no to bude ten malej ten ti stačí pokud nebudeš válet vic jak ze 2kg směsi. delat na nem treba 5kg ocistec jak svine!!

                          Nsoulfly - Profil | Út 27.2.2007 22:46:27

                          A co J.TĚŠÍNSKÝ Roball Long John Classic stojí jen 270.

                            NOlin - Profil | Út 27.2.2007 22:43:23

                            Ondra (tloušťák) - ®: no a na té samé straně ji ma nikl dokonce 1490Kč. no bud to byl hodně dobrej kup v lidlu, nebo vyhozený peníze!!

                              NOlin - Profil | Út 27.2.2007 22:40:33

                                Ntulo - Profil | Út 27.2.2007 22:40:00

                                soufly-nevim,ale vic než 1000 nestoji))),ale hlavně je v celku a nema nepřijemne spoje,jak to měly mamuty do teď.

                                  NOlin - Profil | Út 27.2.2007 22:39:09

                                  Ondra (tloušťák) - ®: jako ty sříbrno černé pistole cox jak je na nich made in england? nebo jek vypadají? ja ji kupoval od vapeníka za 1300kc pred 5 rokama

                                    Nsoulfly - Profil | Út 27.2.2007 22:38:05

                                    tulo - Kolik stojí te od Nikla?

                                      NOndra (tloušťák) - Profil | Út 27.2.2007 22:35:34

                                      Olin: Měly je třeba v Lidlu...

                                        NOlin - Profil | Út 27.2.2007 22:31:50

                                        Ondra (tloušťák) - ®: kde mají pistoli za dve kila?