MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Reklama na MRK.cz

Co je reklama na MRKu a jak to funguje?

      Reklama na MRKu je chytrý a efektivní způsob propagace vašich výrobků a služeb.
      Reklamní plochy tohoto serveru jsou určeny nejen pro firmy nabízející rybářské výrobky a služby, ale také pro ostatní firmy, jejichž výrobky jsou cíleny především na muže v aktivním věku. MRK.cz nabízí svým inzerentům rozmanité reklamní formáty od bannerů různých velikostí, přes placené odkazy v rubrikách, až po prezentace např. rybářských obchodů. Nově nabízí i video reklamu v krátkých rybářských filmech vlastní produkce. Pamatujte na to, že reklama na oborově zaměřeném serveru má daleko vyšší účinnost, než na obecných www stránkách (např. zpravodajské weby).

Kdo využívá naše reklamní plochy?

      Od roku 1996 na našem serveru inzerovalo více než 300 rybářských firem jako jsou například Normark, FISH-PRO, HobbyG, Rybolov, Cormoran, Flajzar, Sema, Sportcarp Vapeník a Šaravec, Maxcarp, RavenFishing, Milo, Nikl, LK baits, Mikbaits, Jakub Vágner a mnoho dalších.

Proč inzerovat právě na MRK.cz?

      MRK.cz je nejnavštěvovanějším rybářským webem v Česku a na Slovensku a také se řadí mezi největší a nejúspěšnější weby tohoto typu v celé Evropě. Měsíčně k nám dlouhodobě zavítá více než 200.000 rybářů, což je více než je měsíční součet všech prodaných rybářských tiskovin v ČR. Každý den posíláme svým inzerentům až 5.000 zájemců o jejich zboží a služby.
      Všem inzerentům doporučujeme využívat statistiky Google analytics. Vyzkoušejte si inzerci na více rybářských webech a pak se na základě těchto objektivních statistik sami rozhodněte, kde je inzerce pro vás nejvhodnější. Google analytics vám dokáže ukázat, odkud k vám chodí platící zákazníci, a odkud naopak jen nenakupující návštěvníci!

Pokud nejste rozhodnuti, zda využít reklamu na MRKu, nepřehlédněte následující informace:

  • 18 let zkušeností
  • 220.000 návštěvníků/měsíc
  • 8 mil. stránek/měsíc
  • profesionální přístup
  • detailní grafické statistiky
  • 24 hod. on-line podpora
  • přesné cílení reklamy
  • reference +300 firem
  • spuštění reklamy do 24h.

Výhody CHYTRÉ reklamy na MRKu

       Reklama na MRKu je oproti reklamě v tištěných periodikách opravdu chytrá. Reklamní bannery umíme zobrazovat na přání vybrané skupině rybářů, takže např. kaprařům zobrazujeme jen kaprařské bannery, plavačkářům bannery plavačkových firem atd. K výběru jsou reklamní plochy, které se zobrazují non-stop, nebo se rotují. Při rotacích se systém snaží banner zobrazit co největšímu počtu různých navštěvníků. Hlídáme počty zobrazení jednomu návštěvníkovi, zajišťujeme rovnoměrné zobrazování reklamy během celého dne, sledujeme priority jednotlivých reklam. Náš moderní reklamní systém je připravený i na atypické reklamní kampaně, jako je reklama jen ve vybraných dnech v týdnu (např. Po, St, Pá). Samozřejmostí jsou detailní grafické statistiky počtu zobrazení a kliků na reklamu ke každé kampani.

      Všechny formy inzerce standardně obsahují odkaz na Vaše stránky.


CENÍK REKLAMY

Aktuální cenik reklamy si můžete stáhnout zde v PDF formátu: - Ceník reklamy

Napsali o nás

Jak o nás píší mainstreamová media se můžete přesvědčit například zde: Tipy na zajímavé weby: Chcete se stát rybářem či poznat naše nářečí? (idnes.cz 28.4.2008)

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o reklamní prostor na www.MRK.cz, potom nás kontaktujte:

Ing.Roman Čejka
reklama a marketing

MRK.CZ s.r.o., Jemelkova 58, Brno 625 00, IČO: 28329121, DIČ: CZ28329121
mobil: +420 776 310 278
e-mail: roman@mrk.cz
ICQ number: 22-797-187
skype: romancejka1977

Ceník reklamy MRK.cz

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Poděkování

Vážení kolegové, dovolte mi ,tímto poděkovat za nezištné jednání kolegovi pod nikem Edward.a z Frýdku Místku. Dnes mi přivezl pro děti z rybářského kroužku v Sedlnicích spoustu rybářských potřeb /...

Členská schůze MO ČRS Písek

Členská schůze MO ČRS Písek se bude konat v úterý 4. dubna 2017 od 17:00 hodin v hudebním sále Kulturního domu nábřeží 1.máje Písek

Členská schůze ČRS MO Kladno

Teď v neděli 26. 3. 2017 od 9.00 hodin restaurace RACEK v obci SRBY okr. Kladno.
Holt musíte dojet autem, autobusem, z Kamenných Žehrovic třeba pěšky, ale hlavně přijďte, ať víme co nám výbor...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic signalizátory Firestarter (SLEVA 53%)

Za 1999
Bestseller loňského roku nyní za neuvěřitelnou cenu. Dostupné v sadách 3+1 a 4+1. Zahajte novou sezónu s novými signalizátory od Prologic.


akce, rybareniTFG Přístřešek Force 8 Rapid Day Shelter

Za 2399
dodáme do 24 hodin a bez poštovného.Velmi lehký a extrémně rychle postavitelný přístřešek, který Vám poslouží při vícero situacích u vody a můžete ho klidně použít i na delší vycházky.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybolov24.cz Rybolov24.cz

Vše pro ryby, rybáře a rybolov 24 hodin denně. Navazujeme na úspěšnou tradici 1.on-line obchodu s rybářskými potřebami na českém internetu....