Nová značka boilí Black Label Baits - BLB

Znáte někdo novou značku boilí Black Label Baits.Ja jsem mněl možnost otestovat pár směsí a jsem z toho nadšený.Jejich ofic.stránky krapet drastický ale směs jako taková se mi zdá velice dobrá.Máte někdo s touto značkou nějaké zkušenosti ?
Některé názvy jejich produktů :-)
Monkey shit,Grillet kangaroo,Burning sun,Horny nuts atd.
Autor diskuse: Klikař - Profil , 24.6.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

NMartin - Havířov | St 7.2.2007 7:38:19

i tohle by mohl být slušný obal na Monkey shit :o)))

    Nmacin - Profil | Út 6.2.2007 21:46:26

    Sim - ® má i směsy....

      NSim | Út 6.2.2007 21:44:14

      Myslel jsem , že od této firmy prodává jem Dipy.

        NSim - Profil | Út 6.2.2007 21:42:42

        Je to nové boilies Mika?

          NKok - Profil | Út 6.2.2007 20:51:22

          mr.kef - tak to je ta nejkrásnější kérka co jsem kdy viděl:).......je tvoje ?

            Nmr.kef - Profil | Út 6.2.2007 20:45:18

            návrh na obal směsi Monkey shit:

              NRangemaster - Profil | Po 5.2.2007 22:32:19

              Tloušť: Když já původně chtěl napsat, co vlastně on má společnýho s BLB, ale pak jsem si uvědomil, že by to asi vzal jinak, než bych to třeba myslel...:o)

                NOndra (tloušťák) - Profil | Po 5.2.2007 22:30:33

                Range: Dík... já jsem jen potřeboval tvůj souhlas... nechci aby tě podváděl se mnou... :o)))

                  NRangemaster - Profil | Po 5.2.2007 22:28:34

                  Tloušť: Když si to s ním domluvíš, nejsem proti... :o)

                    NOndra (tloušťák) - Profil | Po 5.2.2007 22:25:49

                    Range: A dýchání z úst do úst by nebylo??? :o)))

                      NRangemaster - Profil | Po 5.2.2007 22:08:07

                      Aiwen: Nádech, výdech, nádech, výdech...

                        NGreen Bull(Aiwen) - Profil | Po 5.2.2007 22:00:32

                        Kato: co to má společné s BLBem??

                          NKato | Po 5.2.2007 21:56:36

                          palcat: jestli je Kováč ten v tom kopci, tak tam jsem viděl jen Mikbaits a v Milfě jsem ještě nebyl...

                            Npalcat - Profil | Ne 4.2.2007 13:30:42

                            Mají ně co od blb u Kováče ve Zlíně , nebo Milfa Fishing v Otrokovicích ?

                              NGreen Bull - Profil | So 3.2.2007 0:03:28

                              fredý: už to tam máš ;o))

                                Nfredý | Pá 2.2.2007 19:02:20

                                green bull > na tamten mejl sem zapoměl heslo, sorry

                                  Nfredý | Pá 2.2.2007 18:58:51

                                  Green Bull - ® > pošli mi to na rotten.crab@seznam.cz dík

                                    NGreen Bull - Profil | Pá 2.2.2007 17:56:50

                                    fredý: máš mail

                                      NGreen Bull - Profil | Pá 2.2.2007 17:54:55

                                      fredý: Opiška a Klokánek ;o))

                                        Nfredý | Pá 2.2.2007 17:42:12

                                        Nezkoušel, ale mám to v plánu, buď slečna prase s olihňí a chobotnicí nebo kost s patentkou , a co ty ? :)

                                          Červené karty: lukas11