Nová značka boilí Black Label Baits - BLB

Znáte někdo novou značku boilí Black Label Baits.Ja jsem mněl možnost otestovat pár směsí a jsem z toho nadšený.Jejich ofic.stránky krapet drastický ale směs jako taková se mi zdá velice dobrá.Máte někdo s touto značkou nějaké zkušenosti ?
Některé názvy jejich produktů :-)
Monkey shit,Grillet kangaroo,Burning sun,Horny nuts atd.
Autor diskuse: Klikař - Profil , 24.6.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

NGreen Bull - Profil | Pá 2.2.2007 17:40:43

fredý: je to docela drahý, ale pěkný, zkoušels něco od nich??

    Nfredý | Pá 2.2.2007 17:38:34

    nevíte kolik od nich stojí woblečení ?

      Nfredý | Pá 2.2.2007 17:34:59

      Zelenej Bejk > ICQ ani to druhý cos psal nevedu.

        Nfredý | Pá 2.2.2007 17:33:50

        :d:d:d:d:-)))

          NGreen Bull - Profil | Pá 2.2.2007 17:33:30

          fredý: dej mi ICQ nebo Skype!!

            NGreen Bull - Profil | Pá 2.2.2007 17:33:04

            fredý: hahahhahahahaha tohle dobře vyšlo :D:D:D:D:-)))

              NGreen Bull - Profil | Pá 2.2.2007 17:32:36

              fredý:Do tý Miss Piggy bych dal jen toto

                Nfredý | Pá 2.2.2007 17:31:51

                Zelenej Bejk > Tohle si už testnul ? :)

                  NGreen Bull - Profil | Pá 2.2.2007 17:30:09

                  fredý: no jo, ale spíš místo kraba tak už tu patentku, nebo 50:50 crab/patentka

                    NGreen Bull - Profil | Pá 2.2.2007 17:28:40

                    Tyhle gatata jsem chtěl a mamka mě poslala někam :-(((

                      Nfredý | Pá 2.2.2007 17:28:32

                      Green Bulle > prdnul bych do teho tekutý játra a trochu esence Monster Crab od Hutčíka a je to :))

                        NGreen Bull - Profil | Pá 2.2.2007 17:25:45

                        fredý: taky jsem o tom přemýšlel a byl mi i doporučen, ale co do něj!! Tekutý extrakt patentka!! Ale to až někdy jindy až příští rok!!! Ted mám svoje oblíbence!! ;o))) A ted jen Green Bull to Kuliočko bylo jen tak :D :D :D :D

                          Nfredý | Pá 2.2.2007 17:24:03

                          Aiwén,Kuliwočko,Green Bull > a co The Bones ? myslím krab zkříženej s patentkou nebo ta nějak .)

                            NGreen Bull - Profil | Pá 2.2.2007 17:23:13

                            Jeden kluk od BLBa má na Miss Piggy kapra 19,5kg!!

                              NGreen Bull - Profil | Pá 2.2.2007 17:22:36

                              fredý: :D :D :D :D :D Homocarp 89cm 15kg :D :D :D :D

                                Nfredý | Pá 2.2.2007 17:22:33

                                Vase zprava

                                  Nfredý | Pá 2.2.2007 17:21:34

                                  Kuliwočko > Jak newím newím :)) Ta směs je růžová, takže to musí sqele fungovat na homo kapry :))

                                    NGreen Bull - Profil | Pá 2.2.2007 17:21:10

                                    Super obrázek ;o))) :-)))

                                      NKuliočko - Profil | Pá 2.2.2007 17:19:06

                                      Grilled Kangaroo

                                        NKuliočko - Profil | Pá 2.2.2007 17:16:56

                                        Daniels: posílej to aspon ve velkém

                                          Červené karty: lukas11