Nová značka boilí Black Label Baits - BLB

Znáte někdo novou značku boilí Black Label Baits.Ja jsem mněl možnost otestovat pár směsí a jsem z toho nadšený.Jejich ofic.stránky krapet drastický ale směs jako taková se mi zdá velice dobrá.Máte někdo s touto značkou nějaké zkušenosti ?
Některé názvy jejich produktů :-)
Monkey shit,Grillet kangaroo,Burning sun,Horny nuts atd.
Autor diskuse: Klikař - Profil , 24.6.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

Felipeee - Profil | Ne 25.3.2018 22:11:16

Na SK stále BLB funguje, takže ak niekto má záujem sa dostať k týmto veciam treba navštíviť túto stránku. Všetko skladom !

http://blacklabelbaits.sk/index.php

    Ronon - Profil | St 27.8.2014 20:18:16

    Ewa Farna >> tohle jsou mixy v kýblu, takže dokud neotevřeš tak toho moc vidět nebude

      Ewa Farna - Profil | St 27.8.2014 20:12:09

      Ronon >> budou to sluzny lezaky. chtelo ny to asi skouknout na zivo. nekterejm koulim dva tri roky mozna i dyl po spotrebe neva, ale nektery rok po a sou na pytel

        Ronon - Profil | St 27.8.2014 18:19:15

        john gramofon >> Taky jsem koukal že maj na Miku 40% slevu. Ptal jsem se jak je to s datumem spotřeby a odpověděli mi že tam žádnej neni, tak si asi nákej kyblik koupim a vyzkoušim to, akorát nevim jakou příchuť. Prosim vás poraďte mi která se vám šla nejvíc, kdo jste na to už chytal. Díky...

          john gramofon - Profil | Po 27.1.2014 14:55:26

          eččo >> budú aj na carpshow slovakia BLB,písal mi to jeden od nich,a budú mať konečne aj tie swingre,napísal som mu aby ich priviezli viac.

            john gramofon - Profil | Po 27.1.2014 14:53:04

            Kuban >> no ale je tam 40%zľava lebo už dávno prešli zárukou!!!

              viceroy - Profil | Ne 26.1.2014 22:16:31

              myslim ze neni o co stat .....jedinna vec ktera mi slapala podle predstav byla PEPER SALAMI jinak ostatni uz byly slabsi ale smesi vypadali moc suprove , myslim ze za ty kacky jsou na trhu dnes lepsi znacky

                flekos - Profil | Ne 26.1.2014 22:11:06

                john gramofon >> www.blacklabelbaits.de

                  Luke21 - Profil | Ne 26.1.2014 17:53:29

                  Kuban >> mikbaits mě taky napadl, protože vím, že tam od nich mají koule ... ale john gramofon se, podle toho, jak jsem to pochopil, ptal na slovenské e-shopy ... v těch ale přehled nemám a na mikbaits.sk od nich nic nemají

                    eččo - Profil | Ne 26.1.2014 12:18:32

                    john gramofon >> tak tu mas firmu co to vozia na SK,ale len krmivo ,svingre som chcel a ze tie nevozia.
                    http://obchod.vado.sk/index.php?page=shop.browse&ca​tegory_id=345&option=com_virtuemart&Itemid=64&vmcch​k=1&Itemid=64

                      Kuban - Profil | Ne 26.1.2014 11:55:19

                      john gramofon >> tak jsem asi úplně blbej nebo Kůča má na webu ptákoviny,ale já tam nějaký koule pořád vidim :o)
                      http://obchod.mikbaits.cz/index.php/cz/black-label-​baits.html

                        john gramofon - Profil | Ne 26.1.2014 11:00:47

                        Kuban >> nie nie oni už s nimi spoluprácu ukončili

                          Kuban - Profil | Ne 26.1.2014 10:58:14

                          john gramofon >> tuším,že je ještě na stránkách Mikbaits..

                            john gramofon - Profil | Ne 26.1.2014 10:00:31

                            no ja som mal od tejto firmy boilies monkey shit 1 kg som kúpil na skúšku a musím povedať že som bol milo prekvapený,len neviem čo sa stalo s touto firmou nikde u nás na slovensku na e-shopoch ju neviem nájsť,chcel bi som znovu kúpiť od nich boilies aj swingre,viete poradiť kde bi som ju mohol nájsť?

                              izzi - Profil | Ne 11.2.2007 21:26:43

                              Neznáte někdo název, nebo kde by šla stáhnout ta písnička co maj na webu?? díky

                                Klikař - Profil | Čt 8.2.2007 21:40:43

                                liborcarp - ® pokud dobře vidím tak se to točí neustále kolem tématu :-))))

                                  liborcarp - Profil | Čt 8.2.2007 21:14:38

                                  Klikař -no teda tak ještě vnitřek -kua nějak jsem odbočil od tématu-)))))i když?????????

                                    liborcarp - Profil | Čt 8.2.2007 21:10:55

                                    Klikař-jj není zač ještě jedna na památku-)))))

                                      Klikař - Profil | Čt 8.2.2007 21:02:35

                                      liborcarp - ® jéje díky takovou ani nemám :-)))))))))))))

                                        liborcarp - Profil | Čt 8.2.2007 20:00:32

                                        Klikař-pěkné vokénko-)))

                                          mr.kef - Profil | St 7.2.2007 21:04:34

                                          Martin-Havířov:.....do rána bych ten kýbl lízal.:o)))))

                                            Martin - Havířov | St 7.2.2007 16:53:26

                                            mr.kefalín - ® : no neříkej, že by se ti takový obrázek na kyblíku od směsi nelíbil ? :o)))

                                              Klikař - Profil | St 7.2.2007 16:15:16

                                              macin - ® ja taky ja taky ja taky :-))))

                                                macin - Profil | St 7.2.2007 16:09:56

                                                Klikař: už se těším na animaci ke směsy " Miss Piggy":))))

                                                  Klikař - Profil | St 7.2.2007 16:04:50

                                                  mr.kef - ® proč mazat je to k věci :-))))))

                                                    mr.kef - Profil | St 7.2.2007 16:00:10

                                                    Martin-Havířov:Počkej až to najde admin.To bude zle a smázne ti to.To se nesmíííííííí !!! :o))))

                                                      Green Bull(Aiwen) - Profil | St 7.2.2007 12:16:05

                                                      Kato: OK ;o))

                                                        Kato | St 7.2.2007 11:26:02

                                                        Aiwen: s BLBEM máš společné jen ty něco a když budeš číst pozorně, tak jsem odpovídal na palcátovu otázku ohledně BLBa...

                                                          Kok - Profil | St 7.2.2007 10:39:41

                                                          MH -o)))))), spíš "monkey pussy"

                                                            Tom.as2.0.0.0. | St 7.2.2007 9:10:47

                                                            Martin-Havířov: kua tak to je hustý:-))))))

                                                              Červené karty: lukas11