Nová značka boilí Black Label Baits - BLB

Znáte někdo novou značku boilí Black Label Baits.Ja jsem mněl možnost otestovat pár směsí a jsem z toho nadšený.Jejich ofic.stránky krapet drastický ale směs jako taková se mi zdá velice dobrá.Máte někdo s touto značkou nějaké zkušenosti ?
Některé názvy jejich produktů :-)
Monkey shit,Grillet kangaroo,Burning sun,Horny nuts atd.
Autor diskuse: Klikař - Profil , 24.6.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

Kuliočko - Profil | Pá 2.2.2007 17:15:46

fredý: no měl jsem to v plánu, ale newím newím, ale asi né, tento rok to bude Klokan a Opička a ještě jedna Opička

    daniels - Profil | Pá 2.2.2007 17:15:39

    A co tohle :-)))))))

      fredý | Pá 2.2.2007 17:03:18

      zdar Aiwéne, a co miss piggy vs.squid octopus ?? budeš to letos zkóšet ? :))

        Kuliočko - Profil | Pá 2.2.2007 16:56:40

        Zkoušel je ještě někdo???

          Aiwen - Profil | Pá 2.2.2007 14:25:43

          palcat: no olej určo tam dej, ale tekutou potravou to nezkazíš!! Jsou dost aromatické, tak s esencí bacha!!!! Já ji tam už nedávám! Směsi mají dost výživné, tak ty TP stačí trošku čauky

            liborcarp - Profil | Pá 2.2.2007 7:14:05

            Houbař-jj dělají směs-vopiškovou višničku+AK-jeleček-))))

              palcat - Profil | Čt 1.2.2007 23:43:55

              Přidáváte smashing squid octopus a dirty liver i do ovocných mixů , nebo by jste raději volili třeba multimino ppc a olej z tygřích ořechů a esenci blb .

                Ondra (tloušťák) - Profil | Čt 1.2.2007 23:16:42

                Tak jak je to s tím BLB??? Dělají taky něco na tlouště... ? :-))

                  Aiwen - Profil | Čt 1.2.2007 20:59:29

                  kikikoko: už ho mám :))))

                    Aiwen - Profil | Čt 1.2.2007 20:57:54

                    kikikoko: no nemáš asi :-)))

                      Aiwen - Profil | Čt 1.2.2007 20:49:33

                      Range.....:
                      No já tak budu dávat jenom olej a to stačí, jsou to velice aromatické směsi, ale pokud to chceš mít tak strašně vonící tak troška esence by tam mohla přijít!!

                        kikikoko - Profil | Čt 1.2.2007 20:48:20

                        Aiwen-víš to určitě?

                          Rangemaster - Profil | Čt 1.2.2007 20:44:03

                          Aiwen: Ahá, díky. A do směsí se dává jenom esence nebo něco víc?

                            Aiwen - Profil | Čt 1.2.2007 20:43:24

                            Rangemaster: no na jednu udici Klokana a na druhou Ananas a pak když bude léto zkusil bych toho Kraba+patentku :-))

                              Carlosman - Profil | Čt 1.2.2007 20:42:31

                              Rangemaster: Došel ti slov, co:-)))))) Velký Aiwen ti poradil, tak si vyber...

                                Rangemaster - Profil | Čt 1.2.2007 20:39:38

                                Aiwen: Tak to jsem fakt v koncích... :o(

                                  Aiwen - Profil | Čt 1.2.2007 20:39:05

                                  kikikoko:žádnou kartu nemáš!!!

                                    kikikoko - Profil | Čt 1.2.2007 20:38:17

                                    Kurňa-než si sežeru špekáček, tak se to tady rozjede jak na interpelacích.)))))Aiwen-mám ho v kartě, ale teď nemám čas.Tak někdy jindy.

                                      Aiwen - Profil | Čt 1.2.2007 20:37:51

                                      slečna Liborka: no díky tobě taky

                                        liborcarp - Profil | Čt 1.2.2007 20:37:05

                                        Range-jo v podstatě je to jedno takže jo.
                                        Aiwen-hodně štěstí do sezóny.

                                          Červené karty: lukas11