Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Nauthentic - Profil | Út 4.1.2022 19:46:00

MilosVee >>
Aby sis nezašpinil boty až půjdeš k vodě :-D :-D
Jinak při těch poklesech vody tomu taky nějak nerozumím ;-)

    Ndada11 - Profil | Út 4.1.2022 9:42:58

    MilosVee >> Naše zákony se evidentně nemusí dodržovat. Teda jak kdo.

      NMilosVee - Profil | Po 3.1.2022 19:21:10

      stormandnature >>
      Je otázka, jestli na to mají povolení.Co jsem četl naposled v novinách, tak s tím byl nějaký problém že na to neměli povolení.
      Pozn.To molo jim nějak nedosáhne až do vody, ne?K čemu teda je?😂😂😂😂

        Nstormandnature - Profil | Po 3.1.2022 18:04:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak jsem se po delší době vyrazil mrknout, jestli se někde nenajde nějakej stromek do misky. Obšlápli jsme si to kolem Laviček. Letos jsem tam byl naposledy v dubnu. A koukám, že přibyly brány, molo a vesele se kácí.

          NBeef - Profil | Po 3.1.2022 17:44:46

          MilosVee >> Já tam přijel na osmou, přede mnou 13 a za mnou do půl hodiny 23. Příští rok to udělám asi jako ty. Dík za tip!!!

            NMilosVee - Profil | Po 3.1.2022 7:07:02

            Beef >>
            Já jsem tam byl v 11 cca.
            Přede mnou byly 2 borci takže to trvalo cca 4 minuty.

              NBeef - Profil | Ne 2.1.2022 22:20:24

              MilosVee >> Tvl, tys tam musel být okolo osmé v tý frontě taky!!!!!

                NMilosVee - Profil | Ne 2.1.2022 20:21:19

                Jelcin_m >>
                Právě že jenom o víkendu.resp.v neděli.

                  NJelcin_m - Profil | Ne 2.1.2022 19:23:14

                  MilosVee >> Já myslel, že o víkendu jsou nefakčenka.. :D

                    NMilosVee - Profil | Ne 2.1.2022 19:19:22

                    Jelcin_m >>
                    No normálně na spolku ne?Nebo ty je kupuješ někde jinde?😃

                      NJelcin_m - Profil | Ne 2.1.2022 18:56:02

                      MilosVee >> kde jsi vzal tak rychle papíry?😀 jinak parada🙂

                        NElis - Profil | Ne 2.1.2022 18:16:53

                        MilosVee >> závidím🤟

                          Ndada11 - Profil | Ne 2.1.2022 16:18:33

                          MilosVee >> Pěkný👍

                            NMilosVee - Profil | Ne 2.1.2022 14:03:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Nová sezóna zahájena😃

                              Nstormandnature - Profil | So 1.1.2022 12:31:57

                              dada11 >> tak o tom žádná.

                                Ndada11 - Profil | So 1.1.2022 11:08:11

                                Martian >> Obávám se, že už je po ní. Ale přeji šťastný hledání.

                                  Ndada11 - Profil | So 1.1.2022 11:06:19

                                  stormandnature >> Na přehradě je pěkně všude.

                                    NElis - Profil | So 1.1.2022 9:43:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Zakončení, bylo faljne, něco se povedlo🐟🤟spokojenost👍.

                                      NMartian - Profil | Pá 31.12.2021 20:41:24

                                      Ahojte, cca před týdnem se na dalasu (konkrétně v hartvíkovické zátoce pod hřbitovem) ztratila loď. Byla to zakázkově stavěná 4m pramice, kterou vlastnil pan farář z Hartvíkovic a vyrobili ji pro něj kolegové ze Žďáru na rozloučenou, kde dlouhá léta působil. Pro něho to má velkou hodnotu. Loni byla natřená a má červeno-hnědou barvu (přiložené foto je dva roky staré před natřením, ale je to dost podobné). Loď byla uložena dnem nahoru, ukotvena řetězem ke stromu, pravděpodobnost, že by uplavala je minimální... Vím, že šance na dohledání asi malá, ale kdyby někdo něco viděl... nebo od někoho slyšel... Dejte mi echo do SZ. Díky moc.

                                        NMilosVee - Profil | Pá 31.12.2021 11:58:42

                                        Serjoža >>
                                        Ti kapříci a cejni berou vždycky nejvíc v zimě.Akorát to chce je najít, a když víš kde chytat tak pak je to koncert.