Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NNed - Profil | Čt 18.11.2021 9:26:46

dada11 >> ale to se nejlépe spí..😲🥴

    Ndada11 - Profil | Čt 18.11.2021 7:28:44

    novel >> Máme vy zjištěno, že nám berou dravci nejlíp ráno od sedmi do osmi. Pak hotovo.

      Nnovel - Profil | St 17.11.2021 20:26:26

      dada11 >> Tak nebýt asi 10 okounků na hnojáčky, tak jsem bezrybka. Nástražky jsem máchal od půl čtvrtý do sedmi - na dně, ve sloupci, u hladiny, u břehu i dál a ani drb. Já jsem asi prokletej 😁

        Ndada11 - Profil | St 17.11.2021 17:00:18

        novel >> Zkus a dej vědět. Ať se daří 😀😀

          Nnovel - Profil | St 17.11.2021 11:43:53

          dada11 >> Dneska chci vyrazit na noc. Zataženo, mlžno... snad něco přijde. Ale asi to budu muset zkusit někam výš, Hradisko, Popůvská zatoka, Habrák... totálně mrtvo.

            Ndada11 - Profil | St 17.11.2021 11:13:15

            Ned >> Ne ne. 99% toho pustím. Vybírám si 😀😀

              NNed - Profil | St 17.11.2021 11:09:54

              dada11 >> už musíš mít narvaný mrazák až po okraj :-)))

                Ndada11 - Profil | St 17.11.2021 11:08:08

                authentic >> Díky, zatím se daří. 😀

                  Ndada11 - Profil | St 17.11.2021 11:07:44

                  Ned >> V sobotu a v neděli znovu 😀

                    Ndada11 - Profil | St 17.11.2021 11:07:16

                    Cejni jdou na nához. Jeden kapřík se spletl. Candát cca 45 cm. Bolen asi padesát cm. A štika 73 cm. Ještě hodinku a jedu bydlet.

                      Nauthentic - Profil | Út 16.11.2021 19:27:17

                      dada11 >>
                      Tiše závidím :-)
                      Ať se daří!

                        NNed - Profil | Út 16.11.2021 18:12:18

                        dada11 >> Já až v sobotu, teď se budu věnovat oslavě svátku 😁

                          Ndada11 - Profil | Út 16.11.2021 18:06:32

                          Zítra na ně.

                            Ndada11 - Profil | Ne 14.11.2021 14:19:02

                            authentic >> Dneska jak přes kopírák včerejší den. Kapři do 50cm. Většina kolem 40. Chytám na feeder.

                              Nauthentic - Profil | So 13.11.2021 19:55:41

                              dada11 >>
                              Aspoň byla zábava,ne?Kapry chytáš na feeder?Násaďáci nebo i větší?
                              Ať ti to zítra jezdí ;-)

                                Ndada11 - Profil | So 13.11.2021 15:14:20

                                Jedna Štika mi to ukousla, jeden záběr ani sem nepozoroval a vytáhl sem to bez rybky. Deset cejnů a při dvacátým pátým kaprovi, sem to přestal počítat. Bylo super, zítra znovu.

                                  Ndada11 - Profil | St 10.11.2021 13:59:16

                                  Vydra241 >> To je dobře. Aspoň zbyde na mě. 😀

                                    NVydra241 - Profil | St 10.11.2021 11:24:17

                                    No kam oko dohlidlo tak nás tam bylo pjet.

                                      Ndada11 - Profil | St 10.11.2021 10:34:52

                                      Vydra241 >> Taky dobré. Jde o klid. Já až o víkendu.

                                        NVydra241 - Profil | St 10.11.2021 8:00:21

                                        Čau včera pod kozlanama tři nasaďaci, jedná cejn, bylo nádherně.