Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

dada11 - Profil | Ne 7.11.2021 20:27:51

Dva Candátci se povedli, ale nevalné velikosti.

    dada11 - Profil | Ne 7.11.2021 20:25:33

    Ned >> Moc očí 😀😀

      Ned - Profil | Ne 7.11.2021 15:05:18

      dada11 >> Buď jako smrt, ber všechno 😉😂

        dada11 - Profil | Ne 7.11.2021 14:25:43

        Než sem stačil nahodit na kapra. Tak sem pouštěl Štiku cca60cm. Já chci ale candáta. 😀😀

          dada11 - Profil | Ne 7.11.2021 13:02:41

          Lehký oběd a jedu zaee. Kurva to musí přijít 😀😀

            Ned - Profil | Ne 7.11.2021 12:39:00

            novel >> hoši, vy mne demotivujete, chtěl jsem tam teď jet, ale asi zajedu jen tady přes kopec. Jestli mám být hounochyt, tak ať to nemám daleko od baráku 😁

              novel - Profil | Ne 7.11.2021 12:14:40

              MilosVee >> Já už jsem tam bez záběru od candáta asi deset docházek 😁
              A včera jak bylo jasno tak na večer ani okouni na žížalu. Total mrtvo.

                Bobo10 - Profil | Ne 7.11.2021 11:18:41

                MilosVee >> Našel jsi tam vůbec nějakou vodu?

                  MilosVee - Profil | Ne 7.11.2021 9:12:19

                  Dneska ráno pokus o candáta.Bez záběru.

                    Bobo10 - Profil | Ne 7.11.2021 8:10:53

                    Ned >> Díky. Já to nemohl najít.. .

                      Ned - Profil | So 6.11.2021 21:17:17

                      Bobo10 >> příště to flákni sem, ať je to ve svém chlívečku, ať se na tu diškuz nezapomíná 😉

                      https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=615474

                        authentic - Profil | So 6.11.2021 19:38:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak já byl po 4 měsících na Daleškách.Bohužel vícekrát než 4x za rok se tam nedostanu.Mám to trošku z ruky ,ale je to moje srdeční záležitost i s těma všema útrapama co tato přehrada přináší-poklesy hladiny ,vázky ,slávičky.
                        Každopádně je tam krásně vždy.Byli jsme pá ,so.
                        Sem tam se spletl okoun ,cejni menší velikosti šli hned po dopadu krmítka ,kapříci násaďáci asi 5ks.Nej byl 47cm.Kolega vytahnul štiku 64,ale o candáty jsme nezavadili.Kapry a cejny jsem chytal asi na 10m hloubce.
                        30.12.se budu opět těšit :-)

                          Bobo10 - Profil | So 6.11.2021 18:46:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Je to sice z Mohelna, ale co už...

                            dada11 - Profil | So 6.11.2021 16:56:27

                            jagos >> Bere, ale vše malé.

                              jagos - Profil | So 6.11.2021 12:42:07

                              dada11 >> bere něco?

                                dada11 - Profil | So 6.11.2021 7:15:46

                                😀😀

                                  Starc55 - Profil | St 3.11.2021 18:57:20

                                  MilosVee >> Napsal jsi to naprosto přesně. Netřeba nic dodat. V tom je podle mě krása této přehrady, kterou mám moc rád, a kterou musí rybář nejdřív poznat, aby věděl, kam si má sednout...

                                    MilosVee - Profil | St 3.11.2021 11:46:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Golfmagor >>
                                    Dělali.Teď už nic.Včera jsem byl, a ani potah.Minulý týden to ještě šlo.
                                    To že chytáš nedaleko mě je sice pěkný, ale vzhledem k členitosti dna a rozdílu hloubek nic neříkající.Je rozdíl chytat na písku nebo u skal a je rozdíl mít nástrahu ve dvou metrech nebo dvanácti metrech.Přeci jen to není rybník, kde je skoro jedno kde sedíš.Tady i vzdálenost mezi rybáři na břehu třeba jen 20 metrů může být naprosto zásadní rozdíl a úplně jiny profil dna, hloubka, podloží atd.V neposlední řadě je to pak rukama a být ve správný čas na správném místě.
                                    Ale jinak štíhle pěkný 💪👍

                                      Golfmagor - Profil | St 3.11.2021 10:35:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      MilosVee >> Dělají jak pominutý asi jen tobě. Za čtyři dny a večery jediný záběr. S chladem se asi přesunuli z mělčin, ale na hloubce taky nic. A to chytám nedaleko tebe. Aspoň že štiky přešla přehnaná opatrnost.