Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Ndada11 - Profil | Po 1.11.2021 10:06:33

roman >> 👍

    Nroman - Profil | Pá 29.10.2021 22:36:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    pár fotek z pátku

      Ndada11 - Profil | Ne 24.10.2021 13:47:51

      MilosVee >> Hej 😀😀

        NMilosVee - Profil | Ne 24.10.2021 10:47:59

        dada11 >>
        To se máš😀😀

          Ndada11 - Profil | Ne 24.10.2021 2:06:44

          Ned >> Jeď vejš.

            Ndada11 - Profil | Ne 24.10.2021 2:05:58

            MilosVee >> Zmetku, já měl dva zabery a oba do prázdna😀😀

              Nnovel - Profil | So 23.10.2021 18:22:25

              MilosVee >> Máš tam upřímně závidím. Já o ně nezavadil od té doby, co to upustili.

                NNed - Profil | So 23.10.2021 16:52:22

                dada11 >> tak dnes se to pomalu ani nehne :-(

                  NMilosVee - Profil | So 23.10.2021 16:51:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  dada11 >>
                  Hlavně ty pruhovaný.Dělají jak pominutý.
                  Voda už je studená a je to sakra znát.

                    Ndada11 - Profil | So 23.10.2021 16:31:20

                    Ned >> Sou to piraně.

                      NNed - Profil | So 23.10.2021 12:53:40

                      dada11 >> jedu pro ně, ty jsou nejchutnější 😁✌️

                        Ndada11 - Profil | So 23.10.2021 9:56:10

                        Samej kapřík do 45cm.

                          Ndada11 - Profil | Pá 22.10.2021 22:28:24

                          Lib >> Upouštěli kvůli dosypávání hráze. Teda co vím já. Jinak to máš pěkný👍

                            NBobo10 - Profil | Pá 22.10.2021 22:27:02

                            Lib >> Ahoj. Trochu níž na diskuzi se to docteš. Ale měli cosi dělat s hrází...

                              NLib - Profil | Pá 22.10.2021 22:10:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              A víte někdo proč je tak šíleně nízký stav vody ? Dlouho toto nepamatuji. Jinak o víkendu jen pár kapřiku ale vše malé.

                                Ndada11 - Profil | Pá 22.10.2021 6:34:51

                                Bobo10 >> Taky pravda.

                                  NBobo10 - Profil | Čt 21.10.2021 20:48:34

                                  Golfmagor >> Pěkný to je... jen ten čas chybí...

                                    Ndada11 - Profil | Čt 21.10.2021 18:32:31

                                    Jestli nebude zítra odpoledne vítr jak dneska. Tak jedu pokusit se o candáta😀😀

                                      Ndada11 - Profil | Čt 21.10.2021 14:42:57

                                      Golfmagor >> Mov pěkně 😀