Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NGolfmagor - Profil | Čt 21.10.2021 11:09:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

A takhle to aktuálně vypadá kolem Hloubné skály

    Ndada11 - Profil | St 20.10.2021 10:04:42

    Martian >>Pekný 😀

      NMartian - Profil | Út 19.10.2021 21:18:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dneska bez prutů na čumendo z lodi :-)

        NMartian - Profil | Út 19.10.2021 21:05:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Je to rachot...

          Ndada11 - Profil | Po 18.10.2021 12:21:09

          MilosVee >> Banda černejch 😀😀

            NMilosVee - Profil | Po 18.10.2021 11:57:59

            Jelcin_m >> 😀😀

              NJelcin_m - Profil | Po 18.10.2021 11:12:33

              MilosVee >> horší jsou ti kormoráni co sedí každej den na židličce na břehu😀

                NMilosVee - Profil | Po 18.10.2021 10:58:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                A těch kormoránů...

                  Ndada11 - Profil | Po 18.10.2021 9:56:29

                  novel >> Tam sem asi nikdy nebyl. Ale vypadá to tam pěkně.

                    Nnovel - Profil | Po 18.10.2021 8:53:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    dada11 >> Jojo, 6 metrů je znát. Hradisko jsem už dlouho takhle neviděl.

                      Ndada11 - Profil | Po 18.10.2021 8:25:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Pěkně sjeli.

                        Ndada11 - Profil | Ne 17.10.2021 16:20:55

                        Tomajo >> Nemusíš kupovat 😀

                          Nmilanpindryc - Profil | Ne 17.10.2021 16:08:05

                          novel >> to vis slavicky

                            NTomajo - Profil | Ne 17.10.2021 15:10:02

                            novel >> taky něco málo 😁

                              NElis - Profil | Ne 17.10.2021 8:05:10

                              Azis >> Ahoj, pod Stropešínem.

                                Ndada11 - Profil | Ne 17.10.2021 7:19:26

                                Elis >> A bude hůř.

                                  NAzis - Profil | So 16.10.2021 23:12:18

                                  Elis >> Ahoj.z ktery casti prehrady to je?

                                    NElis - Profil | So 16.10.2021 22:37:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    No mazec, už chapu ty krásné jízdy, které při zvednutí prutu skončí😤

                                      Ndada11 - Profil | So 16.10.2021 17:32:36

                                      novel >> 😀

                                        Nnovel - Profil | So 16.10.2021 14:26:57

                                        dada11 >> Neco použiji, něco přetavím 😉