Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Ndada11 - Profil | So 16.10.2021 13:30:28

novel >> Novel čistič 😀

    Nnovel - Profil | So 16.10.2021 10:09:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Včerejší sběr při vláčce. Mimochodem to jediné, co jsem po dvou hodinách házení donesl domů 😁
    Vysvětlení druhé fotky: ta milimetrová šňůrka nebyla na sumcové montáži, ale na kaprové 😳
    S takovou zanedlouho budou ty kapry chytat na prádelní šňůry...

      Ndada11 - Profil | Pá 15.10.2021 22:13:34

      MilosVee >> Tak uvidíme. Já až zs čtrnáct dní. Dřív se tam nedostanu.

        NMilosVee - Profil | Pá 15.10.2021 21:46:04

        dada11 >>
        Včera ukončili odpouštění.

          Ndada11 - Profil | Pá 15.10.2021 17:48:05

          Pěkně řádí s vodou.

            Ndada11 - Profil | Út 12.10.2021 10:15:03

            MilosVee >> Mně ne, sem v práci. Až doma, to jo 😀😀

              NMilosVee - Profil | Út 12.10.2021 7:30:04

              Už to zase stoupá.

                Ndada11 - Profil | Út 12.10.2021 5:32:02

                Ned >> 😀

                  NNed - Profil | Po 11.10.2021 22:08:22

                  dada11 >> jen ať klesá, je jí tam hafo, měl jsem tam v sobotu 7 metrů bolo a na dno jsem dosáhl s bídou 4 metry od břehu 😃

                    Ndada11 - Profil | Po 11.10.2021 20:52:46

                    Bobo10 >> To jo.

                      NBobo10 - Profil | Po 11.10.2021 20:26:16

                      dada11 >> Ale jako fest ...

                        Ndada11 - Profil | Po 11.10.2021 17:25:56

                        Už nám zase pěkně klesá.

                          Ndada11 - Profil | Po 11.10.2021 5:33:21

                          Ned >> 😀😀

                            NNed - Profil | Ne 10.10.2021 20:23:57

                            dada11 >> já vím lezou do zubů, ale nemusíš je jíst 😃

                              Ndada11 - Profil | Ne 10.10.2021 20:17:55

                              jagos >> 😀

                                Ndada11 - Profil | Ne 10.10.2021 20:17:24

                                Ned >> Serou mě ty parůžky 😀

                                  Njagos - Profil | Ne 10.10.2021 20:16:25

                                  dada11 >> ok dik, jinak stloukal je třída! Taky tam jezdím.

                                    NNed - Profil | Ne 10.10.2021 19:27:07

                                    dada11 >> a tys tam nechal ležet tolik kvalitního masa? 😲

                                      Ndada11 - Profil | Ne 10.10.2021 18:50:37

                                      Tenhle je volnej.

                                        Ndada11 - Profil | Ne 10.10.2021 18:28:47

                                        MilosVee >> Vynikající řezník v Náměšti. Pod kopcem u mostu. Doporučuji.