Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

MilosVee - Profil | Ne 10.10.2021 17:44:48

dada11 >>
Neznám 🤷‍♂️

    dada11 - Profil | Ne 10.10.2021 17:28:26

    MilosVee >> A když to nebude brát, tak se můžeš stavit ke Stloukalovi 😀😀😀

      dada11 - Profil | Ne 10.10.2021 17:27:20

      jagos >> Jo. Mám před prutem a povolenej bait. Kdyby nahodou a párkrát už pomohl. Celkem došponuju a pak povolím na vodu. Když je nahoře, díky mlení s vodou, tak neřeším. On zase klesne. A když je záběr, tak poslouží bait. Jal se ozve bait, tak sekám.

        dada11 - Profil | Ne 10.10.2021 17:23:03

        burdis >> U mostu a vejš ke splavu, je to v létě top.

          jagos - Profil | Ne 10.10.2021 13:59:52

          dada11 >> ty candaty chystáš na predprutak policajt?ja furt přemýšlím jak to udělat protože jak melou s tou vodou tak to vytahuje policajta nahoru a už mě to štve

            burdis - Profil | Ne 10.10.2021 13:35:22

            MilosVee >> Líp už to opravdu nejde. Děkuju moc😊

              MilosVee - Profil | Ne 10.10.2021 12:36:54

              burdis >>
              Ideálně zajeď k železňáku nad splav(viz foto).
              Dej na háček 2 masňoše, cca 20 cm hloubku na splávku a flákni to doprostřed toku řeky.Ouklejí nachytáš mraky.Snad jsem to popsal dost srozumitelně, protože líp už to neumím.😂😂
              Pod splavem to ani nezkoušej, je to tam samá ouklejka pruhovaná

                burdis - Profil | Ne 10.10.2021 11:57:19

                dada11 >> No ja byl od mostu a kousek dolu a vubec nic

                  burdis - Profil | Ne 10.10.2021 11:53:17

                  MilosVee >> Oslavu v kterých místech, prosím tě?

                    dada11 - Profil | Ne 10.10.2021 10:30:21

                    burdis >> Kolem Sokolí jezdím. Šel sem od mostu k jízdárně až skoro do vsi.

                      MilosVee - Profil | Ne 10.10.2021 10:09:52

                      burdis >>
                      Tak zkus Oslavu, já tam byl minulý týden a oukleji miliardy.Za 20 minut jsem jich měl cca 50 ks

                        burdis - Profil | Ne 10.10.2021 9:49:29

                        dada11 >> Teď už je to asi o tom je hledat no, já byl na úseku cca 100 metru a pak chvíli u Sokolí a vážně téměř nic. Trošku jsem si myslel, že to bude brnkačka a není. Ještě s tím listím na vodě…

                          dada11 - Profil | Ne 10.10.2021 9:44:46

                          Leží vedle mě srnec s nádhernema parůžkama. Kdyby někdo chtěl, tak se mi ozvěte a řeknu kde. Včera tu nebyl.

                            dada11 - Profil | Ne 10.10.2021 9:43:19

                            Dravec nic a jinak jen cejni a kapříci do 40 cm.

                              dada11 - Profil | Ne 10.10.2021 8:02:17

                              Je to tam 😀

                                dada11 - Profil | Ne 10.10.2021 6:47:26

                                Ned >> 😀😀😀

                                  Ned - Profil | So 9.10.2021 23:28:21

                                  dada11 >> nedělej machra, to není u každého stromu 😁

                                    dada11 - Profil | So 9.10.2021 23:25:05

                                    Ned >> To zítra taky chytnu.

                                      dada11 - Profil | So 9.10.2021 23:24:26

                                      burdis >> Já byl včera. A top fleky úplně nula. Prošel sem asi kilometr řeky a nic než jelec. Pak sem zastavil u jednoho stromu a tam sem nestíhal. V tomhle období, už je to hledat. Jinak ai stojím za tím, že jich je řeka plná.

                                        Ned - Profil | So 9.10.2021 19:46:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        dada11 >> nebyla to dnes žádná hitparáda, ale rybu na večeři mám 😂🤣