Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

burdis - Profil | So 9.10.2021 18:49:03

dada11 >> No já jsem byl v Přibyslavicích u mostu a za 2,5 hodky jsem chytil 2. Tak si úplně nemyslím, že je jich plná řeka, proto se ptám.

    dada11 - Profil | So 9.10.2021 16:31:40

    jagos >> 😀

      jagos - Profil | So 9.10.2021 15:41:58

      dada11 >> já myslel že je to splávek!

        dada11 - Profil | So 9.10.2021 13:42:15

        Zejtra znovu.

          MilosVee - Profil | So 9.10.2021 11:59:58

          dada11 >>
          Tak to potom joooo

            dada11 - Profil | So 9.10.2021 11:45:33

            MilosVee >> Já dravec nula. Kapři celkem jdou.

              dada11 - Profil | So 9.10.2021 11:44:13

              MilosVee >> Není 😀😀😀. Mám to na těžko a to je místo polystyrenu.

                dada11 - Profil | So 9.10.2021 11:43:14

                jagos >> Ne proč?

                  MilosVee - Profil | So 9.10.2021 10:54:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dnešní sedmdesátka.Pár candátů se taky nechalo ukecat, ale velikostně nic moc, všichni +/- 50 cm.A jedna zubatá mi to ještě ucvakla.
                  Kapry jsem nezkoušel.

                    MilosVee - Profil | So 9.10.2021 10:51:49

                    dada11 >>
                    Hele, to červený pod tím prutem ve vodě to je káča?
                    Nechci Ti do toho kecat, ale jestli to je káča s rybkou, a snažíš se o Candáta, tak Ti předem říkám, že je to naprosto zbytečný.

                      Bobo10 - Profil | So 9.10.2021 9:55:21

                      dada11 >> Tak to ses dobrej. Já zatím jedno cejna a dva jsem pověsil...

                        jagos - Profil | So 9.10.2021 9:50:22

                        dada11 >> to chystáš půl metru od břehu?

                          dada11 - Profil | So 9.10.2021 9:18:27

                          Bobo10 >> Já zatím pár kapříků, největší 62 cm. Ještě by to chtělo candáta😀.

                            Bobo10 - Profil | So 9.10.2021 7:44:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Jak říkáš... je to tam...

                              dada11 - Profil | So 9.10.2021 7:18:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Je to tam😀

                                dada11 - Profil | Pá 8.10.2021 18:37:53

                                MilosVee >> Jsou všude. Stejně jak Jelci.

                                  dada11 - Profil | Pá 8.10.2021 18:37:28

                                  stormandnature >> Jezdím na oukleje od přehrady, až po Přibyslavice.

                                    stormandnature - Profil | Pá 8.10.2021 18:10:42

                                    dada11 >> kuci, já teda nevím jak kde, ale kam chodím já, nejsou skoro vidět.

                                      MilosVee - Profil | Pá 8.10.2021 17:13:44

                                      dada11 >>
                                      Je plná, protože je tam nemá co žrát😀

                                        dada11 - Profil | Pá 8.10.2021 16:55:20

                                        MilosVee >> Jak říkáš. Je plná Ouklejí.