Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Ndada11 - Profil | Pá 8.10.2021 16:54:24

burdis >> Všude na řece.

    NMilosVee - Profil | Pá 8.10.2021 15:55:58

    burdis >>
    Na řece

      Nburdis - Profil | Pá 8.10.2021 13:52:24

      dada11 >> Nevíte někdo, kde by se daly v okolí Třebíče nachytat ještě nástražní oukleje?

        Ndada11 - Profil | Pá 8.10.2021 12:09:33

        Tak dneska hurá na rybičky a zítra hurá na ně😀😀

          NElis - Profil | Út 5.10.2021 21:26:39

          Ned >> Jj přesně, všichni jsme tady jenom loutky🤔 A už je na každém co si zahraje😉

            Ndada11 - Profil | Út 5.10.2021 20:25:19

            Ned >> V kartách neznám bratra a v posteli sestru 😀😀

              NNed - Profil | Út 5.10.2021 20:21:06

              dada11 >> přes spáleniště, přes krvavé řeky 😂

                NNed - Profil | Út 5.10.2021 20:20:13

                Elis >> neměl jsi to mazat, kvalitních nelíbičů je jako šafránu 😜
                Taky jsem bývával slavnej, teď už jsu jen normální kokůtek, jako všichni 😳

                  Ndada11 - Profil | Út 5.10.2021 20:10:57

                  Ned >> Po Babišovsku.

                    NElis - Profil | Út 5.10.2021 15:55:46

                    Ned >> sorry woe,omyl, jinak slavnej jsem😆. Ale v jiném oboru🤟

                      NNed - Profil | Út 5.10.2021 15:05:38

                      vladěna >> asi to vzal politicky 😃

                        Ndada11 - Profil | Út 5.10.2021 13:42:36

                        vladěna >> Nevím, neznám ho.

                          Ndada11 - Profil | Út 5.10.2021 13:42:19

                          MilosVee >> Fakt? 😀😀

                            Nvladěna - Profil | Út 5.10.2021 13:13:24

                            dada11 >> esli von to nebude nějakej levičák-))

                              NMilosVee - Profil | Út 5.10.2021 13:09:47

                              dada11 >>
                              To byl Elvis

                                Ndada11 - Profil | Út 5.10.2021 10:30:43

                                vladěna >> Od nějakého Elis. Není to ten slavnej rocker, co už umřel?

                                  Nvladěna - Profil | Út 5.10.2021 10:25:12

                                  Ned >> no tvl.dostal jsi nelíbí,sice jsem nezjistil kvůli čemu ale vypadá to že místní děcka budou brzy rozdávat redky-))

                                    NEDAmrk - Profil | Út 5.10.2021 8:09:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Od 11.10 bude omezena doprava pres hraz, svedena do jednoho jizdniho pruhu.

                                      Ndada11 - Profil | Po 4.10.2021 22:59:57

                                      millihaus >> Taky pravda.

                                        Ndada11 - Profil | Po 4.10.2021 22:59:40

                                        MilosVee >> Hm😀