Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Bobo10 - Profil | Po 4.10.2021 21:29:29

Člověče... aby nahoře nezůstaly ryby na suchu 🤨

    millihaus - Profil | Po 4.10.2021 21:28:32

    dada11 >> Není, teď to teprve začne brát. Vždy když bylo tak málo vody to bylo na chytání super!!

      MilosVee - Profil | Po 4.10.2021 21:28:19

      dada11 >> půjde to ještě níž o cca 3 m

        dada11 - Profil | Po 4.10.2021 21:12:07

        Elis >> To už je dost málo.

          Elis - Profil | Po 4.10.2021 21:00:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Už to hrne😆

            dada11 - Profil | Po 4.10.2021 20:57:46

            Ned >> 😀😀

              dada11 - Profil | Po 4.10.2021 20:57:36

              MilosVee >> ?

                Ned - Profil | Po 4.10.2021 20:22:22

                dada11 >> zatím se pralo barevné prádlo, bílé přijde na řadu později :-))

                  MilosVee - Profil | Po 4.10.2021 20:20:17

                  dada11 >>
                  ?

                    dada11 - Profil | Po 4.10.2021 16:47:05

                    Nazdat lumpi. Už se prali?

                      MilosVee - Profil | Ne 3.10.2021 18:54:15

                      Serjoža >> to je všude už

                        Serjoža - Profil | Ne 3.10.2021 13:08:32

                        MilosVee >> Sem myslel že v řekách to není.Ty slávky.

                          Ned - Profil | So 2.10.2021 20:24:18

                          MilosVee >> píšu - bylo tam tradičně krásně 😂

                            MilosVee - Profil | So 2.10.2021 20:09:30

                            Ned >>
                            A ryby braly?

                              Ned - Profil | So 2.10.2021 19:15:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dnes tam bylo tradičně krásně 😁 Voda o metr níž jak před týdnem.

                                MilosVee - Profil | So 2.10.2021 15:27:07

                                Serjoža >>
                                Pod Jezem v Hrubšicích cca před třemi lety když člověk zabrodil, tak to pod nohama jen křupalo😀

                                  MilosVee - Profil | Pá 1.10.2021 20:09:55

                                  Serjoža >>
                                  Ty tam jsou už několik let.

                                    Ned - Profil | Pá 1.10.2021 16:48:09

                                    marmyš >> anonym? Proč? Veškeré dostupné informace a fotografie mám v profilu 😜

                                      Ned - Profil | Pá 1.10.2021 16:35:47

                                      stormandnature >> jj...to jsem sem ty odkazy na potápěčské stránky dával před časem já. Né že bych se chtěl chlubit 😁

                                        marmyš - Profil | Pá 1.10.2021 16:17:58

                                        vladěna >> Mohu si dovolit,pořád je to jen anonym. :-))