Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

marmyš - Profil | Pá 1.10.2021 16:16:56

stormandnature >> Jde mi o ty vrstevnice,ty tam vidíš bývalou řeku?

    Serjoža - Profil | Pá 1.10.2021 15:05:52

    Slávky už jsou aji na řece Jihlavě,pod Mohelnem.

      vladěna - Profil | Pá 1.10.2021 15:01:57

      marmyš >> no to jo,ale mě baví ten styl jakým mezi sebou komunikujete-))

        stormandnature - Profil | Pá 1.10.2021 15:01:52

        marmyš >> tak zrovna u hartvíkovickýho mlýna a starýho mostu, mají potápěči značenou cestu. Stejně tak od Laviček směrem k mostu. Možná bych to někde dohledal. Bylo to tam psaný myslím i s hloubkama.

          marmyš - Profil | Pá 1.10.2021 14:33:02

          vladěna >> Prdlajs,jde mi o ty hloubky a bývalý tok Jihlavky.

            vladěna - Profil | Pá 1.10.2021 14:17:33

            marmyš >> jo,neustále se štengrujete a to mě baví-))

              marmyš - Profil | Pá 1.10.2021 12:18:10

              vladěna >> Víš ty vůbec v čem je jádro pudla?

                vladěna - Profil | Pá 1.10.2021 7:55:22

                Ned >> už se stalo-))

                  Ned - Profil | Pá 1.10.2021 7:51:49

                  vladěna >> tak se nezapomeň vytřít ;-))

                    vladěna - Profil | Pá 1.10.2021 7:34:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Ned,marmyš.já se z vás fakt poseru-))

                      Ned - Profil | Pá 1.10.2021 6:10:38

                      marmyš >> inženýr jako inženýr, jsou to hlavy studované :-)

                        marmyš - Profil | Pá 1.10.2021 5:37:35

                        Ned >> Inženýři jak za korunu pi..,nejsou z Afriky?

                          Ned - Profil | Čt 30.9.2021 23:02:26

                          marmyš >> je to práce inženýrů, já jim věřím ;-)

                            marmyš - Profil | Čt 30.9.2021 22:42:45

                            Ned >> Se na to koukni,to jsou vrstevnice zatopených jezer a ne říčního údolí.

                              Ned - Profil | Čt 30.9.2021 22:25:39

                              marmyš >> možná už to tu bylo, ty hloubky tam asi budou.

                                stormandnature - Profil | Čt 30.9.2021 22:24:06

                                marmyš >> to bylo ještě v době, kdy jsem tu skalku pod mostem přelézal na druhou stranu a dolů od mostu táhl kolo. Dneska už bych se na to ani nevy.ral. Biče už mám jen pro děcka do kroužku.

                                  Bobo10 - Profil | Čt 30.9.2021 21:12:44

                                  EDAmrk >> 👍

                                    EDAmrk - Profil | Čt 30.9.2021 20:41:33

                                    Jelcin_m >> Do konce roku ma byt hotovo, znovu napusteni, to je uz v jine moci.

                                      Jelcin_m - Profil | Čt 30.9.2021 20:07:20

                                      EDAmrk >> a jak dlouho to bude asi takhle dole upuštěny?

                                        marmyš - Profil | Čt 30.9.2021 19:50:42

                                        stormandnature >> To je cena za to že se ti nechce tahat s navijákem. :-))