Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Nstormandnature - Profil | Čt 30.9.2021 19:17:26

marmyš >> ani prd. Vytáhl mi gumu na max, pak mu teda došlo, že mu něco vadí v hubě a rozjel to trochu svižněji. Nevydržel návazec.

    NEDAmrk - Profil | Čt 30.9.2021 18:23:31

    Bobo10 >> 11.10.2021 374,45 max. Za provozu az na cca 372.

      Nmarmyš - Profil | Čt 30.9.2021 17:05:48

      Ned >> Ta mapa je strašná kravina,se divím že to vůbec někdo mohl dát do oběhu. Takové hloubky nemohou existovat.

        NNed - Profil | Čt 30.9.2021 16:39:52

        marmyš >> jo, ale jen ty nad 60 cm ;-)

          NBobo10 - Profil | Čt 30.9.2021 14:44:21

          Dobrý den pánové, dnes se ke mě donesla zpráva ze od 4.10. Do 11.10. Bude upoustet ta přehrada... zjistuju podrobnosti... tak uvidíme...

            Nmarmyš - Profil | Čt 30.9.2021 13:56:44

            stormandnature >> A jak to teda dopadlo,dostal jsi ho?

              Nstormandnature - Profil | Čt 30.9.2021 13:44:52

              marmyš >> já ani nevím, kolik měl. Prostě jel pořád ve stejný hloubce a přibližně stejný vzdálenosti podél břehu. Ten netušil, že má něco v hubě.

                Nmarmyš - Profil | Čt 30.9.2021 13:20:42

                Ned >> To tmavé jsou ryby? :-))

                  Nmarmyš - Profil | Čt 30.9.2021 13:19:10

                  stormandnature >> Něco podobné jsem zažil v bítovské zátoce na Vranově. Za kaprem po skalách,chtělo se mu na jezero. Vlasec 0.16 to ale ustál. Měl jen něco přes tři kila,ale byl pěkně rozjetej. :-)

                    NNed - Profil | Čt 30.9.2021 12:07:01

                    marmyš >> vím, mám to tam zmapovaný ;-)

                      Nstormandnature - Profil | Čt 30.9.2021 12:06:50

                      marmyš >> pod mostem od Stropešína jsem vždycky pod skalou chytal okouny na 6m bič a hnojáka. To byla jízda. Jednou doslova, páč mi to tam vzal kapr, kterej se se mnou absolutně nebavil. Ten ani nevěděl, že je píchnutej. Klopítal jsem za ním po těch šutrech nahoru od mostu, až k tý druhý skále. Pak už nebylo kam.

                        Nmarmyš - Profil | Čt 30.9.2021 11:45:29

                        dada11 >> Nějak se mi nedařilo,malých haldy,ale větší se nepovedli.

                          Nmarmyš - Profil | Čt 30.9.2021 11:44:39

                          Ned >> Lovil jsem z obou stran,od Stropešína jama jak sviňa,naproti je to pozvolnější.

                            Ndada11 - Profil | Čt 30.9.2021 10:39:45

                            Ned >> Auto kousek, ještě úlovky. Loni sem tam byl asi pětkrát. Jen cejni, kapříci a pár malých candátků.

                              NNed - Profil | Čt 30.9.2021 10:06:11

                              MilosVee >> a proto tam zase někdy poněkolikáté zajedu 😉😃

                                NMilosVee - Profil | Čt 30.9.2021 10:04:37

                                Ned >>
                                Tak už víš, proč tam skoro nikdo nebývá😀

                                  NNed - Profil | Čt 30.9.2021 9:52:32

                                  dada11 >> jj... naproti bych to nesešplhal 😃

                                    Ndada11 - Profil | Čt 30.9.2021 9:37:47

                                    marmyš >> Nějaký tam jsou 😀. Ale už to není, co bývalo.

                                      Ndada11 - Profil | Čt 30.9.2021 9:37:10

                                      Ned >> To je ze strany laviček? Nebo naproti?

                                        NNed - Profil | Čt 30.9.2021 7:19:59

                                        MilosVee >> já to vím, ale je pro mne nejdostupnější, je tam pěkně a nikdo tam skoro nebývá :-)