Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NMilosVee - Profil | Čt 30.9.2021 7:00:26

Je fakt, že tohle je zrovna flek o ničem co se týče okounů, candátů atd.

    NNed - Profil | Čt 30.9.2021 6:30:13

    marmyš >> nikdo nepsal že je, ale nějací tam jsou. Byls tam někdy?

      Nmarmyš - Profil | Čt 30.9.2021 5:34:17

      dada11 >> To není flek na okouny. .-)

        Ndada11 - Profil | Čt 30.9.2021 5:23:25

        Ned >> Nebo zrcadlem. 😀

          NNed - Profil | St 29.9.2021 22:04:04

          dada11 >> mohli by ho obložit kachličkama :-))

            Ndada11 - Profil | St 29.9.2021 21:59:42

            Ned >> Pěknej most 😀😀

              NNed - Profil | St 29.9.2021 21:58:16

              dada11 >> v sobotu jsem pod jedním z mostů potkal jen jednoho okounka tak 20 cm, nechal jsem ti to ho tam :-)
              Bela nádherně průzračná voda
              Edit: doufám, že jsem fotem neproflákl něčí fléček :-))

                Ndada11 - Profil | St 29.9.2021 18:18:40

                MilosVee >> Ale aspoň tři kila.

                  NMilosVee - Profil | St 29.9.2021 16:07:38

                  dada11 >>
                  Jednoho cejna Ti tam teda necháme.😀

                    Ndada11 - Profil | St 29.9.2021 9:10:56

                    Tenhle víkend nemůžu, ale od příštího se už začnu zase věnovat přehradě. Tak mi tam něco nechte.

                      Ndada11 - Profil | Ne 26.9.2021 13:44:05

                      MilosVee >> Neboj, bude hůř 😀😀

                        NMilosVee - Profil | Ne 26.9.2021 10:02:43

                        Tak dnes jen jeden malej Candát 51 cm, a 2 záběry jsem netrefil.Slabota.Vody málo.

                          NPetr P - Profil | So 25.9.2021 14:43:49

                          Jen doplňující info, u průplavu jsem ji tam viděl na břehu už ve čtvrtek.

                            Nmillihaus - Profil | So 25.9.2021 10:58:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Zdarec všichni, sedíme na proti průplavu na Kozlov a včera tam byla vidět po upuštění vody utopená loďka. K mému překvapení při půlnočním stáčení se objevila na našem místě plovoucí. Musí být čerstvě utržená, je úplně zachovalá. Kdo si ji pozná tak mě kontaktujte. Rád ji vrátím.

                              Ndada11 - Profil | So 25.9.2021 7:28:38

                              novel >> Běžná velikost tam 😀😀

                                Nnovel - Profil | Pá 24.9.2021 20:06:38

                                dada11 >> Děkuji za přání, leč nezadařilo se.
                                Na háčku byla mrtvá na kandáta, ale už jsem o ně dlouho nezavadil. Když jo, tak na vláčku a samé pstruhové velikosti...

                                  Ndada11 - Profil | Čt 23.9.2021 18:33:54

                                  novel >> Ať se daří😀

                                    Nnovel - Profil | Čt 23.9.2021 17:21:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak jdem na to 🎣

                                      Nnovel - Profil | St 22.9.2021 19:33:40

                                      EDAmrk >> Tvrdil mi to kolega, který to má telefonicky přímo od nějakýho VODB PoZ nebo provozu...

                                        NMartian - Profil | St 22.9.2021 14:30:34

                                        EDAmrk >> tak zkus třeba říct, jak to vidíš :-) bude potom méně takovýchto dohadů a spekulací...