Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Dandik456 - Profil | Čt 25.4.2019 19:21:30

Zdravím, chtěl bych se zeptat jesli se smí na dalasu bivakovat a popřípadě kde?.

    Jelcin_m - Profil | Út 23.4.2019 10:59:16

    Lib >> no kdyz jsem videl, kolik tam bylo ted lidi a hlavne kolik tam kazdej navalil partiklu, jako by voda mela 20 stupnu + kazdou chvili voda dolu a do toho ty posrany lode, neni lehky dostat vetsi rybu

      Lib - Profil | Út 23.4.2019 9:40:56

      Jelcin_m >> neberou co :) nebo naopak?

        Jelcin_m - Profil | Út 23.4.2019 9:16:37

        Bobo10 >> nahore to poznas urcite, hlavne na aktivitě ryb je to znat, aspon ty velký ryby kolem 10kg na to nahoře dost reagujou.. me teda urcite

          Bobo10 - Profil | Po 22.4.2019 19:55:16

          Ahoj. Je nejak na prehrade citit ubyvani vody? Hlavne mysleno nekde nahore? Zda se podle grafu ze je to +- 1,5 m. Nebo je to nepatrne?

            dada11 - Profil | Po 22.4.2019 18:32:07

            Lib >> Mně se daří slušně. Největší kapr 55 cm. Byl jsem včera a dnes, jen ráno. Kaprů a cejnů moc. Jen ta velikost nic moc.

              Martian - Profil | So 20.4.2019 21:00:17

              Lib >> přesně jak píšeš, přes den ryba nejde... 😉

                Lib - Profil | So 20.4.2019 20:13:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak co bando jak vam to šlape voda přes den hore dole a ryba moc nejde jen menší a cejnaři nebo něco jde?

                  dada11 - Profil | Po 8.4.2019 18:55:57

                  Martian >> Mamky před náma schovávají 😀

                    Martian - Profil | Ne 7.4.2019 23:36:50

                    dada11 >> jojo, kvantum malých, taky tak... Mamky jsou někde zašitý.

                      dada11 - Profil | Ne 7.4.2019 19:12:38

                      Dneska na Dalasu asi 15 kaprů 30-50 cm. A asi třicet cejnů.
                      Vítr a zima jak svině.

                        bleha - Profil | Pá 5.4.2019 21:35:06

                        Martian >> Vtipe :-))))

                          bleha - Profil | Pá 5.4.2019 21:34:42

                          dada11 >> O jaderku nejde, jde o turbíny, co mají zakopaný ve hrázi.... Když je odstávka, nemá to s kolísáním hladiny co dělat, ba naopak, snaží se vyrábět... :-(

                            dada11 - Profil | Pá 5.4.2019 21:24:26

                            bleha >> Odstávky jsou na jaderce často. Teď bude tuším v květnu.

                              Martian - Profil | Pá 5.4.2019 14:25:55

                              zdežák >> a vo tom si můžeme nechat jenom zdát :-D

                                zdežák - Profil | Pá 5.4.2019 13:19:57

                                Martian >> tak to kdyby tak bylo tak je to nejlepsi revir v MRS!!!

                                  Martian - Profil | Pá 5.4.2019 12:27:43

                                  bleha >> za týden to napustí na 381 a do listopadu s tím nehnou :D

                                    bleha - Profil | Pá 5.4.2019 12:10:09

                                    EDAmrk >> Čau Edo. Plánuje se letos nějaká odstávka strojů? Dík za info.

                                      tuzemak - Profil | Ne 31.3.2019 16:00:45

                                      dada11 >> dej pokoj v nedělo. 😜😜😜

                                        dada11 - Profil | Ne 31.3.2019 15:56:24

                                        tuzemak >> Jen práca.