Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Ndada11 - Profil | Čt 2.5.2019 18:56:44

Garys >> Mám špatnou grafiku. Tak jen hádám.

    Ndada11 - Profil | Čt 2.5.2019 18:55:07

    Bobo10 >> Už bohužel klesá.

      Njkros - Profil | Čt 2.5.2019 18:32:24

      Lukincarp >> Ahoj kde chytas nahore? Koukam fotky z noci, prez den nic? Na co ti to jezdi...

        NBobo10 - Profil | Čt 2.5.2019 15:06:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dalas nahoře... Ať to tak zůstane.

          NBOBŠ - Profil | Čt 2.5.2019 11:44:18

          Lukincarp >> Krásná zdravá ryba z kategorie 10+ doteď nezdokumentovaná gratulace
          PS: už nepij:)))

            NMartian - Profil | Čt 2.5.2019 11:24:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Martík >> chlape chlape... Že zrovna ty máš potřebu takových komentu.... 😶

              NGarys - Profil | Čt 2.5.2019 11:16:08

              dada11 >> spíš ne, tomu novějšímu chybí nad řitní šupiny ;)

                Ndada11 - Profil | St 1.5.2019 21:14:34

                Lukincarp >> Ten šupináč je jeden a ten samý ?

                  Ndada11 - Profil | St 1.5.2019 21:11:56

                  Lukincarp >> Pěkný

                    NMartík - Profil | St 1.5.2019 21:10:02

                    Lukincarp >> kapři pěkní, jen skoda ze jsou tak velké prsty... není to potřeba :)

                      NLukincarp - Profil | St 1.5.2019 21:03:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak další čtyř hodinová docházka a zase to píplo (tentokrát dvakrát).

                        NMartian - Profil | Ne 28.4.2019 23:30:09

                        Lukincarp >> to teda 😉 pěkná ryba, gratulace

                          NLukincarp - Profil | Ne 28.4.2019 22:01:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Na Dallasu už to zase jezdí.(jak voda ta kapříci)

                            NBobo10 - Profil | Pá 26.4.2019 17:27:53

                            Ahoj Chlapci. A co hady? Uz jste nekdo zkousel? Ja chtel dneska ale nedostal jsem doma vychazky... Rousnaky uz mam... Diky za info.

                              Nladan1303 - Profil | Pá 26.4.2019 13:13:21

                              Detroit93 >> ty jsi asi neviděl toho smajlíka synku,no budiž .opět si půjdem každý svojí cestou.

                                NDetroit93 - Profil | Pá 26.4.2019 9:34:51

                                ladan1303 >> tak se zase uklidnime :) otevři oči a uvidíš to taky... teda v případě ,že to vidět chceš :) ..... bez kapra domů nejdou :)

                                  Nladan1303 - Profil | Pá 26.4.2019 6:45:22

                                  Detroit93 >> neurážej důchodce nebo ti rozbiju držku-))))

                                    NDandik456 - Profil | Čt 25.4.2019 20:57:27

                                    Dík moc. :) příští týden se tam chystáme s bráchou, tak snad příjde něco většího. Kdyžtak se pochlubím :D ;)

                                      NJelcin_m - Profil | Čt 25.4.2019 20:17:43

                                      Dandik456 >> porybnej ti nic nerekne, ale policajti ti to daj bud za 500, nebo 200, podle nalady🤨 vetsinou jezdi hlavne o prazdninach, ale jak bylo receno, kdyz nekomu vlezes na misto, nebo pustis kapra kteryho by nejradsi videli prihlizejici doma, tak je muzes cekat kdykoli😀

                                        NDetroit93 - Profil | Čt 25.4.2019 20:08:41

                                        Dandik456 >>
                                        Ahoj, když budeš mít štěstí a nikdo tě nenahlásí ,tak můžeš všude... (většinou to jsou rybáři co si každý den chodí aspoň pro jednoho kapra o velikosti 45cm..... čeleď důchodci mám namysli..)
                                        jinak je to zakázané. Porybný budou mít pindy ,ale nemůžou ti nic..:) s PČR je to už horší vem si sebou pro jistotu kováče.... Naše Vlastní zkušenost..:D viď Jelcku.. :D :D