Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Ntuzemak - Profil | Ne 31.3.2019 15:50:45

dada11 >> tak na to nejni lék. 🤑🤑🤑

    Ndada11 - Profil | Ne 31.3.2019 15:35:15

    ladan1303 >> Kdo, koho ?

      Ndada11 - Profil | Ne 31.3.2019 15:34:54

      tuzemak >> Chybí mi hlavně peníze. Nepotřebuju moc, ale trochen víc by nevadilo.

        Ntuzemak - Profil | So 30.3.2019 20:33:01

        ladan1303 >> na tuto se bude hodně vařit
        , o to sa postarám. 😂😂😂

          Nladan1303 - Profil | So 30.3.2019 18:53:11

          tuzemak >> tak vidíš,na každou svini se vaří voda-)))

            Ntuzemak - Profil | So 30.3.2019 18:00:10

            ladan1303 >> zdravi zatim drží, soused mosi vyřešit černou stavbu, zbouráni nosny zdi, su zvědav jak to vyřeši, neměl stavebni povoleni ani statika..

              Nladan1303 - Profil | So 30.3.2019 17:54:28

              tuzemak >> tak poreferuj jak se daří,zdraví a soused?

                Nladan1303 - Profil | So 30.3.2019 17:52:54

                dada11 >> jebe-))))

                  Ntuzemak - Profil | So 30.3.2019 15:40:59

                  dada11 >> co ti chybí, čaganovi kapky?

                    Ndada11 - Profil | So 30.3.2019 15:21:36

                    ladan1303 >> Ve tvém věku se už nedivím.

                      Ndada11 - Profil | So 30.3.2019 15:21:07

                      tuzemak >> Nemůžu za to, že jsem nemocný.

                        Ntuzemak - Profil | So 30.3.2019 9:36:30

                        ladan1303 >> Ládiku hoj hoj..

                          Nladan1303 - Profil | Pá 29.3.2019 19:26:53

                          Starc55 >> taky jsem ještě nesmočil-)))

                            Nladan1303 - Profil | Pá 29.3.2019 19:26:16

                            tuzemak >> zdar Janku,ty stará vydro-)))

                              Ntuzemak - Profil | Pá 29.3.2019 17:57:12

                              dada11 >> nemáš furt chlastat. 😜😜😜

                                Ndada11 - Profil | Pá 29.3.2019 16:09:56

                                Starc55 >> Vypadá to, že mi i ten víkend padne.

                                  NStarc55 - Profil | Pá 29.3.2019 15:25:37

                                  dada11 >> Tak to jsme na tom úplně stejně. :-)

                                    Ndada11 - Profil | Út 26.3.2019 18:10:11

                                    Já se letos ještě na ryby nedostal. Možná o víkendu.

                                      Nmillihaus - Profil | Po 25.3.2019 19:14:20

                                      Čau kolegové, tak jak Vám to šlape na Dalasu. Já byl v sobotu a nic. Aut a lidí
                                      jak v kostele. Je pravda, že to bylo spíše o opravě loďky. Nahození bylo pouze doplňkové.
                                      A té vody, to je paráda!!🙈👏👏

                                        NEDAmrk - Profil | Čt 14.3.2019 21:19:50

                                        Čt 7.2.2019 18:36:51
                                        St 7.2.2018 13:45:10