Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

bleha - Profil | Út 26.2.2019 12:28:42

Hoďte pak nějaký fotky, tolik vody jsem už dlouho neviděl... :-)

    Serjoža - Profil | Po 25.2.2019 23:13:18

    Má být teplo to roztaje do středy.

      dada11 - Profil | Po 25.2.2019 20:46:44

      Ve středu asi kolem čtvrté budu na pláži v Koněšíně. Tak pak dám info.Pokud se něco neposere.

        Jelcin_m - Profil | Po 25.2.2019 16:24:47

        Petr 21 >> No když jsem se byl dívat na mostě před týdnem, tak to bylo všude okolo rozmrznutý, ale od koněšínský pláže všude led.. Tak se někam kouknu a uvidím no

          Petr 21 - Profil | Po 25.2.2019 16:08:17

          Jelcin_m - Já jedu na Dalešky ve středu ale pojedu od hráze, tak uvidím kam mě led pustí. Podle posledních fotek by to mělo být ke Stropešíňáku už v pohodě.

            Jelcin_m - Profil | Po 25.2.2019 16:02:00

            jak to vypadá kolem Koněšína, je to už rozmrzlé ? Vím, že Číměř už byla před týdnem, ale tady ne

              millihaus - Profil | So 16.2.2019 21:11:21

              Martian >> čau zítra jsem chtěl jet umýt lodku před opravami. Dostanu se k vodě? Zkoušel jsi to prorazit?

                dada11 - Profil | So 16.2.2019 19:35:46

                Martian >> Třikrát drbnou s vodou a led nebude. Třeba 😀

                  Martian - Profil | So 16.2.2019 19:13:03

                  chlapi omluva :-)) trochu sem to domotal... myslel jsem hartvikovickou. dneska jsem byl mrknout na konesinske a vsude led...

                    ladan1303 - Profil | Pá 15.2.2019 19:06:14

                    Martian >> to jezdíš loďkou?

                      Martian - Profil | Pá 15.2.2019 17:26:27

                      PetrM >> není, dneska jsem to viděl cestou do práce...

                        PetrM - Profil | Pá 15.2.2019 13:14:00

                        Ahoj nevíte někdo jestli je koněšinská pláž zamrzlá děkuji

                          Bobo10 - Profil | Pá 15.2.2019 12:25:31

                          Já jenom vláčím. Tak mám času dosti. Tak hodně štěstí.

                            Vydra241 - Profil | Pá 15.2.2019 12:09:25

                            Je to část přehrady od obce Dalešice,pod vodou je zatopené Hradisko stavba z dob neolitu, musím to zajet proskoumat sezóna je tady.

                              burdis - Profil | Pá 15.2.2019 11:02:27

                              Bobo10 >> Ostrov v Dalešický....

                                Bobo10 - Profil | Pá 15.2.2019 10:54:23

                                Vydra241 >> Nevím kde je hradisko... :-)

                                  Vydra241 - Profil | Pá 15.2.2019 9:22:35

                                  Ahoj co tak na dalas úsek Hradisko, máte někdo skušenost já jezdím od Koňešina dík.

                                    Bobo10 - Profil | Čt 14.2.2019 13:20:25

                                    zdežák >> No kdyz tam nebudes nikomu prekqzet tak snad jo. Ale moc mista tam na to neni. Vis jak to myslim... Kdyby takovych bylo vic. V sezone se kazdopadne plati i za vjezd pro pouhe spusteni lode.

                                      zdežák - Profil | Čt 14.2.2019 11:00:34

                                      Bobo10 >> a co auto je mozne ho tam nechat ?

                                        Bobo10 - Profil | Čt 14.2.2019 9:51:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Pár fotek. A závora je zvednutá a dostaneš se pouze na spuštění loďky. Vjezd k pláži a ke skále je zavřený.