Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Nalfonz42 - Profil | Út 27.11.2018 23:13:23

Martian >> Hmmm... a kam se těch 8 m podělo? 🤔

    NMartian - Profil | Út 27.11.2018 23:05:58

    alfonz42 >> v kolísání hladiny o cca 8m 😂😂😂

      Nalfonz42 - Profil | Út 27.11.2018 22:53:39

      Jen by mne tak zajímalo, jaký je rozdíl mezi Daleškami a Mohelnem? 🤔

        Nalfonz42 - Profil | Út 27.11.2018 21:37:30

        dada11 >> woe... přece na Dalasu 😉😃

          Ndada11 - Profil | Út 27.11.2018 19:53:13

          Martian >> Taky pěkný. Kde to je?

            Ndada11 - Profil | Út 27.11.2018 19:52:28

            petiju >> Pěkný, kde to je ?

              NMartian - Profil | Út 27.11.2018 10:41:48

              Starc55 >> tak na to už jsem si zvyknul :) spíš je blbý jak je málo vody... na některých místech to bylo kvůli tomu letos úplně zabitý... oproti minulýmu roku...

                NStarc55 - Profil | Út 27.11.2018 10:28:12

                Martian >> Musím s tebou jen souhlasit. Jen kdyby s tou vodou tak nehejbali...

                  NMartian - Profil | Po 26.11.2018 22:57:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  chlapi taky neco prihodim z vikendu :-) tedka je to uplne nejkrasnejsi rybarsky obdobi v roce... aspon pro mě jo :-)

                    Npetiju - Profil | Ne 25.11.2018 20:11:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    18.11.2018

                      Nzdežák - Profil | Pá 23.11.2018 9:12:40

                      kanec555 >> jj svatá pravda jde tam chytnout krasnej kapr ale za to jak tam lita voda tak jsem tam byl letos 2x a nemam chut tam vubec se vracet

                        Nkanec555 - Profil | Čt 22.11.2018 20:49:44

                        Určitě tam budou krásný kusy, ale pokud tam machrujou s vodou a od policie je buzerace, tak stejně jako letos i příští rok se tam nevydám a to bydlím kousek.

                          NKubajz - Profil | St 21.11.2018 17:24:04

                          bleha >> No jo,částečně je to právě z důvodu nánosu bahna.Zas tak se neorientuji v tom,jak moc hýbou s hladinou,jestli víc než v minulých letech,ale ty louky místo vody z dob,kdy jsem tam býval častěji než teď nepamatuji.I v létě bývala pod Číměří voda.Dneska můžeš vyhnat kozy na pastvu

                            Ndada11 - Profil | St 21.11.2018 17:01:54

                            kanec555 >> Loni můj kolega z práce. Neviděl jsem ho, ale prý měl 21,5 kg a 105cm. Já letos chytil kolem 15 kg. Ale byl plný jiker.Bez jiker by měl určitě míň.Nevážil jsem ho jen odhadem.

                              Nbleha - Profil | St 21.11.2018 16:40:41

                              Kubajz >> Jojo, bývala... Teď je to čím dál horší. O bahně mi povídej... Teď jak to spouští o 3 metry je to katastrofa. Na jaře dopoledne najedou, začne se to v trávě mlátit a odpoledne je to na suchu.

                                NKubajz - Profil | St 21.11.2018 16:06:33

                                Pardon,pod Koněšín.Kozlany jsou ještě v pohodě s bahnem.

                                  NKubajz - Profil | St 21.11.2018 16:04:31

                                  bleha >> Pomalu,ale jistě začíná být.Dravci,jakože to bývala vyhlášená voda na dravce,mizí a kaprů přibývá.I těch větších.Snad se tam kapr přes dvacet už chytl,údajně.Celej přítok až skoro pod Kozlany už je řádně zanesenej bahnem a začíná to mít charakter i hloubku spíš kaprových vod.

                                    Nbleha - Profil | St 21.11.2018 11:57:49

                                    kanec555 >> Myslím si že určitě, ale o nikom nevím :-) Každopádně za mě tato voda není o kaprech 20+... :-)

                                      Nkanec555 - Profil | Út 20.11.2018 21:10:49

                                      Chytl vůbec někdo na dalasu kapra o váze větší než 20kg?

                                        Ndada11 - Profil | Út 20.11.2018 13:32:05

                                        kanec555 >> Tak to je celý MRK 😁