Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Nkanec555 - Profil | Po 19.11.2018 21:56:18

Ta diskuze tady 😏

    Ndada11 - Profil | Po 19.11.2018 14:04:32

    kanec555 >> Co je zajímavé ?

      Nkanec555 - Profil | Ne 18.11.2018 21:54:57

      Zajímavé 😊

        NBobo10 - Profil | Út 13.11.2018 22:35:12

        dada11 >> Tak aspon ze tak... No vlastne vanoce jsou za dveřmi. 😎

          Ndada11 - Profil | Út 13.11.2018 19:47:38

          Bobo10 >> Kámoš jel okolo a prej vyděl, jak to loví.

            NBobo10 - Profil | Út 13.11.2018 15:25:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak to vypadá ze v Kozichovicich budou mit novou nasadu. Jestli to teda nestihly slovit. Ale uz tu neni ani kapka vody jen blatou a sem tam jde videt nejaka rybka co nestihla vodu... No snad se jim podarilo uplavat... Nemusim asi psat ze je to Markovka

              Ndada11 - Profil | St 7.11.2018 6:55:55

              marmyš >> Jsi v pořadí, musíš počkat 😁

                Ndada11 - Profil | St 7.11.2018 6:55:30

                cechura09 >> Ok budu s sebou nosit helmu 😁

                  Nmarmyš - Profil | Út 6.11.2018 11:42:58

                  dada11 >> Kamošům už jsi lodě dodal a na mě kašleš? Od jara čekám jak blbec a pořád nic:-))

                    Ncechura09 - Profil | Út 6.11.2018 9:47:15

                    dada11 >> Jak tě uvidím se prohánět na mý lodi, co mi zmizla někdy zjara letos, sejmu tě feedrovým krmítkem......:/

                      Ndada11 - Profil | Út 6.11.2018 9:13:45

                      Bobo10 >> Jen aby 😁

                        Ndada11 - Profil | Út 6.11.2018 9:12:59

                        Azis >> 😁

                          NBobo10 - Profil | Út 6.11.2018 5:42:05

                          Kluci, pánové. Nic se nebojte. Nikomu nic brát nebudu. To nych si nedovolil...

                            NAzis - Profil | Po 5.11.2018 19:58:35

                            dada11 >> Hlavne at neberou tu mou.Vypada chudinka stara otlucena,ze zadnyho majitele ani nema😁.Byl bych smutnej😁.

                              Ndada11 - Profil | Po 5.11.2018 19:44:36

                              Bobo10 >> Si tam zajeď, jsou jich tam desítky 🍻🍻🍻😁

                                NBobo10 - Profil | Po 5.11.2018 13:36:18

                                Ještě tak jednu dvě potřebuji . Tak kdyby jsi věděl o nějaký bez majitele tak za odvoz beru. 😎

                                  Npetiju - Profil | Po 5.11.2018 10:41:33

                                  Tak hlavně tam je dost lodí co se třeba za dest let nepohly z místa.Břehy jsou postetý desítkami lodí které nikdo nepoužívá.

                                    NBobo10 - Profil | Ne 4.11.2018 17:20:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Varování pro všechny kdo mají někde ukotvenou loďku. Po deštích se celkem naplnily. Aby jste pak nebyly smutní. Toto konkrétně Dalešice. Tam to přičítám i tomu jak se neustále jebe s vodou. Ranní příjezd k vodě ještě za tmy a zděšení. Naštěstí se mi ji podařilo vytáhnout. Dva kolegové na tom budou hůř. Pak mi to alespoň koplo.

                                      Ncechura09 - Profil | Út 16.10.2018 16:40:17

                                      Kubajz >> Mrkni někdy na ty zatopený pařezy, když budeš mit loďku, jsou kolikrát obalený chrostíkama. Zjara jikry, občas rybku.......hladem není..:)

                                        NBOBŠ - Profil | Út 16.10.2018 13:04:38

                                        Kubajz >> jj tihle lysco šupináči moc nerostou je jich tam víc z téhle násady ale zase jsou nádherní :) povedlo se něco lepšího kdyžtak SZ