- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Daiwa S5000T
Zdravím, zní to asi hodně blbě už. Ale navijáky kupuji skoro 3 měsíce. Chci si koupit něco od Daiwy, ale né bait. Přemýšlím mezi Embemy PRO, nebo kdyby se daly sehnat někde Tournamenty S5000T - S6000T. Ty Entohy mi přípomínají Excelery a Excelery Emcasty a Emcasty čerstvě nové Ticy. Nemáte někdo tip,kde by se daly koupit u nás ty starý Tournamenty nebo od někoho? Nevím co si mám o těch nových Entohách myslet a zkušenosti s nima nikdo z mých známých nemá. Ten pružinový překlapěč - tomu nějak nevěřím. Můžete mi někdo dát tip, nebo půjdu fakt do těch emblemů. Díky za Vaše odpovědi.
Autor diskuse: Jan - Profil , 11.4.2006 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Ndevro - Profil | So 10.12.2011 18:38:07
Poušťák >> Mě tam jdou taky,ale nazajedou pěkně dozadu tak jak mají.Oproti Entohu mají širší patku nebo jak to nazvat.
Nclarence - Profil | So 10.12.2011 14:51:14
carpio >> Myslel jsem nejdřív,že koupím dva Sceptery jednoho mám navíc tak ho prodám stejně jsem ho měl dvakrát u vody někomu se bude třeba hoditJ
NPoušťák - Profil | So 10.12.2011 14:04:28
devro >> Mě jdou Tourn.S 5000 T do sedla navijáků úplně normálně.
Nclarence - Profil | So 10.12.2011 12:55:27
carpio >> Já jsem objednal 3 kousky na bazaru klukovi začíná chytat tak mu budou do začátku myslím stačit.J
NSlavík - Profil | So 10.12.2011 12:49:53
carpio >> bych k Entohu napsal že je super v porovnání cena výkon,určtě jsou lepší motadla ale cena je taky jiná....
Ncarpio - Profil | So 10.12.2011 12:43:42
Carpi >> No jsem rád že jsi spokojen, buď rád že ti dobře slouží, nechci to rozebírat, můj názor je, že je SUPERHEZKEJ s celkem slušným chodem, ale SUPERKVALITU si já představuji jinak. Každý , včetně mně je většinou nadšený když má něco, co používá, ale vždy je to jen do doby, než pozná něco lepšího
Ncarpio - Profil | So 10.12.2011 12:36:58
flekos >> jj je to možný, já už si je ale kupovat nebudu:-)))
Nflekos - Profil | So 10.12.2011 12:34:54
carpio >> I 6000 ST. Myslim je jich jeste par v auci na www.ebay.de Ale bacha ty novejsi maji lozisek 7. veikost S 5000 T a S5500T.
Nclarence - Profil | So 10.12.2011 12:29:07
carpio >> Dík mě se jedná jen o ložiska já vím .že 5000 je velikost cívky ale napsal jsem to radši celý.J
Ncarpio - Profil | So 10.12.2011 12:21:03
clarence >> Daiwa S jedno ložisko, Daiwa ST tři , možná 3+1 Daiwa Z myslím 5 to číslo 5000 s tím nemá nic společné to je velikost navijáku, byly 4500,5000 a 5500 ale už se dlouho nedělají, nevím jestli si to pamatuji přesně
Nclarence - Profil | So 10.12.2011 11:24:37
Chtěl bych oživit otázku nevíte prosím vás kolik ložisek má Daiwa Emblem s5000t?Hledal jsem to všude možně někde píšou 7, někde 4 ,a někde taky jenom 1.Díky Jarda.
Ndukin - Profil | Pá 9.12.2011 19:46:40
Já mám Entohy a veliká spokojenost, jsem strojař a na výrobní nepřesnosti si docela potrpím.
Mají hladký chod, brzdu která pěkně funguje, téměř žádné vůle, ten překlapěč jak zamkne se mi taky líbí sedí to v té pozici spolehlivě, neměl bych z toho obavy. Používám je velice často, na vyvážky. Vzhled není nějak přeplácaný. Prostě jsem je vždycky chtěl, mám je dva roky a vlastnosti se používáním nezměnili ani o chloupek.
Ale ty S5000T jsou sice trochu starší kousky ale určitě kvalitní, záleží na vkusu každého z nás.
Nečetl jsem na ně nikde žádné špatné recenze.
Mají hladký chod, brzdu která pěkně funguje, téměř žádné vůle, ten překlapěč jak zamkne se mi taky líbí sedí to v té pozici spolehlivě, neměl bych z toho obavy. Používám je velice často, na vyvážky. Vzhled není nějak přeplácaný. Prostě jsem je vždycky chtěl, mám je dva roky a vlastnosti se používáním nezměnili ani o chloupek.
Ale ty S5000T jsou sice trochu starší kousky ale určitě kvalitní, záleží na vkusu každého z nás.
Nečetl jsem na ně nikde žádné špatné recenze.
Čtenáři této diskuse také sledují
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5335
NNavijáky Daiwa Emblem1373
NShimano Power Aero 100001660
NKaprařský top vercajk3167
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NLithiové baterie - srovnání1546
NHarrison - vše o této značce3722
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NATTs hlásiče a ATTx příposlech546
NMikbaits - pikantní švestka534
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
CA HITRA
Naše cestovní kancelář nabízí autobusové a individuální zájezdy na rybaření ve středním Norsku, v rybářsky vyhlášené...












