- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Daiwa S5000T
Zdravím, zní to asi hodně blbě už. Ale navijáky kupuji skoro 3 měsíce. Chci si koupit něco od Daiwy, ale né bait. Přemýšlím mezi Embemy PRO, nebo kdyby se daly sehnat někde Tournamenty S5000T - S6000T. Ty Entohy mi přípomínají Excelery a Excelery Emcasty a Emcasty čerstvě nové Ticy. Nemáte někdo tip,kde by se daly koupit u nás ty starý Tournamenty nebo od někoho? Nevím co si mám o těch nových Entohách myslet a zkušenosti s nima nikdo z mých známých nemá. Ten pružinový překlapěč - tomu nějak nevěřím. Můžete mi někdo dát tip, nebo půjdu fakt do těch emblemů. Díky za Vaše odpovědi.
Autor diskuse: Jan - Profil , 11.4.2006 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
14x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Rangemaster - Profil | Út 11.4.2006 20:39:08
Jestli se rozhoduješ mezi Emblemy PRO a Tournamenty, tak bych ti rozhodně radil Tournamenty. Z jednoho prostého důvodu. Jsou vyrobené v Japonsku a podle slov servismana Daiwy se navijáky vyrobené před 5ti lety v japonsku nedají vůbec srovnávat s nynějšímy kousky, prodávané jeko Emcast, Emblem atd...
Marda - Profil | Út 11.4.2006 18:28:13
Plánovač tras http://www.skoda-auto.com/cze/
Byl jsem tam 2x a sedí to.
Marda - Profil | Út 11.4.2006 17:49:18
Tak mezi... Mo - Fr 09:00 - 18:00 | Sa 09:00 - 13:00
edit ;o))))
edit ;o))))
hunol - Profil | Út 11.4.2006 17:42:24
Marda - 363km bych jel i pro jeden já to mám cca 550 ale jezdím tam rád i když mé platební kartě se to moc nelíbí.
Jan - je lepší si zboží rezervovat mailem nebo tel., máš jistotu že to budeš mít nachystaný, jinak si taky můžeš udělat jen pěkný výlet. V sobotu měl do 12:00. Kurňa ten edit.
Jan - je lepší si zboží rezervovat mailem nebo tel., máš jistotu že to budeš mít nachystaný, jinak si taky můžeš udělat jen pěkný výlet. V sobotu měl do 12:00. Kurňa ten edit.
Marda - Profil | Út 11.4.2006 17:30:27
hunol > :o)
přidám tedy info o cestě - do Herriedenu je to z Prahy 363km stále po dálnici. Podle mého se to pro 2 tyhle nesmrtelný navijáky vyplatí. V sobotu mají otevřeno tuším do 14h. Je lepší předem napsat e-mail a ověřit, jestli zboží mají, případně rezervovat.
přidám tedy info o cestě - do Herriedenu je to z Prahy 363km stále po dálnici. Podle mého se to pro 2 tyhle nesmrtelný navijáky vyplatí. V sobotu mají otevřeno tuším do 14h. Je lepší předem napsat e-mail a ověřit, jestli zboží mají, případně rezervovat.
Marda - Profil | Út 11.4.2006 17:24:11
Jan > http://www.angelzentrale-herrieden.de/body_index.p hp?nav=2&state=1&id=710
www.angelzentrale-herrieden.de
www.angelzentrale-herrieden.de
hunol - Profil | Út 11.4.2006 17:23:51
Jan - Ty S5000T mají i tady ale nevím odkud seš, jestli by se vyplatilo tam zajet.http://www.angelzentrale-herrieden.de/onlinesortim ent.html
Velký výběr Daiwy máš i tady :http://www.tomas-carpio.cz/
Velký výběr Daiwy máš i tady :http://www.tomas-carpio.cz/
Jikr k - Profil | Út 11.4.2006 14:49:29
Mám Entochy dva roky předtím jsem měl spousty navijáků i Tournamenty jsem spokojen neměl jsem problém.Jsou lehčí a menší než Tournamenty.
Honza M | Út 11.4.2006 13:41:40
Miloš: pane kolego, tyhle mašinky bych si také rád pořídil... Můžete mi tedy poradit kde je seženu? Těžko že? K čemu byl Váš kometář? K h....u!
Jkh - Profil | Út 11.4.2006 13:01:46
Miloš: tva rada byla nad zlato.....nahod nekoho kdo je schopny to dovezt, ci prodat.....jinak se radeji nevyjadruj...Kdyz u nekoho nechces nakupovat a radeji si to dovezes sam, nebo koupis nekde jinde, prosim, nikdo ti tady nic nevnucuje. Ale pokud neumis poradit, tak drz radeji usta...EDIT: ja tam nakupuji a jsem zatim spokojen, ale pokud mas lepsiho dodavatele budeme vsichni radi az ho zverejnis!!!!
Jirkan | Út 11.4.2006 12:38:42
Miloš: nevím kdo jsi a je mi to jedno. Co se týče p. Flídra, tak u něho nakupuji poměrně dost často a zatím vše co jsem chtěl, měl skladem nebo v brzké době dovezl a to vše za , pro mě, rozumné ceny. Nikoho nenutím, aby u něho nakupoval. snažím se jenom pomoci a vím , že několik lidí po mém upozornění u něho ve vší spokojenosti nakoupili. Pokud máš něco k mé osobě, v kartě najdeš můj e-mail. Bohužel Tvůj k mání není
Miloš | Út 11.4.2006 12:32:27
Jirkan - už jseš s tím Flídrem fakt trapnej, každý třetí tvůj příspěvek flídr, flídr. Přitom bere u huby skoro každýho, nic za stejné ceny nemá, skladem taky nic a vždycky se to u něj prodraží. Jen to umí dobře okecat a 2/3 sortimentu stejně řekne že nedováží protože se to nevyplatí
Čtenáři této diskuse také sledují
Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5335
Navijáky Daiwa Emblem1373
Shimano Power Aero 100001660
Kaprařský top vercajk3167
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
Lithiové baterie - srovnání1546
Harrison - vše o této značce3722
Karbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
ATTs hlásiče a ATTx příposlech546
Mikbaits - pikantní švestka534
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StFanclub značky Shimano 16401
StDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StKrátkodobá kaprařina x 9947
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











