- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Daiwa S5000T
Zdravím, zní to asi hodně blbě už. Ale navijáky kupuji skoro 3 měsíce. Chci si koupit něco od Daiwy, ale né bait. Přemýšlím mezi Embemy PRO, nebo kdyby se daly sehnat někde Tournamenty S5000T - S6000T. Ty Entohy mi přípomínají Excelery a Excelery Emcasty a Emcasty čerstvě nové Ticy. Nemáte někdo tip,kde by se daly koupit u nás ty starý Tournamenty nebo od někoho? Nevím co si mám o těch nových Entohách myslet a zkušenosti s nima nikdo z mých známých nemá. Ten pružinový překlapěč - tomu nějak nevěřím. Můžete mi někdo dát tip, nebo půjdu fakt do těch emblemů. Díky za Vaše odpovědi.
Autor diskuse: Jan - Profil , 11.4.2006 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NFSnevajs - Profil | Pá 9.12.2011 12:19:38
dokazete mi nekdo vysvetlit proc je Daiwa S6000 drazsi nezli s5000 ??? Kvuli kapacite civky ??,nebo horsimu prevodu ? :)))
http://www.angelzentrale-herrieden.de/shopXT/product_info.php?info=p618_Daiwa-Tournament-ST.html
http://www.angelzentrale-herrieden.de/shopXT/product_info.php?info=p618_Daiwa-Tournament-ST.html
NHubschman - Profil | St 2.3.2011 0:26:24
Radek Fox - 12.4.2006 6:18:41 >> Čau.Prosim tě můžeš mi poradit jak se nakupuje na eBay.de.Dík
Npjarmil - Profil | St 30.9.2009 22:03:23
co s tyka pana flidra tak dnes jsem u nej byl poprve a udelal na me velice dobry dojem.. myslim ze mam nove strdisko nakupu.-)))
NRadek Fox - Profil | Pá 5.6.2009 14:46:46
Marcus >> Já mám typ S5500T s hlubšími cívkami a ty mělké jsem si dokoupil. Pokud se nemýlím, tak nebudeš mít problém sehnat ty mělké, ale na samostatný prodej hlubokých S5500T jsem nikde a nikdy nenarazil /od roku 1999/.
Zde je foto Daiwa Tournament S5000T.
Daiwa Tournament S5000T
Line Capacity: 330m-14lb
Gear Ratio: 4.2 to 1
Weight: 20.3oz
Bearings: 7
Zde je foto Daiwa Tournament S5000T.
Daiwa Tournament S5000T
Line Capacity: 330m-14lb
Gear Ratio: 4.2 to 1
Weight: 20.3oz
Bearings: 7
NRadek Fox - Profil | Pá 5.6.2009 14:45:47
Marcus >> Velikostí jak těla navijáku, tak výškou cívky, převodovým poměrem navíjení, zkrátka jsou to dvě různé "mašinky".
Zde máš foto Daiwa Tournament T6000T.
Daiwa Tournamet S6000T
Weight: 669g
Bearings: 8
Roller Bearings: Twistbuster
Line Capacity: 330m 18lb
Ratio: 3,1:1
Zde máš foto Daiwa Tournament T6000T.
Daiwa Tournamet S6000T
Weight: 669g
Bearings: 8
Roller Bearings: Twistbuster
Line Capacity: 330m 18lb
Ratio: 3,1:1
NRadek Fox - Profil | Pá 5.6.2009 14:30:23
Marcus >> POZOR !!! Daiwa Tournament S5000T popř. S5500T je zcela jiný naviják než Tournament S6000T !!! Pokud máš Daiwa Tournament S5000T, tak sháněj cívku na S5500T, která je stejné velikosti ale hlubší.
NMarcus - Profil | Pá 5.6.2009 13:33:35
Sla >> s trochou stastia 100GBP+postovne (15-30GBP) samozrejme pouzity, novy 200GBP
NMarcus - Profil | Pá 5.6.2009 13:28:20
Radek Ráliš >> Radek Fox >> no prave som si kupil jeden tournament s5000t cez ebay na skusku... myslim ze moje ultegry pojdu do sveta...tento navijak je fakt super... ale potrebujem este nahradne cievky. btw...dik za radu.
NRadek Fox - Profil | Čt 4.6.2009 18:35:57
Marcus >> Sleduj aukce na ebay.de někdy tam bývají v dražbě.
NMarcus - Profil | Čt 4.6.2009 13:22:53
Neviete niekto aku ma kapacitu Tournament S5000T??? Daju sa k tymto navijakom zohnat aj nahradne cievky S6000T???
NŠupina - Profil | St 12.4.2006 12:04:04
Já jsem podobné dilema řešil loni.Zkoušel jsem Emblem Pro i Exceler,Sportsmatic i Infinity a i ty Emcast.Výsledek:
1.)Jdi do Infinity nebo Sportsmatic(pokud je ještě seženeš),je to obojí Made in Japan-i když nechceš BTR!!!
2.)Emblémy Pro nebo Exceler jsou už made in Taiwan a je to poznat hned,jak je chytíš do ruky-ale i tak jsou to velmi,velmi dobré navijáky.Rozhodně to ale už není ta Daiwa,která si vydobyla tak vysoké renomé-osobně bych v této ceně volil raději Shimano Ultegra nebo Big BTR Long Cast.
3.)Modely Emcast jsou běžné průměrné navijáky,v kvalitě,kterou u jiných,méně profláklých výrobců pořídíš levněji-nebrat!
1.)Jdi do Infinity nebo Sportsmatic(pokud je ještě seženeš),je to obojí Made in Japan-i když nechceš BTR!!!
2.)Emblémy Pro nebo Exceler jsou už made in Taiwan a je to poznat hned,jak je chytíš do ruky-ale i tak jsou to velmi,velmi dobré navijáky.Rozhodně to ale už není ta Daiwa,která si vydobyla tak vysoké renomé-osobně bych v této ceně volil raději Shimano Ultegra nebo Big BTR Long Cast.
3.)Modely Emcast jsou běžné průměrné navijáky,v kvalitě,kterou u jiných,méně profláklých výrobců pořídíš levněji-nebrat!
Nsubmarine | St 12.4.2006 11:32:19
Jan Jsem s nim nesmirne spokojenej a nemenil bych nikdy.Je to legenda!!!! A jeste k panu Flidrovi-myslim ze je to kazdeho vec kde nakupuje jen si myslim ze by mu to mel rict Milos osobne a ne ho tady pomlouvat jak posera.Ja snim vychazim velice dobre.
NRadek Fox - Profil | St 12.4.2006 6:18:41
Jan - Kolego sedni do auta a okamžitě je kup. Já mám S5500T od roku 2000 a jsem maximálně spokojený. Do jejich pořízení jsem vyzkoušel slušnou řadu výrobků, které mi nebylo líto s velkým prodělkem měnit i několikrát za rok, pak mi přišly do ruky tyto mašinky a zatím bych neměnil za žádnou jinou.
Miloš - Vlastně kolegové zde napsali vše, ale takový blitky který píšeš se vůbec nezakládají na pravdě. U p. Flídra nakupuji shodou okolností též od roku 2000 a můžu tě ujistit, že píšeš nepravdu a poškozuješ jeho obchodní jméno.
Miloš - Vlastně kolegové zde napsali vše, ale takový blitky který píšeš se vůbec nezakládají na pravdě. U p. Flídra nakupuji shodou okolností též od roku 2000 a můžu tě ujistit, že píšeš nepravdu a poškozuješ jeho obchodní jméno.
Čtenáři této diskuse také sledují
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5335
NNavijáky Daiwa Emblem1373
NShimano Power Aero 100001660
NKaprařský top vercajk3167
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NLithiové baterie - srovnání1546
NHarrison - vše o této značce3722
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NATTs hlásiče a ATTx příposlech546
NMikbaits - pikantní švestka534
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...




















